Įkraunama...
Įkraunama...

Prekės vestuvėms Gariūnų turguje

Na va ir aš pagaliau nusipirkau suknutę gariūnuose, matavausi labai daug įvairių suknelių, nuo 300lt iki 800lt. Išvados tokios - suknelių laaabai daug visokių. Yra tų princesiškų, yra labai daug siuvinėtų, iš taftos, iš šifono, matavausi vieną tokią gipiūrinę, tikrai daili. Bet pati nusipirkau paprastą ir neperkrautą už 600lt, kokybė super. Jokios siūlės neprairusios, pamušalas nesintetinis koks, ir šiaip medžiagos tikrai nepagailėta, ir ji kokybiška. Kiek prastesnės kokybės suknutę matavausi už 350lt, bet be galo graži buvo smile.gif Tik ėjo užsegimas per kaklą, ir krūtinė visa uždengta, labai nepatogiai jaučiuosi, kai kaklas suveržtas taip,tai atkrito variantas, nors ten kartu būtų pridėję veliumą ir plaukų papuošalą už tą pačią kainą.

Dar pirkom MB kostiumą, už 400lt nusiderėjom slim fit'ą ir pamergių suknelėm medžiagą (8lt/metras), nes proginės suknelės nėra labai pigios Gariūnuose, trumputė paprastutė suknelė apie 200lt, tikrai per daug, net parduotuvėse būna pigiau.

Beje, visai gražių torto statulėlių užmatėm, po 20lt.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 19, 21:06)
Na va ir aš pagaliau nusipirkau suknutę gariūnuose, matavausi labai daug įvairių suknelių, nuo 300lt iki 800lt. Išvados tokios - suknelių laaabai daug visokių. Yra tų princesiškų, yra labai daug siuvinėtų, iš taftos, iš šifono, matavausi vieną tokią gipiūrinę, tikrai daili. Bet pati nusipirkau paprastą ir neperkrautą už 600lt, kokybė super. Jokios siūlės neprairusios, pamušalas nesintetinis koks, ir šiaip medžiagos tikrai nepagailėta, ir ji kokybiška. Kiek prastesnės kokybės suknutę matavausi už 350lt, bet be galo graži buvo smile.gif Tik ėjo užsegimas per kaklą, ir krūtinė visa uždengta, labai nepatogiai jaučiuosi, kai kaklas suveržtas taip,tai atkrito variantas, nors ten kartu būtų pridėję veliumą ir plaukų papuošalą už tą pačią kainą.

Dar pirkom MB kostiumą, už 400lt nusiderėjom slim fit'ą ir pamergių suknelėm medžiagą (8lt/metras), nes proginės suknelės nėra labai pigios Gariūnuose, trumputė paprastutė suknelė apie 200lt, tikrai per daug, net parduotuvėse būna pigiau.

Beje, visai gražių torto statulėlių užmatėm, po 20lt.


o kaip dydziu ivairove vestuviniu sukneliu? As vis neprisiruosiu nubegti....
Atsakyti
Daugelis sukneliu yra suvarstomos, tai tinka nuo 34 iki kokio 44 dydzio.. bet siaip didesnio dydzi sukneliu daugiau nei mazesnio, bent jau man taip pasirode.. As nesioju 36, tai vienoj vietoj galejo pasiulyti vos tris sukneles mano dydzio.
Atsakyti
Sveikos smile.gif Mes vakar irgi buvom gariunuose. Nu kazkaip nepamaciau ten didelio pasirinkimo sukneliu, visos yra panasios . Ne viena man nepatiko , beje ten kaip jau pasake ten labai mazai yra sukneliu smulkaus sudejimo merginoms.

Bet nusipirkom MB kotiuma, kostiumu nemazai ir yra pasirinkimas , galima rasti net kostiuma netrasiciniai figurai ( kai peciai labai platus ) ir kainos thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Savage_cat: 23 gegužės 2010 - 13:29
Laba na ir aš planuoju važiuoti į gariūnus, bet medžiagų pirkti, o sakykit prašau kur tuos kostiumus radot gal kokia konkretesne vieta pasakytumėte ir kokios kainos? Ačiū
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 19, 21:06)
Na va ir aš pagaliau nusipirkau suknutę gariūnuose
.....................
Dar pirkom MB kostiumą, už 400lt nusiderėjom slim fit'ą ir pamergių suknelėm medžiagą (8lt/metras), nes proginės suknelės nėra labai pigios Gariūnuose, trumputė paprastutė suknelė apie 200lt, tikrai per daug, net parduotuvėse būna pigiau.

blink.gif idomu pasidare, gal reiks paaukot kelionei ir vaziuoti pasiziuret, nes kazkaip nesitiki.
O suknele prie busimo vyro matavaisi? g.gif
Atsakyti
Kas del vyrisku kostiumu tai zinau taska Kaune kur namie issikurusi firma siuva vyriskus kostiumas kainytes tik apie 180lt ir pabai grazus, jei kam reikes kontakto rasykit i AZ
Atsakyti
QUOTE(tuatra @ 2010 05 26, 22:51)
blink.gif idomu pasidare, gal reiks paaukot kelionei ir vaziuoti pasiziuret, nes kazkaip nesitiki.
O suknele prie busimo vyro matavaisi?  g.gif


Gal nesitiki, nes nei karto nebuvote? smile.gif
Taip, suknele prie MB matavausi, neprietaringi esame, o be to, man buvo svarbi jo nuomone.

Panelei, kuri klause del kostiumo, patys graziausi ir kokybiskiausi kostiumai, kiek pastebejau yra po kupolais, tose vietose, kur tokios stiklines durys tipo padarytos biggrin.gif ten aisku viskas grazu, kaip mini parduotuveleje, bet turbut ir ta aplinka prie kainos prideda keliasdesimt litu. Siaip kostiumu kainos per gariunus pavaiksciojus yra mazdaug nuo 200 iki 500lt, ziurint kokio jums reikia.
Jeigu tradicinio klasikinio - jis kainuos pigiau, o jeigu slim fito, siaip labiau paliemenuoto arba kokio idomesnio, tada kainuos brangiau.

Dar vienas gariunuose isbandytas dalykas - jeigu ateinate ir pamatote kazka, kas jums labai patinka - susizavejimo nerodykite, nes pakels kaina biggrin.gif o jeigu tokiu neisraiskingu veidu paklausite "kiek sitas kainuoja?" (ir dar geriau, jei koks draugas ar dar kas pasakys "baik, cia nesamone yra, negrazu, kokybe lieva"), tada kaina kaipmat sumazeja biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Misija-vestuves @ 2010 05 03, 14:47)
Man suknelės negražios Gariūnuose, neskoningos ir nestilingos. Bet bateliai visai patiko, buvo tokios gražios basutės su gėle. Gal žinote kaip su kostiumais ten? ar verta ieškoti? kaip kainos, kokybė?  smile.gif



Aš taip pat nepastebėjau ten įspūdingų suknelių, o ir su bateliais ne kas smile.gif
visi, kurie man patiko, buvo dideli doh.gif

toks jausmas, kad 37 dydis - deficitas...

O dėl kostiumų panelės būkite atsargios!
Jei ieškote kostiumo už 150 - 250Lt ir Jums nesvarbi kokybė - jį tikrai rasite Gariūnuose.

Bet jei kostiumui galite išleisti apie 500 - 600 Lt, tikrai jų nepatariu mokėti už Gariūninį variantą...
Mes parduotuvėje „PROCHNIK“ (PC VPCUP) už 630Lt nupirkom svajonių kostiumą!!
+ į kainą įskaičiuotas švarko siaurinimas, kelnių platinimas ir atlenkimas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lineliuxxx @ 2010 04 26, 18:28)
noreciau suzinot ar gariunuose yra masinoms papuosimu g.gif jri yra kiek mazdaug kainuoja ax.gif tik bantu nereikia schmoll.gif  schmoll.gif



buvau pries pora men tai buvo labai grazus papuosimai po 100-150Lt smile.gif
Papildyta:
QUOTE(mmeda @ 2010 05 10, 09:47)
ir kaip sekesi ieksoti? as pati audziu minti sau pasidairyti suknutes turguje.... nes kazkada ziurejau kokybe - tai tuguje pasirode netgi geresne, nei kad kai kuriuose salonuose.....  ax.gif



tai kad is tu gariunu kai kurie salonai perkasi tas sukneles smile.gif
tik cia jau kai kuriems zmonems gariunai ne prestizas ir tiek mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Urciuke @ 2010 05 27, 21:36)
Aš taip pat nepastebėjau ten įspūdingų suknelių, o ir su bateliais ne kas smile.gif
visi, kurie man patiko, buvo dideli  doh.gif

toks jausmas, kad 37 dydis - deficitas...

O dėl kostiumų panelės būkite atsargios!
Jei ieškote kostiumo už 150 - 250Lt ir Jums nesvarbi kokybė - jį tikrai rasite Gariūnuose.

Bet jei kostiumui galite išleisti apie 500 - 600 Lt, tikrai jų nepatariu mokėti už Gariūninį variantą...
Mes parduotuvėje „PROCHNIK“ (PC VPCUP) už 630Lt nupirkom svajonių kostiumą!!
+ į kainą įskaičiuotas švarko siaurinimas, kelnių platinimas ir atlenkimas smile.gif


na del bateliu ar kitos avalynes bedos neturiu visada perku gariunuose sau avalyne ir dydis 37 lotuliukas.gif
Atsakyti
Na del 37 dydzio tai tikrai neitiketina, kad nebuvo niekur, as gariunuose su savo 34 dydziu ir tai randu ka nors, nors mano dydis tai tikrai laaabai deficitinis.
Ir del kostiumu, ten kokybe yra tikrai gera. MB turi kostiuma is Sunset Suits ir jis tikrai negeresnis negu pirktas gariunuose wink.gif Juk i tas pacias parduotuves, kur kainos dar ikandamos, veza rubus is tu paciu vietu kaip ir turguje.
Atsakyti
QUOTE(Wunderbar @ 2010 05 28, 14:56)
Na del 37 dydzio tai tikrai neitiketina, kad nebuvo niekur, as gariunuose su savo 34 dydziu ir tai randu ka nors, nors mano dydis tai tikrai laaabai deficitinis. 
Ir del kostiumu, ten kokybe yra tikrai gera. MB turi kostiuma is Sunset Suits ir jis tikrai negeresnis negu pirktas gariunuose wink.gif Juk i tas pacias parduotuves, kur kainos dar ikandamos, veza rubus is tu paciu vietu kaip ir turguje.




thumbup.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti