Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip iššviesinti tamsiai dažytus plaukus

QUOTE(l-a-v-i-n-a @ 2011 08 27, 15:59)
tesiu savo istorija smile.gif
nusipirkau milteliu ir peroksido 9%
jau du kartus daziau, ir efektas labai greitas.
tikrai kas nutaret isiminet juoda spalva savarankiskai, tai neverta net naudot tu isemeju, nes man po jo plaukas buvo baisesnis nei po milteliu, o ir efektas prastokas.
daugiau jau nesviesinsiu, nes jau daugmaz visi plaukai ryzi, yra keletas tamsesniu sruogeliu. uz keliu dienu dazysiu jau norima spalva.


Mano istoriją pakartojot. Tik va bėda, kad po poros mėn. taip plaukai nušiuro, kad baisu. doh.gif Mano eksperimetai baigės. Taškas. Ir niekam nerekomenduoju jų.
Buvau dažius tamsiai, ataugę plaukai šviesesni, kirpėja nudažė ryža spalva (tikrai graži buvo cry.gif , koks velnias man šovė į galvą tapt blondine.. doh.gif ). Tad sekė keli dažymai peroksidu + norimą atspalvį išgaut teko dar kartą dažyt. Rezultatas - baisūs plaukai, nors naudoju ir kaukes ir aliejų ir t.t. doh.gif Finalas - nusidažiau tamsiau, ne tokia spalva, kaip kad kadais buvau, bet nebe šviesi esu. Ir matyt vargiai būsiu. Kažkodėl ir aplinkiniai pagyrė, kai vėl tapau "nebe blondine". hihihi.gif O jei dar kada nors užeis noras būt blondine - namie tkrai neeksperimentuosiu. bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif

Buvau tamsi kokius 5 metus, visai neseniai nutariau, kad atsibodo, noriu permainu.
T.y. noriu buti blondine biggrin.gif nuejau pas kirpeja, pasakiau savo norus. Ji paklause kiek laiko esu pasiryzus prasedet kirpykloj, atsakiau kiek reikes. Ir ka manot, prabuvau ten kokias geras 6 valandas! Visko ka man ten dare neatsimenu, bet pirmiausiai uzdejo kazkoki spalvos nuemeja, silde, vel kazka tepe, tada daze, tepe kaukes... ir galiausiai pazvelgus i veidrodi nudziugau! Tapau, kaip kirpeja issireiske grikiu spalvos. Kadangi turejau uz keliu savaiciu isvaziuot is LT, sutarem uz savaites dazyt smulkiom siulinem sruogelem. Mane daze su MilkShake dazais. Rezultatu esu labai patenkinta, db esu blondine, ne peroksidine bet sviesi. Plaukai nepasakyciau, kad nutriuso ar suprastejo, gal tiesiog plika akim to nesimato, nors kas ten zino kokios reakcijos vyksta viduj. Isigijau puikiu priemoniu ir puoseleju juos kaip imanydama.
Ka noriu pabrezti, kad viskas imanoma, reikia tik tinkama meistra pasirinkti.
O kirpeja pripazino, kad jai tai buvo nemazas issukis, rezultatu likom patenkintos abi thumbup.gif
Atsakyti
reiktu jusu pagalbos, ne visai i tema cia as. zodziu buvau blondine, dazydavo su keune milteliais. Bet uzvakar paprasiau, kad idetu tamsesniu sruogu - ir ka jus manot, as tamsi, vos kelios sviesios sruogos. Baisiai netinka, noriu ideti dar sviesiu doh.gif kada galima butu eiti pas kirpeja to prasyti? gal palaukt? turbut jei noreciau greit - labai plaukus susigadinciau, bet mano darbas toks, kad esu matoma, turiu bendrauti su zmonemis, o dabar negaliu net i veidrodi ziureti doh.gif norejau truputi tamsiau, kad maziau kenkciau plaukams, o dabar va - prisidirbau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kavamale @ 2011 09 15, 14:34)
reiktu jusu pagalbos, ne visai i tema cia as. zodziu buvau blondine, dazydavo su keune milteliais. Bet uzvakar paprasiau, kad idetu tamsesniu sruogu - ir ka jus manot, as tamsi, vos kelios sviesios sruogos. Baisiai netinka, noriu ideti dar sviesiu  doh.gif  kada galima butu eiti pas kirpeja to prasyti? gal palaukt? turbut jei noreciau greit - labai plaukus susigadinciau, bet mano darbas toks, kad esu matoma, turiu bendrauti su zmonemis, o dabar negaliu net i veidrodi ziureti doh.gif norejau truputi tamsiau, kad maziau kenkciau plaukams, o dabar va - prisidirbau  verysad.gif


as nusisviesinau su carin firmos nuemeju, tai toks aliejukas, kuris isima is plauko dazus, visiskai jam nepakenkdamas thumbup.gif
Procedura dariau kirpykloje, per du kartus tapau blondine, visiskai nepakenkdama plaukui smile.gif thumbup.gif

Papildyta:
Dar patiko sito nuemejo aprasymas
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2011 09 15, 16:38)
as nusisviesinau su carin firmos nuemeju, tai toks aliejukas, kuris isima is plauko dazus, visiskai jam nepakenkdamas  thumbup.gif
Procedura dariau kirpykloje, per du kartus tapau blondine, visiskai nepakenkdama plaukui  smile.gif  thumbup.gif

Papildyta:
Dar patiko sito nuemejo aprasymas

aciu, bet matot, as noriu tik sruogeliu, nes viasd sruogelemis ir daziausi, ir tai ne visus plaukus, o virsutinius tik. Jetus, dabar bent 20 sruogeliu ant virsugalvio pakeistu situacija...
Atsakyti
jei tas sruogeles svioesias dazysi su tos pacios firmos dazais, galima po savaites 4u.gif
Bet aisku, tai kazkiek kenkia plaukams...bet jei labai nori but blondine, teks kazka aukoti... Bet va prisipirksi visokiu priemoniu ir plaukus puoselesi gaivinsi, ir gal viskas bus gerai 4u.gif
Atsakyti
tai kad jau pusmeti sagau ir tausotju, del to ir nusprendziau truputi pasitamsinti, bet gavosi jau ne truputi. Ech, o kita firma dazu butu labai blogai? nes nebenoriu pas ta pacia kirpeja grizti, o ir beto, pas ja reik pries koki menesi uzsirasyt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elijana @ 2011 09 15, 14:38)
as nusisviesinau su carin firmos nuemeju, tai toks aliejukas, kuris isima is plauko dazus, visiskai jam nepakenkdamas  thumbup.gif
Procedura dariau kirpykloje, per du kartus tapau blondine, visiskai nepakenkdama plaukui  smile.gif  thumbup.gif


O kokioj kirpykloj daro su carin? smile.gif Aš ieškau kur ir su kokiom priemonėm galima būtų saugiai išsiimti likusį dažų atspalvį ir grįžti prie savo natūralių. Kirpėja vasaros gale labai sugadino plaukus, net neplanavau dažyt, bet ji dėjo laminatą ir nutarė paryškint natūralią mano spalvą (buvau natūrali tamsi blondinė), o plaukai gavos kaštoniniai. Sakė nusiplaus per keletą plovimų, bet praėjo beveik trys mėnesiai,o kaštoninis atspalvis tebėra ant plaukų, nors ir šiek tiek mažiau intensyvus (labai keista,nes ji atseit dėjo tik laminatą) verysad.gif Atsibodo,nusprendžiau bandyt išsiimt,o dar ir šaknys pradėjo matytis. Atspalvis nėra stiprus,dažyti tik vieną kartą,tuo labiau dažai net nesiskaito ilgalaikiai,tai manau turėtų užtekti kokiu švelnių priemonių, nekensmingų plaukui. Tik nežinau kur kreiptis,laabai bijau su šitais eksperimentais susigadint plaukus, gal kas turi patarimų? 4u.gif
Atsakyti
Labai keista g.gif as kai klausiau ar galiu savo naturalius plaukus paryskinti su laminatu, man pasake, kad ant naturaliu plauku, nieko nesimatys. Cia butent apie Salerm laminata. Tipo plaukai sveiki, ir tas laminatas paprasciausiai neisigers schmoll.gif

QUOTE(Claude @ 2011 11 20, 09:39)
O kokioj kirpykloj daro su carin?  smile.gif Aš ieškau kur ir su kokiom priemonėm galima būtų saugiai išsiimti likusį dažų atspalvį ir grįžti prie savo natūralių. Kirpėja vasaros gale labai sugadino plaukus, net neplanavau dažyt, bet ji dėjo laminatą ir nutarė paryškint natūralią mano spalvą (buvau natūrali tamsi blondinė), o plaukai gavos kaštoniniai. Sakė nusiplaus per keletą plovimų, bet praėjo beveik trys mėnesiai,o kaštoninis atspalvis tebėra ant plaukų, nors ir šiek tiek mažiau intensyvus (labai keista,nes ji atseit dėjo tik laminatą)  verysad.gif Atsibodo,nusprendžiau bandyt išsiimt,o dar ir šaknys pradėjo matytis. Atspalvis nėra stiprus,dažyti tik vieną kartą,tuo labiau dažai net nesiskaito ilgalaikiai,tai manau turėtų užtekti kokiu švelnių priemonių, nekensmingų plaukui. Tik nežinau kur kreiptis,laabai bijau su šitais eksperimentais susigadint plaukus, gal kas turi patarimų? 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(Claude @ 2011 11 20, 09:39)
O kokioj kirpykloj daro su carin?  smile.gif Aš ieškau kur ir su kokiom priemonėm galima būtų saugiai išsiimti likusį dažų atspalvį ir grįžti prie savo natūralių. Kirpėja vasaros gale labai sugadino plaukus, net neplanavau dažyt, bet ji dėjo laminatą ir nutarė paryškint natūralią mano spalvą (buvau natūrali tamsi blondinė), o plaukai gavos kaštoniniai. Sakė nusiplaus per keletą plovimų, bet praėjo beveik trys mėnesiai,o kaštoninis atspalvis tebėra ant plaukų, nors ir šiek tiek mažiau intensyvus (labai keista,nes ji atseit dėjo tik laminatą)  verysad.gif Atsibodo,nusprendžiau bandyt išsiimt,o dar ir šaknys pradėjo matytis. Atspalvis nėra stiprus,dažyti tik vieną kartą,tuo labiau dažai net nesiskaito ilgalaikiai,tai manau turėtų užtekti kokiu švelnių priemonių, nekensmingų plaukui. Tik nežinau kur kreiptis,laabai bijau su šitais eksperimentais susigadint plaukus, gal kas turi patarimų? 4u.gif



as cia prie namu einu, kirpykla nera prabangi, bet kirpeja nereali wub.gif
ir nebrangininke thumbup.gif uz nuemima 40lt.
jei domina parasyk AZ , pasakysiu smulkiai kur 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dorela @ 2011 11 20, 11:16)
Labai keista  g.gif  as kai klausiau ar galiu savo naturalius plaukus paryskinti su laminatu, man pasake, kad ant naturaliu plauku, nieko nesimatys. Cia butent apie Salerm laminata. Tipo plaukai sveiki, ir tas laminatas paprasciausiai neisigers  schmoll.gif

Man irgi sakė, kad nenusidažys, bet pasirodo ant šviesių plaukų dar iš vis nebuvo bandžius,tai taip ir baigės. Plaukai buvo labai sveiki,bet jau kai įsigėrė,tai įsigėrė biggrin.gif tai patariu ir jums neeksperimentuot, jei plaukų niekad nedažot,o tai taip galima tuos sveikus plaukus ir susigadint smile.gif

QUOTE(Elijana @ 2011 11 20, 16:37)
as cia prie namu einu, kirpykla nera prabangi, bet kirpeja nereali  wub.gif
ir nebrangininke  thumbup.gif uz nuemima 40lt.
jei domina parasyk AZ , pasakysiu smulkiai kur 4u.gif

Dėkui,parašiau 4u.gif Aš jau pasiryžus kiek tik reikia sumokėt,kad tik tos spalvos neliktų biggrin.gif
Atsakyti
As kazkada senai bandziau is juodos tapt blondine doh.gif Nusviesint tai pavyko, bet is plauku neliko nieko. Teko juos lb trumpint, kol atauginau. Gaila buvo nerealiai. Tad, patarciau merginom nesiimti drastisku metamarfoziu, ir viska daryti palaipsniui, protingai ir su kantrybe.
Atsakyti