Įkraunama...
Įkraunama...

Gimdžiau 13-tą dieną

kokia grazi istorija..wub.gif bet tom visom medikem (is pat pradziu) taj as buciau palinkejus "viso ko geriausio" ir nusiuntus i visas pasaulio salis.. biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Dyna, Malinka ir justytiaa uz palaikyma ir linkejimus 4u.gif

As pati nestuke.gif skaitydavau gimdymo istorijas ir bliaudavau, o dabar kitas graudinu blush2.gif
Atsakyti
Acne, na ir gimdymas blink.gif As gimdziau nesitarusi, svetimam mieste, bet buvau priziureta iki paskutines akimirkos bigsmile.gif Man pasiseke. smile.gif
Saunuole, kad apie antra dar galvoji. Linkiu susilaukti sunaus ir, zinoma, ne 13 dieną 4u.gif
Atsakyti
Aciu d.lineta 4u.gif
Atsakyti
Labai gaila, jog būna tokių bjaurių medikų verysad.gif Juk jie turėtų padėti mamytei susitikti su mažyliu, o ne najiezdus daryti.
Svarbiausia, kad viskas gerai baigėsi ir turite gražuolytę dukrytę 4u.gif
Atsakyti
tikrai labai gražiai aprašei savo istoriją wub.gif
Tau taip tinka būti mama 4u.gif
Atsakyti
wub.gif 4u.gif
Atsakyti
LABAI GRAZIA DATA PASIRINKO GIMTI EMUTE-JUK TA DIENA ZMONES MINI IR KAIP LAISVES GYNEJU DIENA 4u.gif TAIGI LINKSMU KALEDU TIKRAI LAISVES GYNEJAI thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
thumbup.gif
Siunciu ACIU nuo patriotes Emutes 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
Gaila, kad šiais laikais pasitaiko tokių gydytojų verysad.gif
Labai gražiai viską aprašei, SĖKMĖS JUMS 4u.gif
Atsakyti
Na nieko sau..Jus su dukryte saunuoles, kad viska istveret. Ir vyras irgi, kad salia buvo...Apsizliumbciau visa, jei man per gimdyma kas pasakyti tiek bjauriu zodziu. Gimdziau 2 kartus susitarus su daktarais. Greit reikes ruostis tam procesuis vel...Linkiu jums augti graziai ir sveikai!!! 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už gražiai papasakotą istoriją. Aišku, irgi pažliumbiau, nes mano sesers dukrytė irgi sausio 13 gimusi, tik 5 metais vyresnė... Tegul tavo gražuolė auga tokia pat gabi ir protinga kaip mano dukterėčia thumbup.gif .
Atsakyti