Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

QUOTE(Godaite @ 2010 01 12, 12:11)
Anksciau pirmokai ejo be uniformu, bet kaip bus dabar nezinau. Galite pasiskambinti direktorei. Ji labai malonus ir bendraujantis zmogus.

Ačiū, artimiausiu metu vis tiek eisiu į mokyklą ir tada viską išsiaiškinsiu 4u.gif
Atsakyti
O gal galima būtų paprašyti moderatorių, kad atskirtų šitą temą į dvi. Nes kaip supratau, tai Kristoforo pagrindinė ir Kristoforo vidurinė, tai dvi atskiros mokyklos???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pingvinukas: 14 sausio 2010 - 15:26
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 01 12, 09:39)
Ar pradinukai į šią mokyklą eina su uniforma? Gal žinote smile.gif

Direktorė sakė kad dar neaišku dėl uniformų
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2010 01 14, 17:32)
Direktorė sakė kad dar neaišku dėl uniformų

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 01 14, 17:50)

ką nors girdėjote apie busimų pirmokų mokytojas?
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2010 01 14, 17:52)
ką nors girdėjote apie busimų pirmokų mokytojas?

Dar ne, nes iki 17 val dirbu, tai niekaip neišeina man ten užsukti, vakar parašiau laišką į Kristoforo vidurinę mokyklą, klausdama dėl būsimų pirmokų mokytojų, tai man atrašė, kad jie nieko apie tai nežino, kad kreipčiausi į Krsitoforo pradinę, nes tai dvi atskiros mokyklos ax.gif Už tat ir siūlau, kad būtų atskirtos temos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pingvinukas @ 2010 01 15, 08:33)
Dar ne, nes iki 17 val dirbu, tai niekaip neišeina man ten užsukti, vakar parašiau laišką į Kristoforo vidurinę mokyklą, klausdama dėl būsimų pirmokų mokytojų, tai man atrašė, kad jie nieko apie tai nežino, kad kreipčiausi į Krsitoforo pradinę, nes tai dvi atskiros mokyklos  ax.gif Už tat ir siūlau, kad būtų atskirtos temos  4u.gif


Nu kas čia per naujienos g.gif Aš tai kiek žinau, nei vidurinės, nei pradinės nėra unsure.gif Kiek žinau, tai yra Kristoforo pagrindinė ir Kristoforo gimnazija smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2010 01 15, 11:47)
Nu kas čia per naujienos  g.gif Aš tai kiek žinau, nei vidurinės, nei pradinės nėra  unsure.gif Kiek žinau, tai yra Kristoforo pagrindinė ir Kristoforo gimnazija  smile.gif

Aš susimaišiau rašydama doh.gif ne pradinė, o PAGRINDINĖ,

O vidurinė tikrai yra mirksiukas.gif http://www.kristoforo.vilnius.lm.lt/
Atsakyti
Tai vidurinė ir buvo išskaidyta į pagrindinę ir gimnaziją. Mažiukus perkėlė į kitas patalpas, o gimnazija liko senose vidurinės patalpose Kazliškių g. smile.gif Nesu susijus su mokykla, bet gyvenam šalia, domiuosiu ateičiai ax.gif O internetinio psl. turbūt neatnaujina operatyviai, nuo šių mokslo metų tik pakeitimai padaryti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Amžina studentė @ 2010 01 15, 12:12)
Tai vidurinė ir buvo išskaidyta į pagrindinę ir gimnaziją. Mažiukus perkėlė į kitas patalpas, o gimnazija liko senose vidurinės patalpose Kazliškių g.  smile.gif Nesu susijus su mokykla, bet gyvenam šalia, domiuosiu ateičiai  ax.gif O internetinio psl. turbūt neatnaujina operatyviai, nuo šių mokslo metų tik pakeitimai padaryti  mirksiukas.gif


Gimazijos vardą suteikia Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Šv. Kristoforo vidurinei mokyklai jis nėra suteiktas.
Atsakyti
QUOTE(justukė @ 2010 01 14, 17:52)
ką nors girdėjote apie busimų pirmokų mokytojas?


Kiek zinau dabar ketvirtoku yra 3 klases. Kiek teko girdeti mokytoja V. Slionskiene yra griezta, reikli, reikalauja dirbti, uzsiima ivairia popamokine veikla. Mokytoja L. Venskute labai geranoriska, puikiai sutaria su vaikais. O trecioji berods vardu Alina, pavardes nezinau - labiau meniskos sielos zmogus, suburia puiku kolektyva. Blogu atsiliepimu negirdejau. Cia jau kiekvienas pagal poreikius renkasi.
Atsakyti
QUOTE(SVT @ 2010 01 15, 12:31)
Gimazijos vardą suteikia Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministerija. Šv. Kristoforo vidurinei mokyklai jis nėra suteiktas.


drinks_cheers.gif Ir man laiške vakar parašė, kad jie yra vidurinė 4u.gif
QUOTE(lape666 @ 2010 01 15, 13:01)
Kiek zinau dabar ketvirtoku yra 3 klases. Kiek teko girdeti mokytoja V. Slionskiene yra griezta, reikli, reikalauja dirbti, uzsiima ivairia popamokine veikla. Mokytoja L. Venskute labai geranoriska, puikiai sutaria su vaikais. O trecioji berods vardu Alina, pavardes nezinau - labiau meniskos sielos zmogus, suburia puiku kolektyva. Blogu atsiliepimu negirdejau. Cia jau kiekvienas pagal poreikius renkasi.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti