Įkraunama...
Įkraunama...

Šv. Kristoforo pagrindinė mokykla

QUOTE(Godaite @ 2009 04 10, 18:15)
Nesupratau blink.gif .....Kaip tai dar dalį iš Tuskulėnų  ...? Mes ir taip vos ten telpam. Mūsų iškelia apie 900 mokinių, o mokykla talpina tik 700 ir tai ant popieriaus.
Labai įdaomi informacija, gal galima plačiau...
O dėl mokyklų finansavimogaliu pasakyti tik tiek, kad lenkų ir rusų mokykloms pinigai buvo skirti pirmiausiai. Ir kokio apsileidimo dirikė yra jei mokyklą taip nuvarė. Ir dar gali remontuoti ir kol mokinių nėra, nes i suremontuotą tikrai eitų žmonės. Bet ne jie jos geriau neremintuos, nes gal atsiras durnelių kuriemsir taip gerai.
Vakar kalbėjausi su viena mamyte, kuri pasakė, kad jų klasei dzin kokios sąlygos svarbu, kad tik pirma pamaina. Ant tokių mūsų valstybė ir laikosi. kitaip seniausiai tos mokyklos būtų suremontuotos

Tuskulėnuose irgi dvi pamainos 3-6klasės,o einama ,kad būtų tik pirma pamaina,tai todėl ir kalbos eina apie iškėlimą dalies klasių. smile.gif
Atsakyti
Jo oooooo mausto mus per visus galus. Jeigu ten dar ir iš Tuskulėnų atkels, tai tikrai vėl dviem pamainom mokinsimės ie dar siaubingomis sąlygomis.
Atsakyti
QUOTE(ciurka1 @ 2009 04 10, 20:23)
Tuskulėnuose irgi dvi pamainos 3-6klasės,o einama ,kad būtų tik pirma pamaina,tai todėl ir kalbos eina apie iškėlimą dalies klasių. smile.gif

iki 2012 berods Tuskulenų vidurine bus performuota į pagrindinę, tai numatyta kazkokioje savivaldybės švietimo įstaigų strategijoje ax.gif
Atsakyti
Tos strategijos š... vertos. Nes pagal tokią strategija antra pamaina Vilniaus mieste turėjo būti panaikinta iki 2007 metų. Dabar jau iki 2012.
o man jau geriau antra pamaina nei avarinės būklės mokykla.
Atsakyti
Šiandien viena mamytė mane subarė, kad be reikalo keliu bangas, nes "jau viskas dėl mokyklų seniai nuspręsta ir nieko jus nebepakeisit, ypač kai jau yra savivaldybės patvirtinti popieriai." ir jog " manoma, kad per vasaros atostogas galima kai ką sutvarkyti iš tevelių pervestų 2 procentų" . Ir paguodė, kad kai kuriose klasėse yra nauji baldai blink.gif ...
Atsakyti
QUOTE(oaze @ 2009 04 10, 21:22)
Šiandien viena mamytė mane subarė, kad be reikalo keliu bangas, nes "jau viskas dėl mokyklų seniai nuspręsta ir nieko jus nebepakeisit, ypač kai jau yra savivaldybės patvirtinti popieriai."  ir jog " manoma, kad per vasaros atostogas galima kai ką sutvarkyti iš tevelių pervestų 2 procentų" . Ir paguodė, kad kai kuriose klasėse yra nauji baldai  blink.gif ...


Jo nauji baldai yra tose klasėse, kur tėvai neapsikentę nupirko. Be to jokio nutarimo dar nėra, nes aš pati asmeniškai bandžiau tą popieriu susirasti . Jo kol kas nėra. Tai ką mums rodo Grušnienė yra šnipštas ant jo nėra nei parašų, nei numerių, nei antspaudų. Tokių nutarimų aš pati galiu šimtais nupiešti. O pagal tai kas jame parašyta, tai moksleiviams sąlygos turi būti gerinamo, o ne bloginamos kaip yra dabar.
Nenoriu nieko blogo sakyti, bet tai mamytei aiškiai gerai smegenis praplovė. Gal ta mamytė gali tuos popierius parodyti ar pasakyti kur juos rasti? Niekas ten nieko nesuremontuos. Aš pasitikrinau savivaldybės biudžetą šiems metams, tai nė cento nėra skirta šios mokyklos remontui. Net pati direktorė sako, kad pinigų tikisi iš Europos sąjungos struktūrinių fondų. Gali ir toliau tikėtis. Jeigu tylėsim tai šnipštą ir gaus kaip iki šiol. Be to ko verta dirikė, kuri mokyklai leido taip nuskursti.
dar viena smagi žinia, ta mokykla renka pirmokus 2009/210 moklslo metams. galite pasitikrinti Jų internetiniame puslapyje.
o ir tėveliai, kurių vaikai ten mokosi nesutinka su mokyklų reorganizacija. Aišku,juk ten tik 200 mokinių. Klasėse vidutiniškai 15 mokinių. Vienas kaifas.



Nepatingėjau pasiknisti ir radau, kad dėl šiu mokyklų reorganizavimo yra tik projektai, kurie jei pasistengsime projektais ir liks drinks_cheers.gif

Ju numeriai yra A1-1044 ir A1-1043 norite galite pasitikrinti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Godaite: 10 balandžio 2009 - 22:32
Cia nera vien projektai.
Rusu mokykloj pakabino savivaldybes nutarima, kad Kalvariju mokykla susilies su Santaros.
O i Kalvariju ateis dalis Kristoforo.
is rusu mokyklos bega vaikai, o mokytojai laukia atleidimo lapeliu.
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 04 13, 21:08)
Cia nera vien projektai.
Rusu mokykloj pakabino savivaldybes nutarima, kad Kalvariju mokykla susilies su Santaros.
O i Kalvariju ateis dalis Kristoforo.
is rusu mokyklos bega vaikai, o mokytojai laukia atleidimo lapeliu.


Žinoma, kad bėga vaikai. Iš tokių sąlygų keista, kad dar visi nepabėgo.

O kolkas tai tik projektai, nes nėra tarybos sprendimo. Jis turėjo būti svarstomas dar rugsėji. Ačiū dievui nesvarstė. Matyt turėjo svarbesnių reikalų. O per perievartą niekas ten mūsų neiškels, nes mokykla avarinės būklės. Mes būsim ne pirma mokykla atsisakiusi toooookios reorganizacijos.
o apie laukimus tai galiu dar papasakoti, kad prieš porą metu Kristoforą turėjo stipriai rekonstruoti. tėvai jau ir projektą matė ir statybų pradžia buvo numatyta po 1 mėn..... Bet pasikeitė miesto valdžia ir kur tas priestatas dabar?

Tiesa, kad ir kaip laukia tų atleidimo lapelių mokytojai, bet vaikų priėmimą 2009/2010 metams tai paskelbę yra. Ar nekeista s žingsnis uždaromai mokyklai ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Godaite: 14 balandžio 2009 - 09:40
As tai pati tiksliai nieko nezinau.
Tiesiog viena ausim girdejau is pazistamu.
O jus tai aisku kovokit uz savo vaikus.
Mes dar mazi, bet irgi jau galvojom i kokia mokykla leisti,
galvojom kad gal irgi i Kristofora, bet dabar tiesiog nezinau...
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 04 14, 15:34)
As tai pati tiksliai nieko nezinau.
Tiesiog viena ausim girdejau is pazistamu.
O jus tai aisku kovokit uz savo vaikus.
Mes dar mazi, bet irgi jau galvojom i kokia mokykla leisti,
galvojom kad gal irgi i Kristofora, bet dabar tiesiog nezinau...


Jeigu tik yra galimybė, tai mažučius geriau leisti į Žiburį. thumbup.gif
Atsakyti
O gal galetumt papasakoti apie Ziburi?
Buciau labai dekinga!
Atsakyti
QUOTE(Irute @ 2009 04 14, 17:03)
O gal galetumt papasakoti apie Ziburi?
Buciau labai dekinga!

Nelabai ką tiksliai galiu papasakot. Mano dviejų draugių vaikai ten mokosi, tai jos labai patenkintos. Aš su savo vaikais buvau šventėje. Tikrai labai jauki atmosfera.
Su Kristoforu nepalyginsi.
Atsakyti