Įkraunama...
Įkraunama...

Atsiliepkite tos, kurių vyrai kalėjime

QUOTE(Lurdesita @ 2010 05 04, 08:52)

sakot iš kekso g.gif keksai telefonų nesinešioja... jie valgomi... o vadinti taip žmogų g.gif

joa, jei jau taip vadina, pirma mintis man buvo, kad nelabai ir pasikeitė blush2.gif
Atsakyti
Mano buves buvo ziaurus jis nei keistis nenorejo o tik daryt visokes nesamones,kaip issiskyriau dabar supratau kaip as galejau gyvent su tokiu zmogum kuris jokio gailescio kitam neturi,sau pasakiau kaip laukiausi jai jis isejas bus toks pat as prizadu padaryt tam gala taip ir padariau gime dukra buvo 2 menesiu ir as jy isvijau,oj kiek grasinimu buvo,dar kalta likau,kad isvijau,nenoriu savo visa gyvenima kentet jo uzgauliojimus ir visakita,sakau simtas kartu buvo duota keistis nenorejai gyvek kaip nori vienas,su juo nuo 14 metu pradraugavau santuokoj 3 metus viso 11 metu ir jau man buvo gana,gal kitos galvoja ai nerasiu kito ar dar kaskas ir klieka su tokiais as netoks zmogus,kad kenteciau amzinai,turiu dukryte kuio dziaugtis irr esu laiminga,issiskyrus jau beveik metai ir man taip smagu
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2010 05 04, 11:46)
Mano buves buvo ziaurus jis nei keistis nenorejo o tik daryt visokes nesamones,kaip issiskyriau dabar supratau kaip as galejau gyvent su tokiu zmogum kuris jokio gailescio kitam neturi,sau pasakiau kaip laukiausi jai jis isejas bus toks pat as prizadu padaryt tam gala taip ir padariau gime dukra buvo 2 menesiu ir as jy isvijau,oj kiek grasinimu buvo,dar kalta likau,kad isvijau,nenoriu savo visa gyvenima kentet jo uzgauliojimus ir visakita,sakau simtas kartu buvo duota keistis nenorejai gyvek kaip nori vienas,su juo nuo 14 metu pradraugavau santuokoj 3 metus viso 11 metu ir jau man buvo gana,gal kitos galvoja ai nerasiu kito ar dar kaskas ir klieka su tokiais as netoks zmogus,kad kenteciau amzinai,turiu dukryte kuio dziaugtis irr esu laiminga,issiskyrus jau beveik metai ir man taip smagu

Del sito sutinku,kad nereikia kenteti ir kankinti vaikeli... O lanko dukryte,padeda islaikyti?
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2010 05 04, 13:40)
Del sito sutinku,kad nereikia kenteti ir kankinti vaikeli... O lanko dukryte,padeda islaikyti?

lankyt tai susitinka kaip pinigus perduoda ir tiek bet tai buna y 3 menesius karta,nu kaip bus didesne nedrausiu jos pasirinkimas bus juk vistiek tevas,kad ir koks,o iki to laiko dar nemazai metu bus kol pati nores
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2010 05 04, 22:14)
lankyt tai susitinka kaip pinigus perduoda ir tiek bet tai buna y 3 menesius karta,nu kaip bus didesne nedrausiu jos pasirinkimas bus juk vistiek tevas,kad ir koks,o iki to laiko dar nemazai metu bus kol pati nores

blink.gif nu ir tevai siais laikais... doh.gif laikykis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2010 05 05, 01:39)
blink.gif nu ir tevai siais laikais... doh.gif  laikykis  4u.gif

aciu mirksiukas.gif
yra kaip yra bet taip man geriau,o noreciau toms ir patarima duoti kurios kencia ir laukia ir pazadai begalinei,nekentet ir padaryt tam gala kaip ir kaip butu sunku,neiseitis vaikas nesiskirt bent as taip manau,pagalvot reik ka vaikas matys mama amzinai verkencia doh.gif nu aisku jai zmogus sedi uz tikrai padaryta avarija bet ja padares aisku blaivas tai gal ir atleistina nes jai buvo pirmas bus ir antras kartas,zmones mokosi is savo klaidu 3 metus pravazinejau y pasimatymus amzinai is darbi issiprasydavau darbe slepiau o geriause ysidarbines pasipasakojo ir dar apsivoge doh.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2010 05 05, 11:16)
aciu mirksiukas.gif
yra kaip yra bet taip man geriau,o noreciau toms ir patarima duoti kurios kencia ir laukia ir pazadai begalinei,nekentet ir padaryt tam gala kaip ir kaip butu sunku,neiseitis vaikas nesiskirt bent as taip manau,pagalvot reik ka vaikas matys mama amzinai verkencia doh.gif nu aisku jai zmogus sedi uz tikrai padaryta avarija bet ja padares aisku blaivas tai gal ir atleistina nes jai buvo pirmas bus ir antras kartas,zmones mokosi is savo klaidu 3 metus pravazinejau y pasimatymus amzinai is darbi issiprasydavau darbe slepiau o geriause ysidarbines pasipasakojo ir dar apsivoge doh.gif

Jo cia tikrai negerai,tikiu,kad db gyvenat su dukriuku labai gerai thumbup.gif saunuoles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*@ukselio*mamyte* @ 2010 05 05, 17:58)
Jo cia tikrai negerai,tikiu,kad db gyvenat su dukriuku labai gerai  thumbup.gif  saunuoles  mirksiukas.gif

zinoma ramu nereik naktim laukt kol grys nezine kokioj stadijoj doh.gif ir dar sumys per nakty,kad nemigus aiciau y darba uztinusiom akim
Atsakyti
QUOTE(Lurdesita @ 2010 05 04, 08:52)
niekada nesakyk niekada... pasodina ir padarius avariją kai žūsta žmonių... o šito mes nei vienas planuot ir numatyt negalim... irgi paliktumėt?

tokiu atveju nepalikčiau,nebent girtas sėstų už vairo blink.gif
kas mūsų šeimoje nėra pateisinama iš abiejų pusės ph34r.gif turėjome skaudžių patirčių verysad.gif
o jei žmogus vagia,kažką sumušė ar panšiai tai mažų mažiausiai ne šeimos galvai taip elgtis schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Lurdesita @ 2010 05 04, 08:52)
1.sakot iš kekso g.gif keksai telefonų nesinešioja... jie valgomi... o vadinti taip žmogų g.gif


drinks_cheers.gif Toks toki surado, matyt....
Pavogti is "kekso" (zmogaus!) telefona - nieko baisaus cia jis nepadare doh.gif

Atsakyti
QUOTE(A.Š. @ 2010 05 06, 15:19)
drinks_cheers.gif  Toks toki surado, matyt....
Pavogti is "kekso" (zmogaus!)  telefona - nieko baisaus cia jis nepadare  doh.gif

nesupratau jusu pasisakymo-nieko baisaus jis cia nepadare g.gif
Atsakyti
QUOTE(DOLRIN @ 2010 05 07, 09:32)
nesupratau jusu pasisakymo-nieko baisaus jis cia nepadare g.gif


čia ironija biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti