Įkraunama...
Įkraunama...

Nosies korekcija

as dariausi vien galiuko op, nes man ji jau antroji.pirma dare G.P. pries 3 metus, tuomet man nueme kaulo(kupreles neturejau, bet tiesiog visas issisoves buvo), tuomet per tuos 3 metus nosis taip susigulejo, tiksliau uzsiriete, kad nebuciau nei pagalvojus... doh.gif o sakoma, kad nosis po op turetu `sesti`, `smukti `, bet buna ir atvirksciai.
dabar jau pas Jankuna dariausi.siaurino ir nuleido gala.melyniu neturejau, bet siaip matau, kad gijimas tikrai ilgesnis mano nei po pirmosios op, randas jau sunkiau traukiasi ir tie nelygumai prisidejo...daktaras minejo, kad plyso pas mane ten viskas, nes jau pries tai buvo lysta, bet labai tikiuosi, kad netures tai itakos galutiniam rezultatui...
siaip dabartine nosimi nesu patenkinta, todel kantriai laukiu kol praeis dar bent menesiukas ir konsultacija pas daktara.o galutine savo nuomone pasakysiu tik po metu ar daugiau, nes tikrai zinau, jog tik tuomet pamatysiu tikruosius pliusus ir minusus...
siaip manau, jog konferencijoj be jokiu problemu turetum sudalyvauti mirksiukas.gif aisku, idomu, kaip atrodai po op. butent siuo metu...
Atsakyti
nosytesoperacija,
zinoma, kad imesk kelias foto mirksiukas.gif mes gi visos su nekantrumu laukiam geru naujienu ir vaizdeliu ax.gif

aida13,
pasitikrink, prasau, savo asmenines zinutes, ten visa info daviau, tikiuosi mergaites pritars tam 4u.gif ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 26 gegužės 2010 - 20:19
doh.gif prisisnekejau...norejau parasyti, jog Aida13 imestu foto... tiek to trauksiu fotoaparata ir pasirodysiu pati blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(nosytesoperacija @ 2010 05 26, 20:21)
doh.gif  prisisnekejau...norejau parasyti, jog Aida13 imestu foto... tiek to trauksiu fotoaparata ir pasirodysiu pati  blush2.gif



valio!! labai laukiam 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo -DolceVita-: 26 gegužės 2010 - 20:41
Aida13, super nosyte thumbup.gif labai Tau tinka wub.gif
Atsakyti
Sveikos. Prasau priimti galu gale i savo rata. siandien mane remontavo smile.gif T.A. Dare galiuko atvira operacija, gerokai pavargo, nes tokia savotiska ji buvo ir kremzlytes kietos, tai praaekejo nemazai. Savijauta normali, net nzn smile.gif sutinusi gerokai, uzpleistruota, tamponiukus vos speju keisti nes tekaaaaaaa, vajei. Labiausiai kvepavimas per burna vargina. skaudeti labai gal neskauda, tik tiek kad uztirpusi ir istinusi kartu su virsutine lupa. ka noreti...pirma dienele smile.gif kada galima laukti palengvejimo? kelinta diena krinta tas didysis uztinimas?
Atsakyti
Dekui nosytesoperacija uz trumpa istorejele.
Dolcevita, aciu uz pasitikejima ir slaptazodi. Tikiuosi nenuvilsiu,

Dar nekelsiu nuotraukeliu dabar nes tik pirma diena po operacijos. Kaip minejau man dare vietine nejautra, ir tik galiuka smailino ir trumpino (toks burbuliukas pas mane ant galo buvo). Buvo vidinis, o ne atviras pjuvis. Kai apgis, tai idesiu pries ir po.

Sake po 3-4 dienu paciai pleistriukus nusiimt ir pirmadieni pas S.V i apziura. Tikiuosi teisingai isgirdau ir neisivaizduoju pati kad taip greitai pleistriukus nusiimt.

Siaip tai patinimu and veido ir apie akis pas mane visai nera, tik tas pleistras kur eina aplink nosyte per apacia visas kruvinas, tai vaizdas ne koks. Kaip minejau kvepuot galiu, ir lyg pasiciupinejus to kamuoliuko ant nosies galo nera, bet dydis nosies tai toks pats.

Meginos, as jums pasakysiu - jusu pasikeitimai yra nerealus! Dabar neatsimenu vardu, bet kai kuriuose nuotraukose atrodo kad ziureciau i kita asmeni.

Dolcevita, kraisle - jus atjaunino gal 10 metu operacija.
Proud_mommy - neapsakomas pasikeitimas!
Nosytesoperacija - po savaites liuks atrodei, idek kaip dabar viskas
ir visu kitu labai grazios nosytes!



Atsakyti
Tiesa, dare su daline nejautra, jokiu raminamu - atsisakiau, nesudrebejo nei pirstas, o operacijos metu buvau net prisnudusi...visiska ramybe. nemalonu tik kai vaistus i nosi leidzia ir tik pats pirmasis duris, o jau po to - viskas dzin. pati neisivaizduoju is kur man tokia nereali ramybe buvo uzpludusi. reikia tiketis kad viskas bus gerai biggrin.gif
Atsakyti
as stebiuosi kaip jus sugebejot atlaikyti vietine nejautra... ax.gif man net minties tokios nebuvo jos prasyti, o dar kai operacija uzsitese, tai buciau ir neistverusi tiek dalyvaudama doh.gif
Aida13, man sake pleistriukus nuimti kai atlips, tai taip ir padariau.
Habibi, sveikinimai pasidarius op 4u.gif kas del palengvejimo tai man jau po paros kaip ir nieko buvo, o tinimas turetu po savaites jau buti nuejes kazkiek
Atsakyti
QUOTE(Ausrie @ 2010 05 26, 20:45)
Aida13, super nosyte  thumbup.gif  labai Tau tinka wub.gif


o kur ja galima paziurei? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(-DolceVita- @ 2010 05 26, 20:43)
o kur ja galima paziurei?  g.gif  blush2.gif

Man atrodo, kazka Ausrie sumaise smile.gif
Atsakyti
as truputi apsiskaiciavau su atostogomis. pasiemiau pora sav., bet neiskentusi islekiau i egipta tai dabar pirmadieni jau i darba....velniava biski. vis tie dideli norai blush-anim-cl.gif pirmadieni turiu pasirodyti T.A. nuims pleistrus (del siulu pamirsau paklausti - kaip manot - ims lauk? galima tiketis?). tada bandyciau prisimeluoti kazka ir eiti i darba antradieni... et...boba, nu ka bepasakysi....
Atsakyti