Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Jumi, pats tas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Turbo_duracka @ 2006 01 14, 15:27)
man butu lb idomu... blush2.gif
buciau lb dekinga wub.gif  4u.gif  4u.gif

reikes dar paieskot texnikos kaip ant textiles gaminiu perkelti  g.gif

bevartydama stai ka atradau... tik rusiskai nesuprantu doh.gif ti palieku jums pacioms pastudijuoti mirksiukas.gif

http://photobucket.c...nt=Scan0078.jpg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TikBasosPedos: 19 kovo 2006 - 09:38
QUOTE(TikBasosPedos @ 2006 03 19, 10:38)
bevartydama stai ka atradau... tik rusiskai nesuprantu  doh.gif  ti palieku jums pacioms pastudijuoti  mirksiukas.gif

http://photobucket.c...nt=Scan0078.jpg


labai fainu dalykeliu cia radau, rusiskai suprantu, tik nezinau kas per popierius - rusiskai vadinasi flizelinas blush2.gif gal kuri nors zinot ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kiniete333: 19 kovo 2006 - 12:38
Ar galit patarti, kur Vilniuje didelis spalvotų servetėlių pasirinkimas? Aš ieškojau akropolio Maximoje, deja, ten pasirinkimas labai menkas unsure.gif

Tiesą sakant radau tik vienos rūšies. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kiniete333 @ 2006 03 19, 13:36)
labai fainu dalykeliu cia radau, rusiskai suprantu, tik nezinau kas per popierius - rusiskai vadinasi flizelinas blush2.gif  gal kuri nors zinot ax.gif

Flizelinas,jei neklystu,yra toks audinys klijuojamas rūbų pastandinimui ar tik į apykakles.Su lygintuvu palyginus, jis prilimpa prie audinio.Esu mačiusi balto ir pilko, o gal yra ir kitokių spalvų.Parduodamas audinių parduotuvėse.Jei čia aš ko nesumaišiau. g.gif blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(bazuka @ 2006 03 20, 13:40)
Flizelinas,jei neklystu,yra toks audinys klijuojamas rūbų pastandinimui ar tik į apykakles.Su lygintuvu palyginus, jis prilimpa prie audinio.Esu mačiusi balto ir pilko, o gal yra ir kitokių spalvų.Parduodamas audinių parduotuvėse.Jei čia aš ko nesumaišiau. g.gif  blush2.gif

Esu dariusi tokius trafaretinius paveiksliukus,kimba ir prie popieriaus.
Atsakyti
QUOTE(kiniete333 @ 2006 03 19, 13:36)
labai fainu dalykeliu cia radau, rusiskai suprantu, tik nezinau kas per popierius - rusiskai vadinasi flizelinas blush2.gif  gal kuri nors zinot ax.gif



Taip bazuka teisi, flizelinas - medžiaga skirta audinio pakietinimui, paklijavimui. paprastai būna baltas, pilkas, juodas. Įvairių storių ir įvairių kokybių. Šiam atvejui kokybė nėra labai aktualu, o storis manau, kad taip. Mat nenorėčiau tikėti, jog flizelinas skirtas paklijuoti storam vilnoniam paltiniam audiniui tiktų plonai servetėliai g.gif
Atsakyti
Labai grazu, gal cia naudojami tokie dazai kaip paiso ant buteliu g.gif
Atsakyti
user posted image

user posted image

Aprašymas
Atsakyti
QUOTE(Minesota @ 2006 03 19, 15:07)
Ar galit patarti, kur Vilniuje didelis spalvotų servetėlių pasirinkimas?  Aš ieškojau akropolio Maximoje, deja, ten pasirinkimas labai menkas  unsure.gif

Tiesą sakant radau tik vienos rūšies.  verysad.gif


labai graziu serveteliu yra "Europoje", 3 aukste C&D Style, ar kazkaip panasiai vadinasi - ten visokie grazus dalykeliai interjerui 4u.gif
Atsakyti
Jei dar domina tai skubek i ARTmanijos salona Vilniuje, ten labai daug serveteliu, o skubek todel, kad jie uzsidaro rugpjucio 12!!!. liks vtik klaipedoje .iki smile.gif
Atsakyti
Klausykit, aš čia visai žalia ir norėjau paklaust, kaip ką daryt, kuo klijuot, ant kokio pagrindo patogiausia ir pan. Pradmenų tokių norėčiau. rolleyes.gif Įsigijau servėtėlių net biggrin.gif
Papildyta:
o, jau beveik nebereikia. Radau kažką čia blush2.gif

http://www.tindirind...php?page_id=860
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saulažiedė_: 19 rugpjūčio 2006 - 19:34
Na jei kas bus neaišku klausk.
Aš greit permečiau akim Tindirindi straipsnį ir nesutinku su jais, kad dekupažint lengva. Žinoma, jei klijuosi iškarpą iš žurnalo, tai lengva, bet primityvu ir jokio grožio. Jei dekupažinti taip kaip parodytuose paveiksliukuose po straipsnio, tai reik nemažai priemonių turėt ir žinoma - praktikos. Nes klijuojant servetėlę, ji raukšlėjasi, tempiasi, plyšta. O šešėlius taip pat nelengva daryt.
Atsakyti