Įkraunama...
Įkraunama...

Dekupažas

Man ir idomu suzinoti kokiu laku lakuoti reikia, kad po to butu galima maista deti. smile.gif
Atsakyti
Taip padekoruotas lekstes reikia palakuoti poliuretaniniu laku. Daugiau apie priemones decouppage ir pati decoupage http://www.lt.forum....ewforum.php?f=2
taip pat decoupage pradziamokslis http://www.lt.forum....pic.php?p=77#77

thumbup.gif
Atsakyti
SWEIKUTES,
na mane irgi labai sudomino payi bandysiu kekstes padekupazuoti, jei ka tai parodysiu... turiu toki klausima dekiupazas imanomas ne tik ant kietu pavirsiu bet ir ant steltiesiu, serveteliu, o kaip tai daroma, kiek isivaizduoju turetu but kitokia technika, cia juk laku neuztepliosi... g.gif ir kaip skalbt... g.gif jei kas zinot isanksto dekui
Atsakyti
Merginos, bandau atsakyti į visus klausimus, kuriuos uždavėte dekupažo pradžiamokslyje 4u.gif

mediumas - tai "rišanti" priemonė, padedanti perkelti motyvą ant kai kurių paviršių. jų yra visokių. mediumas stiklui, mediumas stipriau pririšantis dažus pire paviršiaus, mediumas žvakei, medžiagai ir t.t. mamse, ant mediumų taip ir yra parašyta, kam jis skirtas.


Saulala, mediumo stiklui, apie kurį truputį pasakojau, yra pirkti ir Klaipėdoje mirksiukas.gif Ultra Gloss Effekt Medium (čia tas, kurį reikia kepinti ) thumbup.gif

lukasta, klijai vadinasi 3D (glue for foils) (greitu metu turėčiau važiuoti parsivežti, tai jei iki to laiko neturėsi, galėčiau nupirkti ir atsiųsti ax.gif ) jie sukuria 3D efektą, kur tų klijų užtepta, ten iškilimas gaunasi;

lakas, kaip ir minėjau, man labiausiai patinka SADOLIN, nes jis yra klampus, o jei nori skystesnio, tada galima tiesiog skiesti su vandeniu;

o arbata - žalioji su ženšeniu ir citrina lotuliukas.gif

vasarėja, aš dabar jau maišau truputį. blush2.gif tas su drugeliais, ar ne?tikriausiai trūko džiūvimo ir teptuku braukti labai švelniai 4u.gif

mamse, aš pati su plastmase nedirbus, bet esu mačiusi darbeliųant šio paviršiaus ax.gif

Globaliste, medium for fabrik - jis tinka ir medžiagai, ir odai. skirtumas tas, kad ant medžiagos paveiksliuką reikia prilyginti, o ant odos nelyginam smile.gif bet apie tai daugiau - kitąkart.

akvilyt drugelių buvo ir pas jus tongue.gif gal neatkreipei dėmesio. kokią vieną galiu atsiųst, ten drugelių nemažai ax.gif o ir mėlynų žuvų kažkur turiu, paieškosiu, jei tiks
o servetėlių mainus gal užvesti čia, rankdarbiuos ax.gif
o rėmelius radai plačius? aš kaip cekavna zosė, kiek mokėjai? suknu rast gražių ir tinkamų blush2.gif

laurynaa nelakuoti daikto - truputį rizikinga, nes bet koks aplinkos poveikis (pvz. užtiškęs vanduo, netyčia užkliuvus ir t.t. ) gali sugadinti darbelį. o atsimeni, kaip siūliau? normaliai nulakuoti, tik paskutinį sluoksnį pereiti su švelniausiu švitriniu popieriumi nebeblizgės. arba gali bandyt paskutinį sluoksnį su matiniu baldiniu laku. turėtų būti tas pats 4u.gif

MELDA, man regis, ten problema buvo tame, kad dzžiovinant fenu, lakas pasidarė karštai drėgnas, o ant jo uždėjus dar vieną sluoksnį lako, nesukibo blush2.gif

ausryt, o žvakes platesnes pasižiūrėjai? turėtų liuks komplektukas gautis thumbup.gif

neglaite, supanikavus gal buvai dėl fono, prie kurio sunku priderint, bet liuks gavosi. tad lauksim darbelių thumbup.gif

aquliero, na, ir duodi garo, tokiu metu servetėles dar karpyt lotuliukas.gif užkabino? thumbup.gif

važiuodama iš Kauno, užsukau į Maxima bazę, tai įdomesnių servetėlių buvo su paprikom ir alyvuogėm, tai jei kam reikia ko nors virtuvėj, pasižvalgykit lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo briedžiukė: 06 lapkričio 2006 - 08:55
Oi tu, briedžiuke briedžiuke lotuliukas.gif , nespėji pasveikti ir jau prie kompo nuo ryto sedi lotuliukas.gif Ačiū, kad mumis visomis taip rūpiniesi 4u.gif

O gal gali pavardinti, kokių dekupažinių priemonių Artmanijoje yra (konkrečiai kokie mediumai ir pan.) ir apytiksles kainas, jei nesunku? Per kursus taip įkyriai klausinejau "o šito ar yra Lietuvoje pirkti?", bet vis tiek pamiršau. Nusiųsčiau brolį manęs apipirkti, jis Klaipėdoje gyvena.

Žiūrėjau Artmanojos tinklalapį, bet tokios informacijos ten neradau.
Atsakyti
nu tai vat, kad briedžiuke blush2.gif bet ilgai nesėdėsiu, tuoj lėksiu atgal į lovą blush2.gif
ten galim rasti servetėlių, įvairių dažų, tų 3D klijų, kur folija klijuojasi, mediumo stiklui, sendinančio lako "antik" (čia kitam seminarui), dažų, suteikiančių šerkšno efektą. kas dar? jei prisiminsiu, parašysiu dar ax.gif
Atsakyti
o mediumo medžiagai yra?
Atsakyti
deja, ne blush2.gif
Atsakyti
Artmanijoj labai gražių servetėlių yra ir pasirinkimas nemažas smile.gif
Gal rimtai atidarom servetėlių mainų temą? Žiūriu po kursų nemažai užsikabliavusių. Kiek žiūrinėjau kursų temą, tokių dar nemažai prisidės.
Atsakyti
Ot gerai, kad pradėjot šitą temą, o tai visos išminties bandžiau semtis iš rusių - čia pas jas lobynas:
http://forums.meliss...p?showforum=132
Dabar bus galima su Jumis šita tema padiskutuoti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Marzde @ 2006 11 06, 10:15)
Gal rimtai atidarom servetėlių mainų temą?

atidariau ČIA
turiu ką pasiūlyt nes nusipirkau servetėlių už 40lt doh.gif or dar tieeeeeeeeeeeeeeeeek radau visokių kad galva apsisuko doh.gif
Atsakyti
o aš va šiandien pagalvojau, jei savo dekupažinę lentelę nulakuočiau dar papildomai su laku, skirtu baldams, na tuo smirdanciu biggrin.gif , tai gal lentelė jau nebebijotų drėgmės? g.gif Ir gal aplamai juo galima lakuoti, o ne vandeniniu tuo laku?
Atsakyti