Įkraunama...
Įkraunama...

MEDAUS TORTAS, 6 tema

Aš ir šendien išsikepiau lakštų, porai maziuku torciuku,bet man iškilo klausimas,kaip juos laikyti,ar idėti i maišelį ar kuo pridengti,ar atvirai laikyt spintelėje ar saldytuve...? Be to pirmam poste rasyta,kad galima ,kad ir mėnesi laikyti,ar tikrai nepakis skonis.
Atsakyti
Stai ir mano pirmas blynas blush2.gif Cipsiuko "Medutis"

O jei kokia fotke didele doh.gif salinu, idesiu veliau ax.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aistee:): 03 gruodžio 2010 - 18:17
Sveikutes 4u.gif
susiruosiau kepti Kirbes medaus torta, tik iskilo klausimas, ar galima vietoj margarino naudoti namini sviesta? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Bamboooocha @ 2010 12 05, 14:31)
Sveikutes  4u.gif
susiruosiau kepti Kirbes medaus torta, tik iskilo klausimas, ar galima vietoj margarino naudoti namini sviesta?  blush2.gif


galima
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 12 05, 16:47)

Aciu 4u.gif
Jau iskepiau, dariau is puses normos pabandymui blush2.gif man iskepe per pusvalandi smile.gif supjausciau i 4 blynus, sutepiau 3 is vieno padariau trupinius.Rytoj papuosiu ir jei neiskentesim vakare ragausim biggrin.gif
Atsakyti
prisijungiu ir as prie jusu, kirbes medutis jau orkaitej, ziuresim kas gausis. mb suka ratus aplinkui, pyks jei nesigaus nes net mikseri ta proga siandien nupirko wub.gif
Atsakyti
QUOTE(vyciokas @ 2010 12 08, 14:05)
prisijungiu ir as prie jusu,  kirbes medutis jau orkaitej, ziuresim kas gausis. mb suka ratus aplinkui, pyks jei nesigaus nes net mikseri ta proga siandien nupirko  wub.gif

uoj netycia is vyro parasiau 4u.gif
Atsakyti
Tortukas laaabai skanus thumbup.gif visiems labai patiko, greitu metu kepsiu dar karta, gal tuomet ir foto spesiu padaryti biggrin.gif
Atsakyti
Cipsiuko "Medutis " Labai skanus , kepsiu dar ir dar thumbup.gif wub.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos! Išsikepiau ir aš Cipciuko "Medutį". Taip tikėjausi kažko stebuklingo, o gavosi sausainiai su grietinėle doh.gif . Savo nepavykusio torto istoriją jau surašiau Cipciuko patarimų temoje. Gal kas nors galit padėt atsakyt į klausimą, ka padariau ne taip. blush2.gif

user posted image

Uploaded with ImageShack.us
Atsakyti
QUOTE(spudga @ 2010 12 09, 09:52)
Sveikos! Išsikepiau ir aš Cipciuko "Medutį". Taip tikėjausi kažko stebuklingo, o gavosi sausainiai su grietinėle doh.gif . Savo nepavykusio torto istoriją jau surašiau Cipciuko patarimų temoje. Gal kas nors galit padėt atsakyt į klausimą, ka padariau ne taip.  blush2.gif


man atrodo kad cia gietinele jau bande virsti i sviesta.
ar lengviai kremas tepesi? kaip margarinas ant batono ? biggrin.gif
Atsakyti
Labos...kepu nebe pirmą tortą, bet visi būdavo biskvitiniai....ar gali nepavykti Cipsiuko Medaus torto lakštai? blush2.gif
Atsakyti