Įkraunama...
Įkraunama...

MEDAUS TORTAS, 6 tema

O radau 4u.gif galima ir grietine ar citrinų rūgštim. Šito gėrio dar pavyks rasti (vat gyvent užkampy, kur acto nėr lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(RiMami @ 2010 11 29, 14:14)
ambasadoriaus čia medutis  blink.gif na akivaizdu, kad per storai tešlą išlyginai formoje, nes lakštai per stori  g.gif ir spėju, kad nedakaitinai tešlos nes spalva nekaramelinė tau gavosi  g.gif kitą sykį kai kepsi stenkis įmanomai ploniau išlyginti tešlą formoje beveik peršviečiamai (juk rodžiau pažingsniui mirksiukas.gif ) na svarbiausia, kad bent jau skaniai gavosi, nors ambasadoriaus iš išvaizdos visai neprimena tortukas  ax.gif

gerai,kita syki pakepinsiu ilgiau,be to torta fotkinaru siandien,ir jums iskart idejau,o kepiau juk pries kelias dienas,(mazai aisku jo jau ir beliko),gal tiesiog lakstai jau prisigere grietines,kita syki iskart atpjauta reiks nufotografuoti,be to tesla tepiau su peiliu,gal su ranka plonesni gaunasi?
Atsakyti
QUOTE(fresija @ 2010 11 30, 00:18)
gerai,kita syki pakepinsiu ilgiau,be to torta fotkinaru siandien,ir jums iskart idejau,o kepiau juk pries kelias dienas,(mazai aisku jo jau ir beliko),gal tiesiog lakstai jau prisigere grietines,kita syki iskart atpjauta reiks nufotografuoti,be to tesla tepiau su peiliu,gal su ranka plonesni gaunasi?


As pusantro sauksto dedu ant formos 24 -26 cm skersmens... tieisog isteplioju laksteli permatomai...
Atsakyti
O i Kirbes meduti galiu deti ne Vilniaus ar Eve margarina o visiskai kitoki? PVZ zar pecka, rusiska? Ar geriau su sviestu per puse? Gal kas galit patarti?

Ir jeigu puosti trupiniais, tai juos reik atskirai issikepti pagal tos pacios teslos recepta ar kaip? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Džigė: 30 lapkričio 2010 - 10:28
QUOTE(Džigė @ 2010 11 30, 10:22)
O i Kirbes meduti galiu deti  ne Vilniaus ar Eve margarina o visiskai kitoki? PVZ zar pecka, rusiska? Ar geriau su sviestu per puse? Gal kas galit patarti?

Ir jeigu puosti trupiniais, tai juos reik atskirai issikepti  pagal tos pacios teslos recepta ar kaip?  g.gif


Margarinas nesvarbu koks. As isvis dejau viena karta sviesta...

Trupiniams viena laksteli pasilik, ir nereiks kepti is naujo.
Atsakyti
O man klausimu iskilo del Ambasadoriaus medaus torto,brestu sitam tortui smile.gif -tesla reikia laikyti ant vandens voneles ar vandens voneleje g.gif t.y istatyti i vandeni bliuda su tesla g.gif ir ar uztektu 21cm formai daryti is vienos normos teslos g.gif manau,kad 1 sauksto teslos uztektu patepliojimui g.gif
Atsakyti
QUOTE(Solen @ 2010 11 30, 13:08)
O man klausimu iskilo del Ambasadoriaus medaus torto,brestu sitam tortui smile.gif -tesla reikia laikyti ant vandens voneles ar vandens voneleje g.gif t.y istatyti i vandeni bliuda su tesla g.gif ir ar uztektu 21cm formai daryti is vienos normos teslos g.gif manau,kad 1 sauksto teslos uztektu patepliojimui g.gif

aš laikiau mažesniame puode, jį įstačius į didesnį, kad nesisiektų vanduo, būtų tik garuose. Bandžiau ir metaliniame bliude šildyti, bet man ta tešla priekėpį prie bliūdo dugno doh.gif tai man geriau buvo puode, matyt ne taip karštą tai tešlai 4u.gif
Kepiau 25 cm formoje, tai šaukšto mažoka buvo, blynai nebuvo stori.
bandžiau kepti ant silikoninio padėklo, bet jau geriau kiekvieną kartą keisti kepimo popierių, t.y. tepti ant vis naujo popieriaus. Kai atšala labai gerai tie blynukai nusiima, karšti man nenusiėmė.
Čia tik mano tokia patirtis su šiuo tortu, o skonis tai pasakiškas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 30, 08:27)
As pusantro sauksto dedu ant formos 24 -26 cm skersmens... tieisog isteplioju laksteli permatomai...

ar teslos? ir ar su ranka islygini tesla ,as nupiesiu ant kepimo popieriaus pagal lekste trafareta,ir iskirpus usdedu 2 saukstus teslos ir su peiliu istepu
Atsakyti
QUOTE(fresija @ 2010 11 30, 16:59)
ar teslos? ir ar su ranka islygini tesla ,as nupiesiu ant kepimo popieriaus pagal lekste trafareta,ir iskirpus usdedu 2 saukstus teslos ir su peiliu istepu


Jo, teslos.. Bet kodel pas tave tokie stori atrodo... g.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 11 30, 18:06)
Jo, teslos.. Bet kodel pas tave tokie stori atrodo...  g.gif

nes dejau po 2 sausktus ar daugiau teslos,ir gal del to kad tepiau su peiliu? gal su rankom ploniau issitepa
Atsakyti
Sveikos,ir as kepiau meduti,pirmas mano keptas tortas apskritai.Tai visai nieko isejo,tik viena laksta per stora iskepiau ir jis buvo kietas.Be to pats torciukas pokreivis buvo,bet kaip pirmas kartas tai dovanotina smile.gif
Lakstus pries kepant pasidariau,lekstes pagalba.Trupinius sutrupinau su kombainiuku,nes mesmales neturiu,bet labai geri isejo ir greitai.
Dariau pagal CIPCIUKO medaus torto recepta

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sunkissed: 02 gruodžio 2010 - 01:01
na siandien trecia karta kepiau cipciuko meducio lakstus pirmi pora kartu labai gerai gavosi tai dabar jau draugai praso gimtadieniams kad iskepciau biggrin.gif tai vo , lakstai jau gatavi gruodzio 10 bus ir toras. zadu pasnaudoti kazkurios kepejeles ideja apipilti torto virsu karamele. ir dar klausimas man niekaip neiseina graziai trupinelaiis sonus uzdengti , gal zinote kokiu gudrybiu??
Atsakyti