Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai

sveikos 4u.gif
uz keliu savaiciu ruosiames su vaikais vaziuoti pas vyra i Haldena, kaip supratau kelios is cia ten gyvenate smile.gif ir as ir vyras ejome pas norvegu kalbos mokytoja privaciai, as berods apie 10 val, bet mes mokomes is Ny Norge man atrodo, ji mums sviete lapus kiekviena pamoka. jeigu butu norinciu pasidalinti medziaga ar mp3 nuosirdziai buciau dekinka 4u.gif mano el. pastas vpukien0@gmail.com skype puckai
Atsakyti
QUOTE(valldute @ 2010 06 30, 17:26)
sveikos  4u.gif
uz keliu savaiciu ruosiames su vaikais vaziuoti pas vyra i Haldena, kaip supratau kelios is cia ten gyvenate  smile.gif ir as ir vyras ejome pas norvegu kalbos mokytoja privaciai, as berods apie 10 val, bet mes mokomes is Ny Norge man atrodo, ji mums sviete lapus kiekviena pamoka. jeigu butu norinciu pasidalinti medziaga ar mp3 nuosirdziai buciau dekinka  4u.gif  mano el. pastas vpukien0@gmail.com  skype puckai



o koks valandinis tarifas mokytojos?
Atsakyti
Sveikos,

Abu su vyru mokomes norvegu kalba savarankiskai, maciau senesneje temoje nuoroda i rusu tinklapi is kurio galima parsisiusti Pa vei medziaga, taciau ten jau disku ir vadoveliu nebeliko, nes kaip suprantu pasalino tas kas buvo idejes verysad.gif , todel labai noriu paprasyti gal kas galetu pasidalinti Pa vei medziagyte, buciau labai dekinga 4u.gif Mano skype Jovitukasangel
Atsakyti
QUOTE(~Vasarė~ @ 2010 06 30, 17:52)


mes mokam 20 lt 1 val 1 zmogui 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(valldute @ 2010 07 01, 19:16)
mes mokam 20 lt 1 val 1 zmogui  4u.gif



o cia kokiam mieste?
Atsakyti
QUOTE(~Vasarė~ @ 2010 07 02, 10:56)


marijampoleje 4u.gif merginos labai prasau pasidalinkite meddziaga blush2.gif
Atsakyti
Gal kas turit atsiliepimu apie Soros International House norvegu kalbos kursus Vilniuje? 4u.gif
mastau ten registruotis smile.gif
Atsakyti
Sakykit, o kur gauti Pa vei arbeisdbok atsakymus? Ar yra kur nors?
Atsakyti
Labas vakaras,,

na ka imsiuosi ir as misijos pramokti kalba ar priimsite i savo buri?

perskaiciau visas 2 praitas temas karsta.gif susikeliau visas pamokeles ir visas nuorodas i visokius puslapiukus karsta.gif zodziu buvo ka veikti karsta.gif gavosi 83 lapai worde lotuliukas.gif

Aciu Artemidei thumb_yello.gif thumbup.gif thumbup.gif ir kitiems 4u.gif

praita menesi pabaigiau VU ekonomikos studijas, tai susigalvojau nauju mokslu.. kadangi vyras jau 3 metai Norvegijoje, jau pavargome buti atskirai, kol maziuke dukryte pauges noriu pramokti kalba ir kelsiu sparnus is Lietuveles.. o ten nuvaziavus nesinori dirbti belenka blush2.gif ne tam LT 6 metus studijavau doh.gif
praitais metai buvau NO nu patiko labai gamta man nereali bigsmile.gif

Artemide beje o tu dar Haldene?
Atsakyti
Jau nebe smile.gif iki rudens busiu Flisa mieste, o nuo rudens norvegijos siaurej biggrin.gif Saloje smile.gif
Atsakyti
nuosirdziai noriu padekoti visoms padejusioms merginom 4u.gif 4u.gif 4u.gif jus nerealios group.gif tikrai labai padejote smile.gif jau turiu visa knyga NY I NORGE ir mp3. dar kada noreciau Pa Vei knygos ax.gif ruosiuosi rimtai studijuoti ax.gif
Atsakyti
Laba diena visiems.

Noriu ir as prisijungti prie jusu 4u.gif
Esu Norvegijoje ir savarankiskai mokausi norvegu kalba, turiu daug literaturos... Naudoju NY NORGE knygas, ir viena GODT SAKT.
Gal yra zmoguciu, kurie is vis pradeda mokytis nuo pagrindu? Parasykit man i az 4u.gif galetumem mokytis kartu... 4u.gif
Atsakyti