Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai

biggrin.gif Nieko nera del vasaros smile.gif Visada taip, arciau rudens visi atsiras mirksiukas.gif
Del kaseciu, tai kiek zinau reikalingas kazkoks laidas, kad pajungti magnetofona prie kompiuterio ir perasineti kasetes ant kompo g.gif Cia jau reiketu pas mano vyra klausti ax.gif O del NORSK NÅ negaliu pagelbeti, neturiu unsure.gif
Atsakyti
Kita dienele parasysiu visa sarasiuka ka as turiu...
Atsakyti
QUOTE(Kumute Metute @ 2010 07 10, 14:37)
Kur visos pabego?  g.gif  blink.gif  gal cia per mane Jusu nera? g.gif  blink.gif

Ne, cia per tave visos i mokslus kibo lotuliukas.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos merginos 4u.gif
Ar galetumete man padeti blush2.gif Gal kas nors is jusu turite kokiu zodynu norvegu kalbos? Gal galetu man kas nors atsiusti? Mes su vyru rimtai galvojame vaziuoti i Norvegija,tai norim pradet mokytis. Padekite prasau 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveika smile.gif manau geriausi zodynai popieriniame variante yra tik, ir patogiau, kai visada po ranka guli. Lietuviu-norvegu didele knyga su storu virseliu ir norvegu-lietuviu tokia nelabai didele knygute, ten gale dar ir gramatikos truputi yra. Siaip patarciau jas nusipirkti mirksiukas.gif Nors pats geriausias turbut rusu-norvegu, norvegu-rusu, bet jos labai dideles ir daug kainuoja doh.gif
Atsakyti
QUOTE(airius @ 2010 07 10, 23:11)
Ne, cia per tave visos i mokslus kibo lotuliukas.gif  4u.gif



Kaip jums gerai lotuliukas.gif tik kad as pati niekaip nekimbu i mokslus... doh.gif verysad.gif
Atsakyti
SARASIUKAS

1. Godt sakt 1 Bildeordbok - Teksbok
2. Godt sakt 1 Bildeordbok (1) - Teksbok
3. Godt sakt 1 Bildeordbok, Side 1-55 mp3 (1cd)
4. Godt sakt 1 Bildeordbok, Side 56-114 mp3 (2cd)
5. Norvegu kalba per 60 minuciu mp3 LT-NO
6. Ny i Norge Leksjon 1-11 mp3 (1cd)
7. Ny i Norge Leksjon 12-19 mp3 (2cd)
8. Ny i Norge Leksjon 20-27 mp3 (3cd)
9. Ny i Norge - Teksbok (1 dalis)
10. Ny i Norge - Teksbok (2 dalis)
11. Ny i Norge - Øvinger i lytteforståelse - Teksbok
12. Norvegu kalbos gramatikos konspektas
13. Norsk nå - Arbeidsbok (1 dalis)


CIA SIUO METU KA TURIU;
MANO KONTAKTAI : Skype: coliuke97
El.pastas: k.vilniskyte@gmail.com

P.s. tik nepaduokit manes i tas istaigas, kurios baudzia uz kopijavimus lotuliukas.gif blush2.gif unsure.gif
Atsakyti
Hallo! biggrin.gif
Aš dar visiška naujokė norvegų kalboje smile.gif Pradėjau visai neseniai ją mokytis, bet kaip patiiinka bigsmile.gif Mokausi savarankiškai iš "Teach Yourself Norwegian - Conversations"
Gal kas nors galėtumėte man pasakyti kaip tariamas morgen? Labai jau neaiškiai ten pasako, internete irgi neaiškiai išgirdau, kur ieškojau. Ar reikia sakyti morn su angliška r? Ar morin kažkaip? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Medelė @ 2010 07 11, 17:54)
Hallo!  biggrin.gif
Aš dar visiška naujokė norvegų kalboje smile.gif Pradėjau visai neseniai ją mokytis, bet kaip patiiinka  bigsmile.gif  Mokausi savarankiškai iš "Teach Yourself Norwegian - Conversations"
Gal kas nors galėtumėte man pasakyti kaip tariamas morgen? Labai jau neaiškiai ten pasako, internete irgi neaiškiai išgirdau, kur ieškojau. Ar reikia sakyti morn su angliška r? Ar morin kažkaip?  blush2.gif


Sveika, cia gali pasiklausyti kaip skamba norvegiski zodziai, gal bus aiskiau...

http://www.acapela-g...ctive-demo.html

O man girdisi dvi o raides ir r, bet negirdziu g...

Atsakyti
Sveiki,

gal kas nors turite Stein på stein lærerbok? 4u.gif
Atsakyti
Turiu visa komplekta smile.gif Jau Pa vei visa perskaitei? Sveikinu mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 12 liepos 2010 - 00:09
Sveikutes, siulyciau visoms esancioms lietuvoje ar isvykusioms i uzsieni pasinaudoti knygeta.lt paslaugomis smile.gif ( internetine parduotuve ). Likau labai nustebinta greitumu smile.gif vakar padariau uzsakyma, o siandien ryte gavau laiskeli, kad mano siuntinukas jau sukomplektuotas ir perduotas siuntimui smile.gif Tad uz 3-6 dieneliu jau turesiu savo zodyneli... biggrin.gif

Kaip sekasi mokytis norvegu? O as jau nusprendziau, kad kai turesiu zodyna, kibsiu i mokslus smile.gif ir stengsiuosi pasivyti jus, nors esate labai toli toli toli wink.gif
Atsakyti