Įkraunama...
Įkraunama...

Mokinamės Norvegų kalbą savarankiškai

na as pati ten dar nenagrinejau, bet, kad knygos senos, tai taip, pirmame puslapyje parasyta kokiu metu yra, man atrodo g.gif
Atsakyti
Vajėė koks geras tas puslapiukas. Yra ten ir visai naujų knygų, bet gal su lietuvišku IP neduoda. Nors aš mieliau skaitau knygas popieriniam variante, gulėdama lovoje. Yra pas mus senienų parduotuvėje nemokamai knygų krepšiai prikrauti, tai ten paprastų romanų prisirinkau.
O iš senųjų rekomenduoju kas dar neskaitė Hamsun "Pan". Ten senąja norvegų kalba su daug daniškų žodžių, bet fantastišku stiliumi parašyta. Mano pirmoji norvegiškai perskaityta knyga. Skaičiau ją su rusišku vertimu, pagal Ilja franko metodą 4u.gif
Atsakyti
Taip, turiu as ta Pan su rusisku vertimu, labai geras budas mokintis norvegu manau thumbup.gif

Sakai nemokamai... romanai..? g.gif Gal kaip nors susitarsim? rolleyes.gif 4u.gif Dievinu knygas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 07 27, 13:46)
Taip, turiu as ta Pan su rusisku vertimu, labai geras budas mokintis norvegu manau  thumbup.gif

Sakai nemokamai... romanai..?  g.gif Gal kaip nors susitarsim?  rolleyes.gif  4u.gif Dievinu knygas  bigsmile.gif


susitarsim smile.gif
Atsakyti
artemide, gal gali pasakyt, kur rast norvegu, norinciu susirasinet ar tokiu pat, kurie mokosi, bet nori pasipraktikuot? smile.gif

Esu sesias savaites norvegijoj, bisk dirbu, eisiu i kursus, nesneku gerai, nors zinau daug zodziu, esu baiges visa pa vei knyga ir dali stein pa stein. bet atvaziavus cia kitaip biski atrodo. tas noras sneket gerai, kartais nervuoja. tam juk reikia laiko.

sekmes visoms smile.gif
Atsakyti
Laba 4u.gif
Taip, zinau tokius puslapius mirksiukas.gif
1. http://www.polyglot-...n-language.com/
2. http://www.mylanguageexchange.com/
Yra ir daugiau, bet as dazniausiai cia bendrauju 4u.gif
Atsakyti
Hei 4u.gif Hvordan har dere det? mirksiukas.gif

Nagi sakykit toki dalyka, ar daryti man internetini puslapi su pamokom, norvegu kalbos? g.gif Uzims daug laiko visai medziagai paruosti ir surasyti, tai noriu buti tikra, ar verta rolleyes.gif

Ir turbut parasysiu PayPal saskaita, kad norintys paaukotu kiek negaila uz gerus norus biggrin.gif

Tai ar verta pradeti? ax.gif

Hva tenker dere om det? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 08 01, 19:48)
Hei  4u.gif Hvordan har dere det?  mirksiukas.gif

Nagi sakykit toki dalyka, ar daryti man internetini puslapi su pamokom, norvegu kalbos?  g.gif Uzims daug laiko visai medziagai paruosti ir surasyti, tai noriu buti tikra, ar verta  rolleyes.gif

Ir turbut parasysiu PayPal saskaita, kad norintys paaukotu kiek negaila uz gerus norus  biggrin.gif

Tai ar verta pradeti?  ax.gif

Hva tenker dere om det?  unsure.gif


As uz, tik turbut patogiau kazkaip kitaip paremti (o gal del to taip atrodo, kad niekada paypal nesinaudojau) smile.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 08 01, 18:48)
Hei  4u.gif Hvordan har dere det?  mirksiukas.gif

Nagi sakykit toki dalyka, ar daryti man internetini puslapi su pamokom, norvegu kalbos?  g.gif Uzims daug laiko visai medziagai paruosti ir surasyti, tai noriu buti tikra, ar verta  rolleyes.gif

Ir turbut parasysiu PayPal saskaita, kad norintys paaukotu kiek negaila uz gerus norus  biggrin.gif

Tai ar verta pradeti?  ax.gif

Hva tenker dere om det?  unsure.gif



Sakai bus daug norinciu? Nemanau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(artemide23 @ 2010 08 01, 19:48)
Hei  4u.gif Hvordan har dere det?  mirksiukas.gif

Nagi sakykit toki dalyka, ar daryti man internetini puslapi su pamokom, norvegu kalbos?  g.gif Uzims daug laiko visai medziagai paruosti ir surasyti, tai noriu buti tikra, ar verta  rolleyes.gif

Ir turbut parasysiu PayPal saskaita, kad norintys paaukotu kiek negaila uz gerus norus  biggrin.gif

Tai ar verta pradeti?  ax.gif

Hva tenker dere om det?  unsure.gif



QUOTE(Porcelianinė @ 2010 08 01, 22:32)
Sakai bus daug norinciu? Nemanau  schmoll.gif


Nemokamai pasinaudoti susteminta medžiaga norinčių bus. O va mokėti už tai, abejoju.

Artemide, pirmiausia jei darytum tokį dalyką, turėtum galvoti apie tai kiek tau tai įdomu ir kiek turi noro padaryti kažką naudingo kitiems.
Apie realias pajamas čia matyt paskiausiai reikėtų galvoti.
Aš bet kuriuo atveju visada UŽ tokias idėjas ir tokius darbus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ferrari: 01 rugpjūčio 2010 - 21:54
Sveikos mirksiukas.gif

QUOTE(Rima0531 @ 2010 08 01, 21:07)
As uz, tik turbut patogiau kazkaip kitaip paremti (o gal del to taip atrodo, kad niekada paypal nesinaudojau) smile.gif


Naa, gal dar ka sugalvosiu, kaip paremti butu galima biggrin.gif Paypal siaip pirmas i galva atejo, nes kuo toliau, tuo dazniau zmones pradeda ji naudoti smile.gif

QUOTE(Porcelianinė @ 2010 08 01, 21:32)
Sakai bus daug norinciu? Nemanau  schmoll.gif


Norinciu paremti ar pasinaudoti pamokomis? g.gif Jeigu mazai norinciu pasinaudoti pamokomis, tada aisku net nedaryciau puslapio, o jeigu moketi, juk zinau lietuvius, ir zinau, kad is 1000 gal 1-2 kokie ir sugalvos "pasakyti aciu" pervedus pora lituku biggrin.gif Ne del pinigu noriu daryti puslapi smile.gif Tiesiog, kad ir tuos 2 lt gauti, kad ir po metu, butu malonu mirksiukas.gif 4u.gif

Tai va rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Ferrari @ 2010 08 01, 21:54)
Nemokamai pasinaudoti susteminta medžiaga norinčių bus. O va mokėti už tai, abejoju.

Artemide, pirmiausia jei darytum tokį dalyką, turėtum galvoti apie tai kiek tau tai įdomu ir kiek turi noro padaryti kažką naudingo kitiems.
Apie realias pajamas čia matyt paskiausiai reikėtų galvoti.
Aš bet kuriuo atveju visada UŽ tokias idėjas ir tokius darbus  4u.gif


Kaip tik tuo metu atsakinejau, kai tu parasei biggrin.gif

Man svarbiausia pats projektas mirksiukas.gif pinigai butu tik siaip, kaip sakant, o gal kas ir sugalvos paremti biggrin.gif Bet tai tikrai paskutintoj vietoj mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
Beje pagalvojau, kad vis delto turbut parasysiu pamokas iki galo, nes naujokiu(-u) atsiranda, ir ne visi dar turi Pa vei knygas, tai bent taip pradziai jiems bus galimybe pasimokinti, kol kokiu nors budu neisigis vadoveliu smile.gif

Atrodo paskutine buvo 11 pamoka? Kas nors prisimena? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo artemide23: 01 rugpjūčio 2010 - 22:14
sveikos, nusprendziau prisideti prie jus, tik man bus labai sunku jus prisivyti. verysad.gif
siuo metu as esu Norvegijoje ir ten zadu apsigyventi. tongue.gif
tad nusprendziau, kad reiktu ismokti ir kalba biggrin.gif
taigi manau prisidesiu prie jusu ir po biski bandysiu jus vytis, kadangi laiko mokslams turiu pakankamai daug, tai manau, kad greit nebebus geda i gatve iseiti. 4u.gif
Atsakyti