Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 14, 19:21)
Jep, jaunikis vokietaitis, jaunoji - lietuvaite..ir norejo tai pabrezti... nzn ar man tai pavyko unsure.gif Vnz...visi papuosimai ju norai, as buciau darius kitaip doh.gif


As is vis buciau viena torta dariusi.... g.gif na bet aisku juk renkames ne mes smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rugiagele26 @ 2010 05 14, 19:23)
As is vis buciau viena torta dariusi....  g.gif na bet aisku juk renkames ne mes smile.gif

Sveciu 74, tai nezinau kokio dydzio tas tortas butu turejes buti doh.gif Tada jau ne man toks darbelis doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rasyte_ @ 2010 05 14, 19:32)
Sveciu 74, tai nezinau kokio dydzio tas tortas butu turejes buti doh.gif Tada jau ne man toks darbelis doh.gif  lotuliukas.gif


O viespate doh.gif tai jau tikrai turetu but gigantas lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos.
Atnesu ir as savo kukluti.....
Vidus- Negro bucinys. Papuosimas- sokoladine glazura, grietinele, ir pirkta cukrine mase, bei rutuliukai.... Tortas skirtas Sutvirtinimo sakramentui ax.gif
user posted image
Atsakyti
Nuo jūsų visų torčiukų akys raibsta ir sukasi galva doh.gif

Rasyte, nu bet tavo gigantai doh.gif thumbup.gif

Aš atnešu paprastutį, bet labai skaniai valgomą papuošimą:

user posted image

suvartosim ryt per Mb gimtadienį, tortas- Sickers iš 1,5 normos, viršuje griliažas ir kreiva šleiva grietinėlė blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Darsė @ 2010 05 14, 20:07)
Nuo jūsų visų torčiukų akys raibsta ir sukasi galva doh.gif

Rasyte, nu bet tavo gigantai doh.gif  thumbup.gif

Aš atnešu paprastutį, bet labai skaniai valgomą papuošimą:



suvartosim ryt per Mb gimtadienį, tortas- Sickers iš 1,5 normos, viršuje griliažas ir kreiva šleiva grietinėlė blush2.gif


Oij, suesciau kokius du gabalus ne nemirkteledama dabar.... va tokie tortai man skaniausiai atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(laurechka @ 2010 05 14, 20:00)
Sveikos.
Atnesu ir as savo kukluti.....
Vidus- Negro bucinys. Papuosimas- sokoladine glazura, grietinele, ir pirkta cukrine mase, bei rutuliukai.... Tortas skirtas Sutvirtinimo sakramentui ax.gif



O sito virsus toks niam atrodo... bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rugiagele26: 14 gegužės 2010 - 19:10
susinervinau, tai kokio torto reik vestuvėm. žodžiu šūdeliauskas, aš jaunąjai sakiau kad reik didesnio, bet ji sakė gana, gryno torto 8kg, papuošimai bus, tai manau 10kg. nu nežinau ar užteks, sakė dar bus keksiukai 2 padėklai po 3 aukštus, tai tikiuosi užteks.
tai ryt įdėsiu savo pirmąjį bandymą, šiandien atskirai dar tortai, nes jei sudėsiu nebus ku rlaikyti, tai ryt 6 kelsiuos padarysiu. ir nufotkinsiu. nu tikiuosi kad gausiu viską ką noriu smile.gif bijau kaip velnias kryžiaus smile.gif
Papildyta:
o žmonių bus 60 smile.gif pamiršau parašyt smile.gif))
Atsakyti
Zuliaska,viskas bus gerai.Laikom kumstes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 14, 19:30)
susinervinau, tai kokio torto reik vestuvėm. žodžiu šūdeliauskas, aš jaunąjai sakiau kad reik didesnio, bet ji sakė gana, gryno torto 8kg, papuošimai bus, tai manau 10kg. nu nežinau ar užteks, sakė dar bus keksiukai 2 padėklai po 3 aukštus, tai tikiuosi užteks.
tai ryt įdėsiu savo pirmąjį bandymą, šiandien atskirai dar tortai, nes jei sudėsiu nebus ku rlaikyti, tai ryt 6 kelsiuos padarysiu. ir nufotkinsiu. nu tikiuosi kad gausiu viską ką noriu smile.gif bijau kaip velnias kryžiaus smile.gif
Papildyta:
o žmonių bus 60 smile.gif pamiršau parašyt smile.gif))

Viskas bus gerai. 4u.gif Mano vestuvėm buvo 40žmonių ir 7kg tortas. Šiaip liko nemažai. Tai manau turėtų užtekti. Na aišku nelygu kokie valgytojai tongue.gif bLabai laukiam rezultato. bigsmile.gif
Atsakyti
Pas mus virs 60 zmoniu, bet ten tu tortu ir prisinese, ir musu buvo, tai dar kiek liko...
Atsakyti
QUOTE(zuliaska @ 2010 05 14, 15:29)
kirbe tai kur tas tavo medaus receptas?smile.gif) įmesk man į až jei nesuku.
o dėl mašinyčių tavo tai labai fainos, man ir reiktų išmokti jas daryt, alė nelabai man kas gautųsi.


medaus torto temukej visas receptas..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kirbe @ 2010 05 14, 22:30)
medaus torto temukej visas receptas..... mirksiukas.gif



Mergaitės padėkit, ar labai blogai kad į Cipciuko pastilažą neįpyliau aliejaus doh.gif doh.gif atsiminiau tik tada kai uždengiau tortą...
Atsakyti