Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip papuošti tortus, pyragus ir kitus skanėstus

QUOTE(zuliaska @ 2010 05 15, 11:00)
taip ten gyvos, be tdabar tai olesta mane truputį sunervino. paimta tulpė, jos kotelis pamerktas į išlydytą vašką,  tada dėta ant tortą, aš sukišau į tortą, bet olesta paklausė ar tas vaškas neatšoks nuo drėgmės, tai va aš nežina, dar reikėjo foliją apvyniot, kitą kart taip darysiu. o vaškas sulaiko drėgmę gėlėje ir ji bus dar iki ryt vakaro graži smile.gif bent taip turi būt smile.gif) liko man viena, tai pažiūrėsiu kaip ji laikos

Nu įdomu, parašykit kaip išsilaikys, kaži, o čia visoms gėlėms tinka? Galima juk ir maistine plėvele apvyniot? g.gif
Atsakyti
Olestos knyga labai grazi wub.gif
O vestuvinis koks didelis bigsmile.gif

QUOTE(Olesta @ 2010 05 15, 07:47)
ir šiaip turiu klausimą, Jūs man pasakykit, kaip dailiai be ruožų iškočioti didelius masės gabalus  arba reikia kočėlo metrinio, arba kažkokių gudrybių žinoti, nu išvargau vakar su tais gigantiniais apdengimais, padariau, bet kažkaip nelengvas reikalas man kaip ir su bezė didelių plotų lyginimu, o kremas taigi fainulis jetus tu mano  aš ano nebebijau


Vargau ir as su tais mazais kocliukais,nusipirkau tuperware bet jis ne ka didesnis,tik po to promo centre pamaciau ir mediniu ir plastikiniu ilgu kocelu ax.gif
Atsakyti
akvilyte, labai fainas aštunkojis 4u.gif
kirbe, mašiniukai thumb_yello.gif
rugiagele26, kokie mieli batukai wub.gif
zuliaska, fainuolis paslapčių sodas thumbup.gif
rasyte_, tortukai thumbup.gif
rutyte11, krepšiukas thumbup.gif
darsė, koks skanulis, norėčiau gabaliuko essen.gif
olesta, knyga be komentarų notworthy.gif
Atsakyti
Olesta, tortukai superiniai thumbup.gif thumbup.gif

galvoju gal reik ir man kempiniuka vyrui sumeistrauti hihihi.gif
Atsakyti
Oi,Olestaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa wub.gif
Uz tokius darbus tau turi buti Paryžius po kojom 4u.gif
Zuliaska,nu laikem laikem kumstes mirksiukas.gif Man irgi vaizdas labai gražus neperkrauta,o mase ne tau vienai slapiuoja,labai gražuuuuuuuuuuuuuuu 4u.gif
Atsakyti
Atitempiu ir as savo nakties sedevra. Tik va jis buvo toks
Nes atejo pasiimti ir nesdama pro duris moretiskaite pamirso, kad torta nesa, pakreipe deze ant sono g.gif as galvojau man sirdis sustos, as taip vargau su beze doh.gif net olesta jau i pagalba pasisaukiau doh.gif . Ka gi verysad.gif einu taisyti sono......................
user posted image
Kavos tortas su morengais,papuosimas beze ir gelytes pagal Cipciuka verysad.gif einu dirti toliau
Atsakyti
Sveikos wink.gif
labai man cia pas jus viskas skaniai grazu, tai meginsiu ir as meistraut. Turiu klausima: tortas reikalingas 1niui, blynus kepsiu snd, tepsiu juos ryt - kada puosti su MMG - ryt po sutepimo ar 1ni g.gif visada maniau, kad iskart viska padaryt, bet kazko snd suabejojau.
Dar klausimas del MMG: jei as turiu dazu milteliais, ne skystu, ar man ta mase, pastovejusi bet 12 val (nepamenu nick'o, kuri idejo recepta su foto), nusidazys lygiai, gi ten tuos miltelius deciau jau i gatava tesla g.gif nes tam recepta butent rekomenduoja dazyt, kai jau po pastovejimo tesla.
Ir dar: jei mano pertepimai su grietine ir grietinele - ar galiu MMG det ant tokio kremo, ar reikia kazka spec uztept, kad laikytusi.
Aciu uz atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Pasirodau ir aš su savo mašiniuku sūnui smile.gif

Nekreipkit dėmesio į padėklą, nerizikavau perkelt, nes valgėm tik artimųjų rate

user posted image

user posted image
Atsakyti
Olesta, kaip visada labai gražu....
Zuliaska, labai dailus jaunosios tortas,tik aš kai rožytes dejau,taikišau jas y tas kapsulytes su vandeniu ir tada y torta.....bet jeigu galima šitaip kaip tu darei,tai turesiu omeny ir kita karta taip ir darysiu....
o čia mano dar keletas torciuku
drugelis-vaisinis,MMG
user posted image
Rafaelo,MMG-pirmai komunijai....
user posted image
ir paskutinis-su mascarpones suriu,MMG,TAIP PAT PIRMAI KOMUNIJAI.....
user posted image
Atsakyti
Mergaites, Jus man pasakykit, gal as visai tundra. Kodel 1-ai komunijai daroma taure ir dar su menuliu, ar kas ten? kokios asociacijos?
Paciai reikia padaryt komunijai, bet dar nezinau ka
Atsakyti
Labukas. Esu naujoke pas jumis 4u.gif Nerasiau niekada bet skaitineju jus labai daznai ir mokausi puosti ir gaminti torciukus.
Turiu labai dideli prasyma ar galetumet skubiai parasyti kaip geriau daryti tortui tvorele? Na kur papiesi ant kepimo popieriaus, uzsaldai ir atsargiai uzdedi ax.gif zinau kad kazkur skaiciau bet labai baisiai truksta laiko vel surasti unsure.gif nes vakar vakare dariau broliui torta ir siandien reikia puosti ir noreciau pabandyti tvorele uzdeti, nes labai graziai atrodo rolleyes.gif
Sakykit ar man tik istirpdint sokolada ar dar deti kazko i ji?
Dekui!
Atsakyti
asseni tare tai kur kunigas turi ir is jos ima svenciausiaji , menuliukas tai tas svenciausiasis -plotkele, atrodo taip vadinas ax.gif
kirbe kaip visada labai grazu wub.gif
Atsakyti