Įkraunama...
Įkraunama...

Greičio matavimo radarai...

Noriu paklausti, ar jus buvo nufotkinęs kada nors greičio matavimo prietaisas?
Ir jei kas žino, parašykite, nuo kokio greičio pradedant tas radaras gali nufotkint. Nes girdėjau, kad fotkina tik jei važiuoji greičiau nei 80 km/h...
Ir dar, po kiek laiko žmogų pasiekia info apie baudą jam? Ir kokiu būdu-na turbūt registruotu paštu??
Vakar man pasirodė, kad mane "nufotkino", o aš ir ištikro biški viršijau (pati nepastebėjau, kaip viršiju, buvau apie kažką susimąsčius, kelias buvo tuščias blush2.gif ), tai dabar labai pergyvenu doh.gif Laukiu baudos lapo su kokiais 300-400 Lt verysad.gif
Atsakyti
Va, ir man panašiai atsitiko šeštadienį. Širdis nusileido į kulnus. blink.gif Aš viršijau apie 20 km. Leistinas greitis buvo 60 km/h, o aš variau apie 80. Grįžau namo visa perbalusi, pasakojau vyrui, o jis klausė ar manęs neapakino tas aparatas? Nu, ne, sakau. Sako, viskas gerai. Nes prieš kelias dienas jo vieną kolegą, kuris gerokai viršijo greitį, tai net apakino. Kažkiek nusiraminau, ale, bijau dar vis, kad negaučiau kokio lapelio. ax.gif
P.S. Klausiau pažįstamo pareigūno, tai sako, kad jei viršiji gerokai virš 20 km/h tada jau upss. Kiek tiesos tame, nežinau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Paja: 14 gruodžio 2005 - 19:13
Manęs liktais neapakino, net visai neapakino smile.gif Tai tikiuosi neteks sulaukti baudos. Manau viršijau irgi apie 20 km, gal net šiek tiek mažiau g.gif

Nuraminai mane biški 4u.gif
Atsakyti
Ot, gražu būtų, jei abi gautume čekiukus baudai apmokėti. biggrin.gif Tfu, tfu, tfu, kad neprisišnekėti. ax.gif
Atsakyti
Įdomu kiek laiko jų reikėtų laukti g.gif
Atsakyti
tai kad ne visur tie fotikai yra tose dezese, gal ten kur pralekiai niekas nefotografuoja blush2.gif Kiek zinau tikrai fotkina ivaziuojant i Kauna, ir link Moletu vaziuojant kazkur uz Viniaus, tiksliai nezinau vietos
Atsakyti
Isduokit kur Kaune tas fotikas stovi. Girdejau, kad yra bet kur tiksliai tai nezinau.
Atsakyti
kelyje Kaunas - Vilnius. jau prie pat Kauno, kur yra zenklas 80km/h. vaziuojant uz koloneles ir "Autolauzyno" pries pat tilta.
Atsakyti
Delfyje skaičiau praeitą savaitę straipsnį apie tuos radarus. Ten rašė, kad jie Rusijoj pagaminti, neatitinka kažkokiu ES standartų, tad ir baudos, surinktos pagal jų parodymus, yra kaip ir neteisėtos. Išvis tie radarai kažkur neužregistruoti, kur turėtų būti užregistruoti 4u.gif Gerai čia parašiau, na bet tiksliai dabar visko nepamenu.
Atsakyti
QUOTE(wovere @ 2005 12 16, 10:30)
Delfyje skaičiau praeitą savaitę straipsnį apie tuos radarus. Ten rašė, kad jie Rusijoj pagaminti, neatitinka kažkokiu ES standartų, tad ir baudos, surinktos pagal jų parodymus, yra kaip ir neteisėtos. Išvis tie radarai kažkur neužregistruoti, kur turėtų būti užregistruoti  4u.gif Gerai čia parašiau, na bet tiksliai dabar visko nepamenu.

Ten ne apie stacionarius radarus kalba buvo.
O i policijos mashinas montuojamus.
Atsakyti
Tikrai žinau, jog fotkijantys radarai Vilniuje - neveikia. Nes valdininkeliai niekaip nenusprendžia, kas juos turi ekspluatuot ir t.t. ir pan. Žodžiu vyksta peštynės, kas aparatus prižiūrės, ar policija ar savivaldybė ar dar kas nors. Todėl jie tik stovi, bet neveikia.

Ši informacija tikra, nes tai man sakė žmogus, susijes su tais aparatais. Todėl aš pro juos prašvilpiu ir galva neskauda. Jei jie veiktų, šią akimirką skęsčiau foto įkalčiuose ir baudos kvituose biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 12 16, 12:33)
Tikrai žinau, jog fotkijantys radarai Vilniuje - neveikia. Nes valdininkeliai niekaip nenusprendžia, kas juos turi ekspluatuot ir t.t. ir pan. Žodžiu vyksta peštynės, kas aparatus prižiūrės, ar policija ar savivaldybė ar dar kas nors. Todėl jie tik stovi, bet neveikia.

Ši informacija tikra, nes tai man sakė žmogus, susijes su tais aparatais. Todėl aš pro juos prašvilpiu ir galva neskauda. Jei jie veiktų, šią akimirką skęsčiau foto įkalčiuose ir baudos kvituose biggrin.gif


Ot, ačiū, galiu sau ramiai gyventi ir laukti Kalėdų. clap.gif clap.gif clap.gif
Atsakyti