Įkraunama...
Įkraunama...

Greičio matavimo radarai...

Įvažiuojant į Kauną nufotkino, viršyta apie 30km/val. Praėjo maždaug mėnuo, kolkas nieko. Kažin ar įmanoma, kad neatsiųs nieko??? Ir kokios baudos ir kiek taškų tikėtis?
Atsakyti
Nu va, paskambino ir išsikvietė sad.gif Beja, nuotraukoj matos, net akių rainelė sad.gif Kito žmogaus niekaip nepakiši sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Aga @ 2006 01 09, 22:38)
Įvažiuojant į Kauną nufotkino, viršyta apie 30km/val. Praėjo maždaug mėnuo, kolkas nieko. Kažin ar įmanoma, kad neatsiųs nieko??? Ir kokios baudos ir kiek taškų tikėtis?


QUOTE(Aga @ 2006 01 13, 21:34)
Nu va, paskambino ir išsikvietė sad.gif Beja, nuotraukoj matos, net akių rainelė sad.gif Kito žmogaus niekaip nepakiši sad.gif


oho tai normali baudžikė turėtų gautis g.gif jei iki 30km/h - 150-300lt ir 4 balai, jei virš - 300-500lt ir 6 balai verysad.gif užuojauta
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 12 16, 12:33)
Tikrai žinau, jog fotkijantys radarai Vilniuje - neveikia. Nes valdininkeliai niekaip nenusprendžia, kas juos turi ekspluatuot ir t.t. ir pan. Žodžiu vyksta peštynės, kas aparatus prižiūrės, ar policija ar savivaldybė ar dar kas nors. Todėl jie tik stovi, bet neveikia.

Ši informacija tikra, nes tai man sakė žmogus, susijes su tais aparatais. Todėl aš pro juos prašvilpiu ir galva neskauda. Jei jie veiktų, šią akimirką skęsčiau foto įkalčiuose ir baudos kvituose biggrin.gif


Na suabejočiau šia informacija g.gif Kadangi vienas pažįstamas žmogelis gan dažnai gauna savo "fotkes" su maloniu kvietimu susimokėti baudą lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2005 12 16, 12:33)
Tikrai žinau, jog fotkijantys radarai Vilniuje - neveikia. Nes valdininkeliai niekaip nenusprendžia, kas juos turi ekspluatuot ir t.t. ir pan. Žodžiu vyksta peštynės, kas aparatus prižiūrės, ar policija ar savivaldybė ar dar kas nors. Todėl jie tik stovi, bet neveikia.

Ši informacija tikra, nes tai man sakė žmogus, susijes su tais aparatais. Todėl aš pro juos prašvilpiu ir galva neskauda. Jei jie veiktų, šią akimirką skęsčiau foto įkalčiuose ir baudos kvituose biggrin.gif

Klysti,tikrai klysti mirksiukas.gif .Deja veikia cool.gif
Atsakyti
Klausykit, reiktų už dezinformaciją kažkaip nubausti tą, kas sakė, jo "tikrai žino, kad radarai neveikia" g.gif kam šnekėti beleką? Gal dabar kelios SM ir pateko į "kadrą" nes patikėjo, kad neveikia.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2006 01 16, 18:56)
Klausykit, reiktų už dezinformaciją kažkaip nubausti tą, kas sakė, jo "tikrai žino, kad radarai neveikia" g.gif kam šnekėti beleką? Gal dabar kelios SM ir pateko į "kadrą" nes patikėjo, kad neveikia.... g.gif

Tik nereikia varyt, šiaip visame kame reikia vadovautis savo galva.
Aš pati tų aparatų netvarkau, tiesiog persakiau tai, ką man sakė su jais susijęs žmogus. Beje, aš jam kasdien neskambinu ir neklausiu, kaip ten tie aparatai...ar veikia ar dar ne.
Atsakyti
QUOTE(Upsiukas @ 2006 01 17, 10:31)
Tik nereikia varyt, šiaip visame kame reikia vadovautis savo galva.
Aš pati tų aparatų netvarkau, tiesiog persakiau tai, ką man sakė su jais susijęs žmogus. Beje, aš jam kasdien neskambinu ir neklausiu, kaip ten tie aparatai...ar veikia ar dar ne.


tai paklausk jo, kodėl tau melavo... g.gif
Atsakyti
o as kazka girdejau, kad veikia tie, virs kuriu antena iskelta, o kur antenos nera jie nefotkina smile.gif
Ar tai gali buti tiesa?
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2006 01 17, 10:09)
tai paklausk jo, kodėl tau melavo... g.gif

Nemanau, kad melavo, gal tiesiog tada, kai jis man tai sakė, tie radarai iš tiesų neveikė... g.gif
Atsakyti
QUOTE(tapkute @ 2006 01 17, 13:05)
o as kazka girdejau, kad veikia tie, virs kuriu antena iskelta, o kur antenos nera jie nefotkina smile.gif
Ar tai gali buti tiesa?

Nežinau kaip dėl antenų, bet pravažiuojant pro juos visada galima pamatyti ar jis tuščias, ar paukščiukas lizdelyje. Ten kur yra langelis matosi ar yra objektyvas, o jei jo nėra, vienur matosi vertikali plokštelė(kažkas tokio), o kituose visai tuščia būna. Manau, kad pastabesnės tai irgi pastebėjo. Na žinoma tos kurios pro juos nepraskrenda biggrin.gif
O tame puslapy radarai.lt įtariu, kad niekur iš kitur info ir negauna schmoll.gif , o ją tokiu būdu ir susirenka, užtenka pravažiuoti pro juos doh.gif

Tik neapsirikit, jei šiandien radaras tuščias, rytoj jau gali būti su paukščiuku mirksiukas.gif Todėl, mergaitės ir berniukai, laikykimės kelių eismo taisyklių!!! Gatvės ne lenktynėms skirtos schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kristinap: 17 sausio 2006 - 14:27
QUOTE(Upsiukas @ 2005 12 16, 12:33)
Tikrai žinau, jog fotkijantys radarai Vilniuje - neveikia. Nes valdininkeliai niekaip nenusprendžia, kas juos turi ekspluatuot ir t.t. ir pan. Žodžiu vyksta peštynės, kas aparatus prižiūrės, ar policija ar savivaldybė ar dar kas nors. Todėl jie tik stovi, bet neveikia.

Ši informacija tikra, nes tai man sakė žmogus, susijes su tais aparatais. Todėl aš pro juos prašvilpiu ir galva neskauda. Jei jie veiktų, šią akimirką skęsčiau foto įkalčiuose ir baudos kvituose biggrin.gif


Zinau, kad Tuskulenu gatvej tikrai veikia tas aparatas, tongue.gif Pazistamas virsijo greiti, o po to gavo kvituka ir teko susimoket baudele lotuliukas.gif
Atsakyti