Įkraunama...
Įkraunama...

Greičio matavimo radarai...

lotuliukas.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif Valio!
Atsakyti
na as tai taip nesidziaugciau - fotkina vilniuje esantys radarai, tik ne visuose yra juosta, todel ir bauda gali but tokiu atvejuu, jei nufotkino radaras, kuriame yra juosta.juostos ilgis kazkur savaitei subalansuotas.kol issifruoja, tai apie menesi reik laukt - tada ateina bauda ar neateina.

info tokia - radaru vilniuje pristatyta, bet juostu aparatu yra tik trims, taigi tas juostas ir kaitalioja - tai viena tai kitam radarui ideda

sekmes prasvilpti 4u.gif
Atsakyti
aj ir dar - kas tuos radarus priziuri, jau seniai isspresta: perka savivaldybe is firmos, laimujusios skelbta konkursa, o priziuri policija

galimybe skirti bauda jau seniai iteisinta ATPK
Atsakyti
Pernai prieš Kalėdas mane nufotografavo, kvietimą atvykt į policiją gavau po poros savaitėlių. Jei abejojat, ar fotografavo, tai būkit ramios. Ten taip sublyksi, kad abejonių nelieka biggrin.gif
Atsakyti
as kol kas vazineju pro juos rami, nes masina ne mano vardu registruota smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2005 12 17, 21:46)
as kol kas vazineju pro juos rami, nes masina ne mano vardu registruota smile.gif


Tai tuomet savininką kvies policijon. Manai, kad jis už tave sumokės baudą? Nuotrauka, bent jau mano, buvo labai aiški ir ryški, vieni juokai pažint vairuotoją.
Atsakyti
QUOTE(Silvute @ 2005 12 17, 21:46)
as kol kas vazineju pro juos rami, nes masina ne mano vardu registruota smile.gif



na ir kas - veidas tai tavo.iskvies savininka - tas ir nurodys.beje, kai vazineji su firmos masina lygiai tas pats: juk svetimu baudu nieks nemokes tongue.gif

del fotografavimo - tai kaip teisingai cia buvo pastebeta: blykstelejimas ir reiskia, kad nufotografavo 4u.gif
Atsakyti
Na mane labiausiai nervina, kai vairuotojai, važiuojantys pro tuos radarus - fotoaparatus sumažina greitį iki 40, nors leidžiamas 60km/h. doh.gif Oi rekiu ant visu tuomet tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2005 12 14, 20:00)
Noriu paklausti, ar jus buvo nufotkinęs kada nors greičio matavimo prietaisas?
Ir jei kas žino, parašykite, nuo kokio greičio pradedant  tas radaras gali nufotkint. Nes girdėjau, kad fotkina tik jei važiuoji greičiau nei 80 km/h...
Ir dar, po kiek laiko žmogų pasiekia info apie baudą jam? Ir kokiu būdu-na turbūt registruotu paštu??
Vakar man pasirodė, kad mane "nufotkino", o aš ir ištikro biški viršijau (pati nepastebėjau, kaip viršiju, buvau apie kažką susimąsčius, kelias buvo tuščias blush2.gif ), tai dabar labai pergyvenu doh.gif  Laukiu baudos lapo su kokiais 300-400 Lt  verysad.gif


Pirmiausia reiketu vairuojant koncentruotis i kelia ir aplinka, o ne paskesti savo mintyse.
Atsakyti
Fotikai tikrai veikia, duodu galva nukirsti, tik ne visi iskart, nes jie veikia slenkamu grafiku. Jie yra perkeliami is vieno i kita. Bent jau ozo gatveje prie mano akiu pora kartu nufotkino pries mane vaziuojanti auto.
Dar buvo bajeris, kai link gariunu vaziuojant su savo senute Ascona uzvijau Audi A8 ir priverciau ji po viaduku nusifotkinti biggrin.gif . Po to as ji taip su sypsena aplenkiau, nes jis jau vaziavo gal 70 km/h.
O kai fotkina niekas ten neapakina, tik rausva sviesele blyksteli, tikrai ne ryskesne nei su paprasta muiline fotografuotu.
Taigi jei tiksliai nezinote kurie fotikai yra "uztaisyti" geriau jau pravaziuoti pro juos tvarkingai. Siaip esu prijauciantis sportui ir vazineju ekstremaliai, bet ju pasisaugau smile.gif
Atsakyti
http://www.radarai.lt sako, kad turi 100% patikimą informaciją apie šiuo metu veikiančius radarus Vilniuje.
Reikėtų pabandyti.
rolleyes.gif
Atsakyti
O geriau nevirsiti greicio ir nereikes bijoti tu radaru.... Negi sunku! bigsmile.gif
Atsakyti