Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

QUOTE(nila_ks @ 2010 05 01, 12:27)
Negaliu nusiramint  blush2.gif , rodau virtuves ziedus

kaip gražu bigsmile.gif visos nerealiai gražios, griebčiau visas biggrin.gif

QUOTE(naujute @ 2010 05 01, 12:31)
kaip faina kai tiek ziedu temoj, net sirdis dainuoja

drinks_cheers.gif

QUOTE(kroshke @ 2010 05 01, 15:22)
veziojau veziiojau ale persigalvojau ir neemiau


tai ko dabar?
QUOTE(carela @ 2010 05 01, 18:33)
Sveikutes,visas su mamu diena artejancia

Dėkui wub.gif

naujokė graži aš tokios irgi labai noriu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 05 01, 23:05)
kaip gražu bigsmile.gif visos nerealiai gražios, griebčiau visas biggrin.gif
drinks_cheers.gif
tai ko dabar?

Dėkui wub.gif

naujokė graži aš tokios irgi labai noriu wub.gif

Kaune pirkau vitebsko turguj,bet yra vitebsko "iki" ten kur geles yra po 22-30lt tokiu.Dideles ir grazios,taigi kam reikia lekit ir ziurejau saknys grazios 4u.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
info vilnietėms-Deboros BIG'e jau nėra verysad.gif nuvažiavau su viltim,gryžau tuščiomis unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(J*G* @ 2010 05 02, 00:40)
info vilnietėms-Deboros BIG'e jau nėra  verysad.gif nuvažiavau su viltim,gryžau tuščiomis  unsure.gif

console.gif
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 05 01, 20:14)
nila_ks, gerą skonį turi, lb gražios tavo gėlytės  wub.gif

blush2.gif wub.gif 4u.gif aciuks.gif
Atsakyti
user posted image

Su mamu diena 4u.gif Lai vaikai Jums buna patys geriausi ir graziausi ziedai wub.gif
Atsakyti
QUOTE(saidutea @ 2010 05 02, 00:05)

tai ko dabar?


as jau viena debora nusipirkau, o jei dar viena parsineshiu vyras nuo proto nushoks, nors kolkas nei puse zodzio negirdejau kad 3 geles naujas namo parsinehsiau thumbup.gif ,gal dar nepastebejo g.gif

QUOTE(J*G* @ 2010 05 02, 01:40)
info vilnietėms-Deboros BIG'e jau nėra  verysad.gif nuvažiavau su viltim,gryžau tuščiomis  unsure.gif

Ale as taip ir mislijau kad reikia jamti, o poto cia parashyti vistiek kuri nors priglaustu g.gif as dar debora pastaciu atskirai nuo visu, prie dideliu orchideju g.gif zodziu sian vistiek dar karta uzsuksiu i parduotuve, jei pasiseks pajamsiu dar viena ir cia brukshtelsiu. priglausit kas tai priglausit, ne tai liks dar viena man thumbup.gif
Atsakyti
Didziausi sveikinimai visoms mamoms 4u.gif Na merginos,jus ir duodat,vos speju skaityti ir naujais ziedeliais grozetis bigsmile.gif thumbup.gif wub.gif Tiek grozybiu pas visas,kad net wacko.gif clap_1.gif
Atsakyti
Tikrai dar maxima deboru atves, neliudekit mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, va kol buvau išvažiavusi priplepėjot, naują temą pradėjot. Aš tai maksimose ir Bigo maksimoj, niekur 5ienį jokių kokių norėčiau phaleonopsių neradau verysad.gif doh.gif , jau nekalbant apie deborą, bet neatsilaikiau ir ermitaže miniuką nusipirkau;)

user posted image
user posted image
Atsakyti
sokejuke, oi koks zavuolis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(carela @ 2010 05 02, 02:43)

mirksiukas.gif

QUOTE(kroshke @ 2010 05 02, 12:39)
cia brukshtelsiu. priglausit kas tai priglausit, ne tai liks dar viena man  thumbup.gif

aš pirma eilėj bigsmile.gif apėjau visą maksimą,bet neradau verysad.gif

QUOTE(Tina* @ 2010 05 02, 14:11)
Tikrai dar maxima deboru atves, neliudekit  mirksiukas.gif

vilniuj tokia kaina pirmą kartą... bigsmile.gif bent man nepasitaikė rast schmoll.gif

QUOTE(sokejuke86 @ 2010 05 02, 14:56)
ermitaže miniuką nusipirkau;)

mačiau ,gražūs jie ten wub.gif

Su Motinos diena visas mamas
Atsakyti