Įkraunama...
Įkraunama...

Orchidėjų pirkimo ir gyrimosi tema

Visu naujokes wub.gif

o as siandien aplankiau dvi maximas, ir gryzau tusciom, nera orchideju blink.gif isivaizduojat taip issluota doh.gif ryt teks aplankyt vaidrena rolleyes.gif
Atsakyti
Mačiau kaip "šlavė" šiandien Maximą, net apvytusiais žiedais pirko.
Tuo geriau, atveš kitą savaitę šviežių smile.gif
Atsakyti
pasigrozekim, kaip skleidziasi orchidejos wub.gif

http://www.zebra.lt/...orchidejos.html
Atsakyti
lauksiu ataskaitos is vaidrenos ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepa B. @ 2010 05 02, 21:56)
pasigrozekim, kaip skleidziasi orchidejos  wub.gif

http://www.zebra.lt/...orchidejos.html

Relaxuoja tokie vaizdai wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Lark,o margalapes tik gelese neieskojai ar neradai?
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 02, 21:31)
lauksiu ataskaitos is vaidrenos  ax.gif

nelabai yra kas toj Vaidrenoj. yra liudisiu vis dar, phalaenopsiu graziu su dviem ziedstiebiais po 35 lt smile.gif dendrobium nobile tradiciniai balti po 25lt. buvo elegant debora midi pagal mane, uz 20 lt. violetiniai tamsiai ziedeliai. galvojau imt, bet susilaikiau. bet ot ligonis, negaliu tusciom iseit doh.gif parsinesiau nukainuota nuzydejusia kambrija, dideli kupsta, persodinau padalinau i tris vazonus smile.gif tikiuosi prigis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 03, 15:59)
Lark,o margalapes tik gelese neieskojai ar neradai?

ieškojau, bet šeštadienio rytą ten buvo durdomas, prekeivės zujo kaip išprotėjusios, negalėjau normaliai pasižiūrėti. Dar norėjau vienos pigutės katlėjos, bet nepriėjau net, nes užkrauta buvo. O gal ir gerai, matyt neskirta buvo g.gif
Užsisakiau rūšinių, spausiu pinigėlį smile.gif
Žinai, man rodos tave ten esu mačiusi, trumpais šviesiais banguotais plaukais, nuojauta kužda, kad ten tu buvai.
Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 05 03, 18:02)
ieškojau, bet šeštadienio rytą ten buvo durdomas, prekeivės zujo kaip išprotėjusios, negalėjau normaliai pasižiūrėti. Dar norėjau vienos pigutės katlėjos, bet nepriėjau net, nes užkrauta buvo. O gal ir gerai, matyt neskirta buvo  g.gif
Užsisakiau rūšinių, spausiu pinigėlį  smile.gif
Žinai, man rodos tave ten esu mačiusi, trumpais šviesiais banguotais plaukais, nuojauta kužda, kad ten tu buvai.

panasu i mane tik ne visai trumpi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Erika20 @ 2010 05 03, 18:54)
panasu i mane tik ne visai trumpi biggrin.gif

vienžo, kitą kart pati tave užkalbinsiu mirksiukas.gif
Panos, gal galit pasufleruoti, kur galima būtų gauti gražialapių, pvz., Macodes Marmorata ir Nervillia Plicata ???
Atsakyti
sveikos gelininkes 4u.gif
ir as parodau savo zydincia orchideja

user posted image


Atsakyti
QUOTE(lark @ 2010 05 03, 19:24)
vienžo, kitą kart pati tave užkalbinsiu  mirksiukas.gif
Panos, gal galit pasufleruoti, kur galima būtų gauti gražialapių, pvz., Macodes Marmorata ir Nervillia Plicata ???

Ir as noreciau tokiu uztikti, bet niekur nerandu
Atsakyti