Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno "konservavimas"

QUOTE(leone @ 2011 07 03, 12:35)
mano situacija lygiai ta pati, jei traukiu, tai geriausiu atveju is abieju krutu istraukiu 100, o mazei, tiek jau nebeuztenka, tai pristraukti jai 150 ar daugaiu be sansu vienu kartu...irgi maitinu, kas 1-2 val max, ir pats maitinimas trunka apie40 min, tai savaitgali teks iseit trumpam, tai turbut teks pirkti misinuka  unsure.gif


Ir man taip buvo su dukra doh.gif o misinuko ji atsisake g.gif

As saldziau ( pries 10 m ) i sterilius indelius slapimui blush2.gif bet dabar jau nezinau ar tinka jie maistui schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žaislų Karalienė: 25 lapkričio 2012 - 09:10
QUOTE(Žaislų Karalienė @ 2012 11 25, 11:08)
As saldziau ( pries 10 m ) i sterilius indelius slapimui  blush2.gif  bet dabar jau nezinau ar tinka jie maistui  schmoll.gif

Nebetinka.
Atsakyti
nesaldau ir nesaldysiu, kazkaip man nepatinka tas dalykas. kol turiu pienuko maitinu - kai jau baigsis pereisim prie misinuku, o gal jau ir maisteli ragausim. o koses virti ir susaldyto pieno man kazkaip nea... pati isivaizduoju ir paciai butu nemalonu gert iatsaldyta piena tai ri vaikui negrusiu 4u.gif
Atsakyti
Na aš vaiką iki 11 mėn. išmaitinau nusitraukdama pieną, ir vienu kartu iš abiejų krutų nusitraukdavau apie 250 ml doh.gif (o krūtinė tik vos buvo padidėjusi lyginant kokia buvo prieš nėštumą) tai taip nusitraukinėdavau 6 kart per parą doh.gif ir naktį keldavausi doh.gif tai pieno buvau labai daug prisišaldžius, bet išėmus po keletos mėn ir kvapas ir skonis kažkoks keistas buvo, vaikas negėrė visai schmoll.gif Įdomu kodėl taip atsitiko g.gif tai teko laaabai daug pieno į kriauklę išpilti doh.gif
Atsakyti
Aš irgi nematau tikslo šaldyti pieno, nes maitinami krūtimi vaikai dažniausi ir nevalgo iš buteliuko. O įmaišius į košes, tai tos košės kažkiokios neskanios būdavo, ir vaikas jų nevalgydavo. O jei man reikdavo palikti vaikiuką (maniskis irgi valgydavo kas 1-2-3val), tai suplanuodavau savo išėjimą kartu su vaiko išėjimu į lauką. Važinėdavosi vyras ar močiutė. O lauke beveik visi vaikiukai ilgai miega, tad ir reikalus susitvarkydavau.
Atsakyti
Sveikos,kaip jus pasildot pienuka istraukta is saldiklio?
Atsakyti
QUOTE(gtalackaite @ 2013 02 28, 19:01)
Sveikos,kaip jus pasildot pienuka istraukta is saldiklio?


negalima staigia ipakeist temperaturos. istraukit is kameros ir dekit paprastai i saldytuva. kai atsileis tada jau i buteliuka ir ji statot i karsta vandeni 4u.gif
Atsakyti
As tai kuri laika saldziau, po to meciau ta reikala kai suejo vaikui 6 men.
Atsakyti
Ar galit kuri atsakyt, ar galima taip daryt ? Pvz nusitraukiau pieno i buteliuka, kad palikti SV , nes pati turiu išeit is namų 6 val. Nutraukimais apie 200 ml.
Kol MP sviezias, jis ji maitino. visko neisvalgė ir jis pastate buteliuka i šaldytuvą. Po keliu val ji atsilde kambario temperatūroje ir vel maitino vaiką. Ar galima taip daryti, kad kai maitini- maitini, kai nevalgo - dedi šaltai i šaldytuvą, paskui isimi ir vel toliau maitini is to pacio buteliuko.
Atsakyti
QUOTE(muji @ 2013 06 04, 10:09)
Ar galit kuri atsakyt, ar galima taip daryt ? Pvz nusitraukiau pieno i buteliuka, kad palikti SV , nes pati turiu išeit is namų 6 val. Nutraukimais apie 200 ml.
Kol MP sviezias, jis ji maitino. visko neisvalgė ir jis pastate buteliuka i šaldytuvą. Po keliu val ji atsilde kambario temperatūroje ir vel maitino vaiką. Ar galima taip daryti, kad kai maitini- maitini, kai nevalgo - dedi šaltai i šaldytuvą, paskui isimi ir vel toliau maitini is to pacio buteliuko.


sunku pasakyti, bet jei jis pries tai jau buvo saldytuve-tai tikrai jau ne;
nes pvz., juk net misinuka yra liepiama ispilti, jei neisgeria viso-nebesildyti pakartotinai;
as jau nebeduociau antra karta to pacio; as taip pat nutarukinejau, bet maniskis kazkai psuvartodavo visa.
Atsakyti
pirmaji mnesi nusitraukinejau ir pertekliu saldziau bet po menesio maziukas pradejo valgyt is kruties tai nebenusitraukinejau,dabar maziukui 6men vis dar maitinu saldyta pienuka bandziau kelis kart atsildzius duot vaikuciui kai ejom i laukeli bet jis negere jo,ir man paciai jis kazkoks netoks ir kvaas ir skonis nemalonus tai teko ispilt i kriaukle viska doh.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(izabelec @ 2014 09 09, 21:11)
pirmaji mnesi nusitraukinejau ir pertekliu saldziau bet po menesio maziukas pradejo valgyt is kruties tai nebenusitraukinejau,dabar maziukui 6men vis dar maitinu saldyta pienuka bandziau kelis kart atsildzius duot vaikuciui kai ejom i laukeli bet jis negere jo,ir man paciai jis kazkoks netoks ir kvaas ir skonis nemalonus tai teko ispilt i kriaukle viska  doh.gif  smile.gif


Jo, saldyto pieno kvapas pasikeicia. Kai kuriem vaikuciam tas ne motais, o kitiem - nepatinka.
Atsakyti