Įkraunama...
Įkraunama...

Pieno "konservavimas"

kaip matau cia jau pamirsta tema sad.gif keliu ja i virsu wub.gif Nusprendziau mazajai kaupti atsargas, kaikurios mamos sako kad kameroj pieneli galima laikyti tik 3 paras, kitos kad 6 menesius, kaip yra is tikruju????? Pienelio turiu pakankamai, tai noreciau sio skanesto prigamint ilgam biggrin.gif Prasau patarti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambolina @ 2005 02 21, 17:46)
kaip matau cia jau pamirsta tema sad.gif keliu ja i virsu wub.gif Nusprendziau mazajai kaupti atsargas, kaikurios mamos sako kad kameroj pieneli galima laikyti tik 3 paras, kitos kad 6 menesius, kaip yra is tikruju????? Pienelio turiu pakankamai, tai noreciau sio skanesto prigamint ilgam biggrin.gif Prasau patarti 4u.gif


Galiu atsakyti iš savo patirties. Su pirmu vaiku turejau daug pieno, ismaitinau dvinukes iki 2 men. Paskui nusprendziau sukaupti atsargai pieno. Is tikruju piena specialiuose maiseliuose galima laikyti saldyklyje 6 men. Taip as ir padariau nusipirkau du ipakavimus maiseliu ir uzsaldiau ir nuveziau butent i saldykli ne i saldytuvo kamera.
Bet as maitinau iki 9 men ir daliai uzsaldyto pieno 6 men suejo ir jo jau negalima buvo panaudoti - Tai vienas dalykas nezinau iki kokio amziaus turesi pieno, o tikikmybe yra didele jeigu turi 1-2-3 men. kad turesi ilgai jeigu noresi....
Kitas dalykas - tas likes tinkamas pienas - kai as ji paemiau ir norejau duoti vaikui man jis nepatiko - jis turejo savotiska skoni - ir as nezianu del ko - bet vaikui nedaviau o viska ismeciau. Ir visos mano pastangos nuejo suniui ant uodegos.
Dabar turiu pieno pakankamai, bet tikrai nesiruosiu kaupti. Tokia jau mano patirtis- o jums spresti 4u.gif
Atsakyti
Aciu, uz tavo patirti wub.gif Kadangi saldiklio neturiu, tai teks pamirsti savo gerus norus verysad.gif
Atsakyti
Bet cia manau priklauso ir nuo pacios krutines..mano vienai draugei is vis su pientraukiais nesiseka pieno istraukti...tik rankomis.. g.gif
[/quote]

kaip įdomu, nes man rankomis tikraii taip neina ištraukti pienuko kaip pientraukiu. Nora iš vienos pažįstamos ir tą patį girdėjau, kad rankomis geriausiai jai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Bambolina @ 2005 02 24, 08:08)
Aciu, uz tavo patirti wub.gif Kadangi saldiklio neturiu, tai teks pamirsti savo gerus norus verysad.gif

biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif Issiaiskinau kas yra saldiklis, o kas kamera thumbup.gif biggrin.gif na ka visdelto iseis man atsargas kaupti wub.gif
Atsakyti
QUOTE(ilja @ 2005 02 08, 14:34)
Uztikau, kad atsirado naujos "saldymo talpos" pieneliui. Ar kuriai nors teko tokiomis naudotis?
user posted image

Na, niekas man neatsaket, bet gal kam nors bus naudinga. Siandien nusipirkau tas "saldymo talpas". Pirkau ipakavima su 10 dezuciu ir tiek pat dangteliu. Isardzius pamaciau, kad dar rinkinyje yra ir "pritaikymas" prie AVENT ISIS pientraukio. Tai labai patogu bus nusitraukineti. Tai jei kas pirksit, tokia pakuote kainuoja 37 su centais. Kas patogu: jie yra ne vienkartiniai, patogu kelionese ir galima laikyti ne tik pieneli bet ir veliau ivairias namuose paruostas "marmaliuzes" biggrin.gif
Tik neapsigaukit, pardavinejami vien tik indeliai be dangteliu blink.gif Tokia pakuote 20 kainuoja.
Atsakyti
aš taip pat buvau prisišaldžius,bet kiek žinau ir skaičiau kad laikyti jį galima 3-4mėn 4u.gif o skonis gal ir ne toks koks tiesiai iš krūtinės g.gif bet ir pravertė tas užšaldytas pienukas,tai kai buvau susirgus,tai pas daktarę kai ėjom. thumbup.gif
Atsakyti
Per karta nusitraukiu i maiseli tik apie 50 ml. Ar galima per sekanti nutraukima vel nutraukineti i jau esanti pienuka. Ar geriau imti kita inda ir veliau sumaisyti. Patarkit, kas zinot, kaip geriau pasielgti.
Atsakyti
QUOTE(Simona @ 2005 03 11, 12:37)
Per karta nusitraukiu i maiseli tik apie 50 ml. Ar galima per sekanti nutraukima vel nutraukineti i jau esanti pienuka. Ar geriau imti kita inda ir veliau sumaisyti. Patarkit, kas zinot, kaip geriau pasielgti.

as pilu tokias porcijukes i atskirus buteliukus vis, atvesinu saldytuve, o kai jau yra ju pakankamai, viska supilu i maiseli ir tada uzsaldau. taip man patogiau, ir ypac jei vaikas neplanuotai niamniaus uzsimano, o dar nespeja fabrikelis prigaminti, tada is saldytuvo istraukiu viena toki buteliuka su porcijuke ir pasildau. nereikia is maiselio pilstyti. tik man nepatinka uzsegimai tie avento maisiuku, nelaiko jie normaliai man schmoll.gif o gal as segt nemoku? reikes bandyt raisiot su siulu gal g.gif kazkokia nesamone, kad perki pakuote su 20 maiseliu ir gauni 10 uzsegimu blink.gif
Atsakyti
Pasirodo pernelyg optimistiskai ziurejau i tai, kad vaikas valgys is buteliuko. Nusipirkau pientrauki, sterilizatoriu, buteliuku. Zodziu apsirupinau visa reikiama iranga biggrin.gif . Palikau mamai savo leliuka, o pati isdumiau truputeli pasilinksminti ax.gif . Deja, niekas neisdege, vaikas kategoriskai atsisake valgyti is buteliuko cray.gif . Teko greitai grizti namo. Ir toliau maitinti kas 1.5 val, praktiskai visa para. Nezinau, ka ir bedaryti. Kazkaip vis tiek reikes pratinti. Gal kas turi patarimu ax.gif .
Atsakyti
QUOTE(Simona @ 2005 03 12, 16:09)
Palikau mamai savo leliuka, o pati isdumiau truputeli pasilinksminti ax.gif . Deja, niekas neisdege, vaikas kategoriskai atsisake valgyti is buteliuko cray.gif . Teko greitai grizti namo. Ir toliau maitinti kas 1.5 val, praktiskai visa para. Nezinau, ka ir bedaryti. Kazkaip vis tiek reikes pratinti. Gal kas turi patarimu ax.gif .


Aš irgi kelis kartus lėkiau namo biggrin.gif
Bet 4 mėn vaikas jau paprastai moka gerti iš šaukštuko ir jau galima bandyt duoti gerti iš mažo puodeliuko. Mano išmoko iš puodelio nuo 5 mėn. taigi galiu palikt smile.gif . O buteliukas giliai spintoje, nes jau nebemoka iš jo gert.

O šaldytą pienuką, kad netektų išmest, kai laikas eina į pabaigą (3 mėn) pilu į košes - tokias vaikas labai mėgsta smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arnika: 14 kovo 2005 - 15:55
Mes pienuko nekaupiam schmoll.gif I kosytes pilam sviezia mirksiukas.gif
Atsakyti