Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

Sveikos merginos smile.gif
atleiskit kad ilindau i Jusu temute, bet as pagalbos sauksmu, gal Jus man galesite pagelbeti ax.gif
Turiu stai toki zieda ir apyranke is kuriu iskrito akmenukai, juvelyrinese buvau, bet niekas neapsiima daryti, pataisyti. Galvoju gal cia man kas pagelbetu ax.gif
Man nesvarbu ka ideti i tas iskritusiu akmenuku vietas, tiesiog kad vizualiai atrodytu panasu ar tarsi tas pats. Paziurekite ar imanoma ka padaryti, ar bent nukreipkite mane kur kreiptis pagalbos.

user posted image

Aciu smile.gif
Atsakyti
dita thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
o ar visada reikia apipurksti darba laku, ar tik kai svarbu, kad isliktu svarbu skirtumas. As kazkaip nekada nepurskiau g.gif

Anitele - padaryk makro nuotrauka, kad zmones suprastu apie kalba eina lotuliukas.gif tiesa, gal profesionalams ir uztenka as tai nieko neiziuriu schmoll.gif
Atsakyti
Ziit, laku ji purske, kad spalvos nepakeistu, nesioksiduotu. Jei to nebijai, tai gali nepurksti mirksiukas.gif

Dita, nuostabus wub.gif

Anitele, matyt tie akmenukai klijuoti. Todel juvelyrai ir neapsiima, nes nesitiki ilgalaikio rezultato g.gif
Atsakyti
kazkada daviau nuoroda i to vaikino flickr, bet baisiai jau idomus darbai
va nauji imetimai lotuliukas.gif
http://www.flickr.co...anosgaborvarga/
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 05 25, 12:58)
dita  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
o ar visada reikia apipurksti darba laku, ar tik kai svarbu, kad isliktu svarbu skirtumas. As kazkaip nekada nepurskiau g.gif

Anitele - padaryk makro nuotrauka, kad zmones suprastu apie kalba eina lotuliukas.gif tiesa, gal profesionalams ir uztenka as tai nieko neiziuriu schmoll.gif

Ačiū už įvertinumą smile.gif
Kai dirbu su variu ar žalvariu visada nupurškiu.Šie gaminiai kai pastovi labai greitai keičia spalvą, ypatingai kai panešioja žmonės gaminiai greitai oksiduojasi.
Atsakyti
dita0506, koks įdomus pakabukas thumbup.gif
ziit, labai mieli auskariukai wub.gif

Turiu keletą klausimėlių dėl lako nuo oksidavimosi ax.gif.
Kur galėčiau nusipirkti jo LT? Kaip greitai jis išdžiūna? Ar tinka tik žalvariui, ar tuo pačiu laku galima padengti ir sidabrą?

Čia mano pirmas darbelis su apsodu
user posted image

user posted image

user posted image

Atsakyti
labai man grazi ta kriaukle, forma taip tikroviskai atkartota rolleyes.gif .

Rene, specialiai tam skirto lako yra santime. Man jis patiko.
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 05 26, 14:56)
labai man grazi ta kriaukle, forma taip tikroviskai atkartota rolleyes.gif .

Rene, specialiai tam skirto lako yra santime. Man jis patiko.


Tai jau labai stengiausi tikroviškai padaryt, ačiū smile.gif
Bet santime, mačiau yra nepurškiamas lakas, tai su teptuku turbūt tepi, ar lygiai gaunasi? O purškiamo lako LT neužmatėt?
Atsakyti
taip, su teptuku. as net su ausu krapstuku daznai, jei nereikia preciziskumo. Jis visiskai issilygina, nesimato jo. purskiama manau, kad is kokiu senuku gali naudoti. Bet as tai nelabai pasitikiu, bijau.

o cia sagos biggrin.gif

user posted image
Papildyta:
Rene, ar cia su kazkuo oksidavai ta kriaukle? Su kuo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 26 gegužės 2010 - 15:22
na merginos, gerai padirbejot thumbup.gif thumbup.gif o jau Rene foto, baltas pavydas ima lotuliukas.gif
va gavau newsletter ir ten kaip tik video apie spalvavima ant vario. nelaibai ispudinga, bet vis sis tas. tiesa reikia uzsiregistruoti, bet verta, siaip naudinga svetaine
http://www.artjewelr...mp;utm_content=


Atsakyti
sidabro niekas nepurškia laku.Iš statybynių medžiagų parduotuvės purškiamas lakas džiūna ilgiau
Atsakyti
QUOTE(naca @ 2010 05 26, 16:22)
Rene, ar cia su kazkuo oksidavai ta kriaukle? Su kuo?


Neoksidavau schmoll.gif , turiu oksiduotos skardos, tai ją valau biggrin.gif, labai patinka man toks atvirkštinis variantas lotuliukas.gif

Šaunios sagytės mirksiukas.gif
Gal kas žinot, ar iš santimo įmanoma atsisiųst ar tik vietoj parduoda?
ziit, ačiū už pagyras 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rene: 26 gegužės 2010 - 19:41