QUOTE(error-502 @ 2010 06 14, 16:19)
gal jūs tą lydmetalį pietums prie kotletų valgot? man 4-5g kiekvieno daugiau nei metams užtenka. Beje, jei gamintis pačiam, tuomet įvertinus darbą, medžiagas, laiką ir dujų, energijos kainą, manau kaina net pralenktų gatavo lydmetalio.
prajuokinai su tais kotletais
Aš kaip tik užsisakiau kiekvieno lydmetalio po 5g, tai dabar žinosiu, kad man jo ilgam turės užtekti. Pagal tokį sunaudojimo kiekį per metus, tai tikrai tada priimtina ir kaina