Įkraunama...
Įkraunama...

Juvelyrika

QUOTE(Brūkšniukas @ 2010 11 30, 22:08)
bet išgirdau žodį "švitrinis" ir netyčia įsiterpiau.

lotuliukas.gif Labai garsiai šaukėm, kad net kitur aidi hihihi.gif

QUOTE(burbanti princiesa @ 2010 11 30, 22:14)
kaip cia tau isaiskinus...  g.gif adateles virsutine dalis atsiremia i  pagrinda ..ne ..neisaiskinsiu ,geriau parodysiu  biggrin.gif 

aciuks.gif ačiū Dabar viskas aišku 4u.gif

QUOTE(cezi @ 2010 11 30, 22:15)
aišku supratau, kažkaip nedašilo, maniau kad lituodama kažkur  doh.gif  paklausyk mano patarimo - NIEKADA  IR NIEKAIP neaptirbinėk metalo nenurūgštinus

Tai va dabar jau supratau, kad visad reik rūgštinti. Ir bandysiu.
Supratau kodėl tiek ilgai užmetus visus darbus buvau po gintarėlio seminaro. Nieks man namie nesigavo, o dar gintariukas pasakė, kad galiu iš esmės ir be tos rūgšties apsieiti, tai ir gavos psh...
Neiko, nauji metai ant nosies, nauji projektai, naujos veiklos...
Atsakyti
QUOTE(cezi @ 2010 11 30, 22:21)
O tu tikra, kad tas vaikinukas nuotraukoj tai mokytojas o ne mokinys???? nes savininkas tai tikrai ne jis schmoll.gif

ne nemaišau pati tą vaikinuką vežiau į Šiaulius į santimą,nes jis net nežinojo apie tokį.Savininkas Gintaras kuris prekiauja juvelyrine įrangą,o tas kitas nuomuojasi patalpas pas tą šeimininką.
Papildyta:
QUOTE(Rene @ 2010 11 30, 14:29)
dita, bet Baltijos juvelyrikai vadovauja ne vaikinukas, o vyrukas beveik 50 m.  ax.gif

na tu jį pasendinai,jam kokie 45metai turi dukrą kokią penktokią.Būtų simpatiškas vyrukas,tik gaila, kad nagai nukramtyti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 12 01, 00:09)
na tu jį pasendinai,jam kokie 45metai turi dukrą kokią penktokią.Būtų simpatiškas vyrukas,tik gaila, kad nagai nukramtyti biggrin.gif

Tai, kad šiandien dar skaičiau, kad jam 48 m., bet ką mes čia apie amžių lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dita0506 @ 2010 12 01, 00:09)


na tu jį pasendinai,jam kokie 45metai turi dukrą kokią penktokią.Būtų simpatiškas vyrukas,tik gaila, kad nagai nukramtyti biggrin.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne nagu grozyje vyru jega
Atsakyti
QUOTE(Rene @ 2010 12 01, 00:30)
Tai, kad šiandien dar skaičiau, kad jam 48 m., bet ką mes čia apie amžių  lotuliukas.gif

kadangi jis man nerūpi tai ir nesidomėjau kiek jam tiksliai smile.gif metų.Kadangi jis turi maža mergaitę tai aš galvojau,kad jam maždaug tiek metų.
Atsakyti
O kodel nerupi lotuliukas.gif Nebloga blata turetum lotuliukas.gif

Paskaitytu jis cia hihihi.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 01 gruodžio 2010 - 19:33
nu jus ir "pasileidot" lotuliukas.gif lotuliukas.gif zmones pagalvos cia forumas apie juvelyrus , o ne juvelyrika lotuliukas.gif lotuliukas.gif

ok ... back to business....cia labai neblogas youtube linkas apie lydyma, idomu jis cia naudoja boro rugsti su paprastu vandeniu, kaip kosele. Zodziu kvaki tu norejai patarimu, va tau profesionali pamoka (ten net 4 ar 5 video ) zodziu verta visus jo (Andrew Berry) video praziureti. Svarbu pradeti nuo pradzio, nes jis aiskina, degiklius, lydmetali, ...
http://www.youtube.c...h?v=J95soMXxhNc
Atsakyti
QUOTE(ziit @ 2010 12 01, 21:09)
nu jus ir "pasileidot"  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  zmones pagalvos cia forumas apie juvelyrus , o ne juvelyrika lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ok ... back to business....cia labai neblogas youtube linkas apie lydyma, idomu jis cia naudoja boro rugsti su paprastu vandeniu, kaip kosele. Zodziu kvaki tu norejai patarimu, va tau profesionali pamoka (ten net 4 ar 5 video ) zodziu verta visus jo (Andrew Berry) video praziureti. Svarbu pradeti nuo pradzio, nes jis aiskina, degiklius, lydmetali, ...
http://www.youtube.c...h?v=J95soMXxhNc

Pirmiausiai tai jis čia neskaito.Jis labai mėgsta kompiuterį,bet ne tą portalą.Jis ne juvelyras,o prekybininkas.
Naca ką aš tau blogo padariau,kad siūlai su juo blatą turėti smile.gif .Jei tu jį pažintumei net minties tokios nebūtų smile.gif . Jis vyras tik, kad su kelnėmis,bet jo elgesys.... schmoll.gif ,užtat vienas ir gyvena
Na, o dabar apie juvelyrika geriausia yra naudoti košele,tada lydmetalis labai gerai pasiskirsto.Kiti naudoja "liutovka" ir patenkinti
Atsakyti
Meistriukai ir meistrytės prašau pagelbėkit man su storiais plokštelių.

Sumąsčiau, kad pirmiau reik pagadinti pigesnį metalą. Važiuosiu klp pirkt vario ar žalvario(tikiuos lytagroj rasiu). Ir siaurapjūkio. Tik vat nežinau visai kaip su storiais yra. Nusiteikus dviejų storių pirkti - plonesnio auskariukam ar šiaip detalėm ir storesnio apyrankei, žiedui ar pan...
Kokio jūs storio plokšteles naudojat žiedui ar apyrankei? 1mm? 1,5? 2? Nesinori, kad gaminys lengvai lankstytųsi ir nesinori, kad sunkus velnioniškai būtų...

Tikiuosi siaurapjūkis iš kokių senukų ar pan.. tiks.
Ar skirtingo storio plokštelėms reikia skirtingo storio ar kitokių parametrų pjūkliuko ar su tuo pačiu galima pjauti. Aš apie pačiu pjūkliukus kalbu.

Ziit, ačiū aciuks.gif grįšiu namo sėsiu prie yotubės. och ta youtubė tuoj kalbą išmokins.. smile.gif
Atsakyti
auskarams 0.5 mm, nnes is storesniu bus sunkoki.
ziedui , apyrankei turetu 1 mm pakakti, bet del apyrankes nesu tikra. Storesne jau bus labai sunku lankstyti. ziedui net 0.8

As naudoju zirkles, neturiu siaurapjuklio.
Atsakyti
QUOTE(Kvaki @ 2010 12 02, 11:39)
Sumąsčiau, kad pirmiau reik pagadinti pigesnį metalą. Važiuosiu klp pirkt vario ar žalvario(tikiuos lytagroj rasiu). Ir siaurapjūkio. Tik vat nežinau visai kaip su storiais yra. Nusiteikus dviejų storių pirkti - plonesnio auskariukam ar šiaip detalėm ir storesnio apyrankei, žiedui ar pan...

Tikiuosi siaurapjūkis iš kokių senukų ar pan.. tiks.
Ar skirtingo storio plokštelėms reikia skirtingo storio ar kitokių parametrų pjūkliuko ar su tuo pačiu galima pjauti. Aš apie pačiu pjūkliukus kalbu.

Lytagroj lapais parduoda, lapas- 1m2+ , tai už du (pvz.: 0.8 ir 1.0mm) kokius ~400Lt padėsi.

Senukuos yra lobzikai fanierai, iš didelio savęs negerbimo gal ir galima juo pjaut. Gal geriau neišradinėkit dviračio, nes tai kainuos daugiau.

kas ten ką kliedi su "lenkišku sidabru"? išsiaiškinkite pirma kas yra praba ir kokie galimi nuokrypiai nuo jos, tada gal kiek aiškiau bus.
Atsakyti
zinom mes kas yra praba ax.gif . Bet tikrai ir as skaiciau kazi koki straipsni peikianti ta sidabra 4u.gif Na bet maza kas kokiu straipsniu priraso doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo naca: 02 gruodžio 2010 - 14:48