Įkraunama...
Įkraunama...

Sagos

vo smile.gif kokių grožių interneto platybėse...

user posted image
Atsakyti
O cia mano darytos sagos
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dianabu @ 2013 01 16, 17:50)
O cia mano darytos sagos


bigsmile.gif o čia iš ko?
Atsakyti
Is modelino biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dianabu @ 2013 01 16, 21:12)
Is modelino biggrin.gif


o bandėt kaip po skalbimo? galima mašinoj skalbti?

Atrodo tai labai gražiai, įdomu kaip praktiškumas g.gif
Atsakyti
Skalbkit kiek tik norit,nes modelino sukietinimas vyksta 110laipsniu temperaturoje,o rubeliu tikrai neskalbiam tokioje temperaturoje smile.gif .
Atsakyti
QUOTE(dianabu @ 2013 01 17, 15:03)
Skalbkit kiek tik norit,nes modelino sukietinimas vyksta 110laipsniu temperaturoje,

tik modelinas kartais bijo smūgių ar brūžinimo. O skalbimo mašinos būgne gali nutikti būtent "brūžinimo" efektas

Mano asmenine nuomone geriau modelino sagas siūti ten, kur pvz skalbti teks rankomis ar išvis neskalbti (kaip akcentą ant kokio daikto).

Man gražu smile.gif Labai gražu, ir plius išskirtinės tokios sagos gaunasi smile.gif
Atsakyti
Siaip tai as pati daug kur esu isisiuvusi sagas is modelino,ir vaiku rubelius puosiu.sagas darau storesnes.Skalbiu ir nieko tokio.Jus rasote,kad bijo smugiu,zinoma,smugis smugiui nelygu.Jei,pavyzdziui,nukris ant zemes,tikrai nieko nenutiks,na jei uzvosi plaktuku,tai be abejo,kad nukentes.Zinoma yra isimciu ir visko kartais pasitaiko biggrin.gif
Atsakyti
parduodu daugybe rusiu sagu. visos suskirstytos, nesumaisytos, yra po 4 ir po 6, kitu ir po 8. jei ka domina atsiusiu nuotauka. rasykit AZ 4u.gif
Atsakyti
Gal žinote, kur galima rasti sagos apnėrimą kabliuku, reikia nuorodos .
Atsakyti
Keletas mano sagų:

user posted image

user posted image
Atsakyti
Sveikos, Merginos (ir vaikinai, jei čia tokių yra smile.gif ),

ar kokioms nors reikmės naudojate Swarovski sagas?
Jei taip - gal turite nuotraukų, kur ir kaip jas naudojate? Kokios spalvos ir sagų formos jūsų mėgstamiausios? Pasidalinkite idėjomis.. smile.gif

Atsakyti