Įkraunama...
Įkraunama...

Sagos

Sveikutės, turiu ir aš šiokį tokį pamišimą sagoms, kaip ir mano mama, taip ir aš renku jas, dedu į dėžutę, tikriaus ir mano mažoji mėgs sagas, tik kol kas mažai ką su jomis darau. Mano mama kaupia iš ūkiškumo,o aš tik vat kuris laikas tuo užsikrėčiau,nes iki tol niekad neiųmesdavau sagos,tačiau nebuvo ir to noro-dar dar dar...
Čia po apsilankymo pas močiutę kaime, kurios sužino,kad va mėgstu sagas,tai pakviečia užsukti ir radus sagučių norimų pasiimti, visas pažįstamas močiutes nuraketuosiu biggrin.gif
user posted image


O cia greitas arvirukas tečiui wink.gif
user posted image
Atsakyti
O kaip fainai! Kiek daug spalvingu sagu.
Bravo! smile.gif
Atsakyti
Atradau internete labiai įdomių darbų iš sagų smile.gif
http://lembon.net/is...ya-14-foto.html
Atsakyti
Centime, labai dailus atvirukas.
Atsakyti
labai faina temuke radau-as ju irgi myletoja wub.gif
Atsakyti
Aš gavau tiek naujų sagų-maximos maiša, tik tai kad joe vienodos ir nėra spalvongos: juodos, melynos, baltos- ir va mastau ką iš jų galima gražaus padaryti,tai irgi n idėjų ieškojau,bet dar kažko tokio neatradau rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 10 17, 22:50)
Labas,

sakykite, gal zinote, kas parduoda ar atiduoda ivairias sagas senas? butu gerai spalvotos  4u.gif
ieskau rankdarbiams  mirksiukas.gif dekoju!




Papildyta:
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 10 17, 22:50)
Labas,

sakykite, gal zinote, kas parduoda ar atiduoda ivairias sagas senas? butu gerai spalvotos  4u.gif
ieskau rankdarbiams  mirksiukas.gif dekoju!

[FONT=Arial]


Labas, turiu sagu, senu surinktu, suristos rusimis tvarkingai. Yra ir graziu, spalvotu - paveldejau smile.gif. Ismesti gaila, atiduociau, kam reikia.
Atsakyti
[quote=dianabu,2013 01 16, 18:50]
O cia mano darytos sagos


O čia tos sagos nudažytos? ax.gif Nes kažkaip man yra tekę tik balto modilino čiupinėti. Sagos labai dailiai atrodo - tikrai išskirtinės.
Atsakyti
Sveikutės! Va, kokią nuorodą radau: https://laidejos.wor...mytes-plaukams/
Man labai patiko, nes ir super paprasta, ir labai gražu.
Papildyta:
QUOTE(LiLeDoViLe @ 2012 10 17, 22:50)
Labas,

sakykite, gal zinote, kas parduoda ar atiduoda ivairias sagas senas? butu gerai spalvotos  4u.gif
ieskau rankdarbiams  mirksiukas.gif dekoju!


Daug kas eina į padėvėtų rūbų parduotuves. Ten dažnai rūbą galima už litą ar du nusipirkt, o sagos jame, žiūrėk, kokios šešios ar net aštuonios.
Atsakyti
QUOTE(Guili @ 2013 05 15, 23:56)
Sveikutės! Va, kokią nuorodą radau: https://laidejos.wor...mytes-plaukams/
Man labai patiko, nes ir super paprasta, ir labai gražu.
Papildyta:
Daug kas eina į padėvėtų rūbų parduotuves. Ten dažnai rūbą galima už litą ar du nusipirkt, o sagos jame, žiūrėk, kokios šešios ar net aštuonios.

thumbup.gif Ypac mazom princesem wub.gif Maniske alpsta nuo sagu, kiseniu ir kapiusonu. Jei nera bent vieno reikalavimo, rubas nurasomas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ju.Ju @ 2013 05 15, 23:58)
thumbup.gif Ypac mazom princesem  wub.gif Maniske alpsta nuo sagu, kiseniu ir kapiusonu. Jei nera bent vieno reikalavimo, rubas nurasomas  doh.gif


Gumyte i plaukus su kisenem ar kapisonu gal keistai atrodytu.biggrin.gif Ale sagos - pats tas.wink.gif
Atsakyti
Tokia puiki tema,o mirusi.... smile.gif spalvinam...ideja smile.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Klajokle: 08 vasario 2016 - 14:34