Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų priauginimas

Patarkit, kur Vilniuje gerai, kokybiskai ir ne super brangiai priaugina ziedeliais plaukus.Parasykit a.z., aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Preila @ 2010 12 05, 19:13)
Apie kokias juosteles čia eina kalba? Mano kirpėja rodė plaukų sruogas, kurias galima priklijuoti juostelėm.  rolleyes.gif Tik nelabai supratau kaip ten jas suklijuoja. mastau.gif

Jus tikriausiai apie Hair Talk arba Nano juosteles kalbate,bet vistik greiciausiai apie Hair talk.Tos HT klijuojamos ant jusu plauku pridedant viena juostele is apacios kita ant virsaus,jos yra klijuojamos su spec. juostelemis.Kol kas galiu pasakyti kad man HT patinka,bet kaina tai ismusa is veziu,uz kokius 3000lt tikrai norisi minimum idealios kokybes,bet gaunamas toks slamstas kad baisu,nes plaukai tai tokie patys kaip is BH pigiu prisegamu plauku.Technologes klausiau perapmokymus kokios rusies tai yra plaukai,ar tai yra tokie ir tokie,bet man atrodo kad ji visiskai nieko nenusimano,nes sako jus su manim angliskai nekalbekite,bet juk tokie yra tarptautiniai terminai,kurie nusako plauku kokybe,man jos zodziu kad geri ir kad nesioja kazkas kazkiek,tai absoliuciai nieko nesako.Susiradau aprasymus internete,tai arba Lietuvoje kitokius veza,arba ten meluoja nes viskas yra atvirksciai.
Atsakyti
linuxox as jums kai meistrei turiu pora klausimeliu smile.gif mano plauku ilgis siekia pecius noriu prisiauginti ilgus plaukus iki liemens kiek sruogeliu man reikes? ebay maciau po 100 ir 200 pirkt... bet nezinau kiek man reikia...
Atsakyti
norint pasakyti kiek reikes sruogeliu reikia butinai pamatyti plaukus,nes skaicius priklauso nuo 3 dalyku:jusu plauku ilgio,kirpimo ir apimties.Pagal viena ar 2 faktorius tai prilygtu tik speliojimui is kavos tirsciu,todel tik pamaciusi jusu plaukus galeciau pakomentuoti,kol kas galiu pasakyti kad dazniausiai sudedu iki 100 sruogeliu.Kadangi visur sruogeles gali buti skirtingos-tai ir skaiciai gali skirtis,todel demesi reikia skirti ne skaiciams,o svoriui,bet svarbiausia i ka reikia atkreipti demesi tai plauku kokybe!!!
Atsakyti
gal kas galite atsakyti i klausima-ar naturalius tresus galima dazyti? smile.gif
Atsakyti
Sveikutes,
Pas mane labai isslinko plaukai, ypac virsugalvis ir sonai..labai prastai jauciuosi del to..gal turite patarimu, kaip juos sutankinti? Plaukai plonyciai..Kiek kainuotu?
Atsakyti
Drieziuxx-galima tik tamsinti,sviesinti nera patartina,bet jeigu tai yra geros kokybes plaukai,net ir nusviesinus jiems nieko nenutiks
Vejuke-jums reikia ne plauku priauginimo,o gydytoju konsultacijos,pasidomekite tokiais preparatais kaip Rogaine/Regaine,is to ka parasete man yra panasu i alopecija(plikima),pasitikrinkite hormonus,plauku priauginimas jums siuo atveju kazin ar labai pades.
Atsakyti
linuxox, ka galetumete pasakyti/patarti apie situs plaukus ir sia priauginimo technologija.Aciu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lenuliuke*: 09 gruodžio 2010 - 13:00
QUOTE(*Lenuliuke* @ 2010 12 09, 15:00)
linuxox, ka galetumete pasakyti/patarti apie situs plaukus ir sia priauginimo technologija.Aciu  4u.gif

http://www.baltichai...mp;product=1454
pamirsau ideti nuoroda doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Lenuliuke*: 10 gruodžio 2010 - 22:45
ot tas BH kai paskaiciau apie tuos nano plaukus tai raso slavic hair ir dar skliausteliuose parasyta purchased in Lithuania, nuo kada mes slavai po galais doh.gif
Atsakyti
Nu va as irgi nezinojau kad mes slavai smile.gif Apie Nano galiu nedaug pasakyti,pati ju nebuvau sau uzsidejusi,tai kaip ir nekomentuoju.As galiu drasiai kalbeti tik tada jeigu pati ta buda ne tik apsimokinau bet ir panesiojau.
BH didziausias minusas,kaip ir rasiau-prasta plauku kokybe,o kaina kazkokia astronomine.
Jeigu lyginant BH ir Nano-tai mano balsa gauna Nano,nors abu metodai yra ganetinai panasus,abu turi po pliusa kad glostatnt galva tikrai nieko nesijaucia,gal ne taip pasakiau-jauciasi minimaliai(zinoma ikisus pirstus i galva tie visi 'pleistriukai' jauciasi).Abiems metodams praktiskai korekciju reikia kas 1-1,5men,nors reklamose sako kitaip,bet patirtis byloja butent sitaip.Gali su manim technologai gincytis,bet kai kurie technologai net patys net nera isbande savo apmokomo metodo,todel man ju zodis is viso nieko nereiskia,nes is knygutes ir as galiu viska perskaityti ir kitam persakyti,bet ar tai bus tiesa?
Atsakyti
Prisiauginau. Labai patenkinta flirt.gif .
Atsakyti