Įkraunama...
Įkraunama...

Plaukų priauginimas

QUOTE(linuxox @ 2010 12 28, 00:37)
jeigu tikrai labai prasta situacija,manau bet koks priauginimas matysis,jusu atveju as pasidomeciau perukais

Ir cia perukas?
http://www.google.lt.../...280&bih=616

Kaip faina bigsmile.gif , kokia grazi plauku spalva ir plaukai.


O as pakeiciau meistre ir prisiauginau plaukus pas kita...
Istorija "linksma". Kas domesis Vilniuje priauginimu, rasykit man a.z., patarsiu, ant kurios meistres "neuzsirauti".
Nors ... g.gif kuri laika ta manoji nedirbs aplamai, o veliau, manau, jau dirbs atsakingai, nes buvo nubausta ...
Atsakyti
QUOTE(linuxox @ 2010 12 28, 00:37)
jeigu tikrai labai prasta situacija,manau bet koks priauginimas matysis,jusu atveju as pasidomeciau perukais,kazkodel visi iskart labai baidosi,galbut asocijuojasi su tais tarybiniais sintetiniais perukais,bet dabar yra tikrai nuostabiu peruku,naturaliu plauku,atrodo labai naturaliai.Tyra Banks,Beonce,nesioja perukus ir visas pasaulis jomis zavisi
Stai cia pasiziurekite,T.Banks foto,jos plaukai yra afrikietiski,visose foto ji devi perukus http://www.google.lt...ved=0CDEQsAQwAA
O cia Beonce http://www.google.lt...n...419&bih=619

Sveikutes lebai noreciau pasidometi apie ta priauginima su juostelemis jai jas prisiaugini ir korekcija reik daryt pvz po 3-4men. ir jai ju nenori kokiu budu jos nuemamos smile.gif .Seip man labai patinka su mikro ziedeliais thumbup.gif ,bet pas kaip kurias maza plauku gal tikrai butu thumbup.gif prisiauginti.o jos buna kad blogai limpa ir reik panaudoti kliju spec.ir ar atitinka spalva uzsakant , smile.gif aciu uz konsultavima
Atsakyti
QUOTE(bedugne @ 2011 01 06, 21:06)
Ir cia perukas?
http://www.google.lt.../...280&bih=616

Kaip faina bigsmile.gif , kokia grazi plauku spalva ir plaukai.
O as pakeiciau meistre ir prisiauginau plaukus pas kita...
Istorija "linksma". Kas domesis Vilniuje priauginimu, rasykit man a.z., patarsiu, ant kurios meistres "neuzsirauti".
Nors ... g.gif kuri laika ta manoji  nedirbs aplamai, o veliau, manau, jau dirbs atsakingai, nes buvo nubausta ...

100% perukas,netgi matosi kur priklijuota.
Smagu kad susitvarkei,tikrai nelabai koks ten darbelis buvo.Dziaugiuosi kad dabar viskas gerai.
Papildyta:
QUOTE(neringelee @ 2011 01 07, 19:57)
Sveikutes lebai noreciau pasidometi apie ta priauginima su juostelemis jai jas prisiaugini  ir korekcija reik daryt pvz po 3-4men. ir jai ju nenori kokiu budu jos nuemamos  smile.gif .Seip man labai patinka su mikro ziedeliais  thumbup.gif ,bet pas kaip kurias maza plauku gal tikrai butu  thumbup.gif  prisiauginti.o jos  buna kad blogai limpa ir reik panaudoti kliju spec.ir ar atitinka spalva uzsakant , smile.gif aciu uz konsultavima

Kurios butent juosteles domina?Yra keletas budu su juostelemis,visi jie tarpusavyje skiriasi.Bet visais atvejais korekcijos reikalingos dazniau nei kas 3-4 men,realiai (nesvarbu ka sako reklamos) korekciju reikia kas 4-8sav.
Atsakyti


Kurios butent juosteles domina?Yra keletas budu su juostelemis,visi jie tarpusavyje skiriasi.Bet visais atvejais korekcijos reikalingos dazniau nei kas 3-4 men,realiai (nesvarbu ka sako reklamos) korekciju reikia kas 4-8sav.
[/quote]
smile.gif tos kur dabar pacios naujausios kur viena justele dedasi is apacios o kita is virsaus prispaudziama ax.gif .kiek reiktu tu juosteliu po 4cm plocio tik paciam plauku ilgiui pasidaryti. smile.gif kiek kainuoja toks priauginimas kirpykloje .
Atsakyti
@linuxox atlaisvink savo dezute,nes noriu diskretiska klausima plauku atzvilgiu uzduoti

dekui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo belisime: 11 sausio 2011 - 00:04
QUOTE(neringelee @ 2011 01 10, 23:55)
smile.gif tos kur dabar pacios naujausios kur viena justele dedasi is apacios o kita is virsaus prispaudziama ax.gif .kiek reiktu tu juosteliu po 4cm plocio tik paciam  plauku ilgiui pasidaryti. smile.gif  kiek kainuoja toks priauginimas kirpykloje .

Na tai tos juosteles visos taip dedasi viena is virsaus kita is apacios,ir nemanau kad tai itin naujas budas,nes pries 6-7metus domejausi siuo metodu,na bet ir ziedeliai dar kai kuriuos meistrus nustebina,sako kas cia per naujove doh.gif
Zodziu ka norejau pasakyti kad tu juosteliu yra paciu ivairiausiu,LT labiausiai zinomos yra Hair Talk.Apie juos tik blogai galiu atsiliepti.Kaina visiskai neatitinka kokybes,cia as bandau svelniai issireiksti.Pats budas man patinka,bet plaukai visiskai ne.Juosteliu skaicius yra nustatomas individualiai,pagal klientes plaukus,nera taip kad visoms vienodai reikia,bet ilgiui visuomet reikia daugiau nei tik turiui.O kainos yra visur skirtingos.
Belisime-jau atlaisvinau,bet jei vel prisipildys tiesiog rasykite man i el.pasta
Atsakyti
Sveikutes, norejau paklausti, kokia situacija su priaugintais plaukais butu jeigu mano naturalus plaukai garbanojasi, ar priaugintus visuomet tektu garbanoti znyplemis? Vienintelis klausimas neduodantis man iki galo apsispresti del plauku priauginimo.... ax.gif
Atsakyti
jei plaukai nutriuse ir pazeisti ir tikrai beda tai as uz priaugintus plaukus,bet siaip del mados doh.gif nepamirsiu kaip drauge klube rinko sruogas is plauku ir dejo i rankinuka doh.gif hihihi.gif vaizdelis ne koks buvo biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Viltiuna @ 2011 01 25, 19:43)
Sveikutes, norejau paklausti, kokia situacija su priaugintais plaukais butu jeigu mano naturalus plaukai garbanojasi, ar priaugintus visuomet tektu garbanoti znyplemis? Vienintelis klausimas neduodantis man iki galo apsispresti del plauku priauginimo.... ax.gif

Priauginti plaukai labai gerai ir ilgai issilaiko susigarbanoje,kiekviena diena netektu vargti,be to pats lengviausias budas susigarbanoti yra kasa,kuria ir taip kas vakara rekomenduojama susipinti,bet jeigu dar pateptum su formavimo kremu-tai ryte garbanos atrodytu labai graziai.O as tai galeciau patarti ta pati ka ir visoms patariu,jeigu kyla kokiu nors abejoniu-geriau visai nesiaugink,nes kai nera didelio noro,tai ir rupintis tais plaukais atrodo sunkiau,o kai yra didelis noras,tai viskas labai paprasta,lengva,nesunku,ir net lengviau negu pries tai wink.gif
Papildyta:
QUOTE(skujiene @ 2011 01 29, 04:40)
jei plaukai nutriuse ir pazeisti ir tikrai beda tai as uz priaugintus plaukus,bet siaip del mados doh.gif nepamirsiu kaip drauge klube rinko sruogas is plauku ir dejo i rankinuka doh.gif hihihi.gif vaizdelis ne koks buvo biggrin.gif

nelabai isivaizduoju,kaip visa tai galetu nutikti,nebent ji prisegamus buvo isisegusi,tai tada manau bet kurio klubo darbuotojai galetu simtus tokiu istoriju pripasakoti biggrin.gif
Atsakyti
Sveiki, mastau pirkti sruogeles priauginimui su kapsulemis is sio puslapio http://humanhair.jim...
gal kas ka zino placiau? gali patarti? smile.gif lauksiu atsakymo
Atsakyti
Nekomentuosiu apie pacius plaukus,nes niekada ju nepirkau,nors su vadybininke buvau susitikusi.Man labai uzkliuvo kad sruogeles yra su KAROTINO kapsulemis lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
nu taip pagaminta is morku biggrin.gif biggrin.gif thumbup.gif
Atsakyti