Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija nuo strijų/celiulito

Sveikos mamytės, 4u.gif turbūt visos girdėjot , kad nuo strijų niekas nepadės, bet vis tiek iš užsienio ateina vis nauji metodai kaip atsikratyti strijų, dabar pati veiksmingiausia priemonė, kaip sako chirurgai yra mezoterapija, tikrai lbai brangus ir nemalonus metodas. Iškentėjau 4 proceduras, sumokėjau apie 650Lt, jos neišnyko, prupučiuka pasipildė. kas ne darė labai labi pagalvokite, gal už tuos pinigėlius galite nusipirkti vertingėsnį daiktą, o kas darė gal pasidalinsi įspųdžiais? schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(rimama @ 2005 12 16, 11:16)
Sveikos mamytės,  4u.gif  turbūt visos girdėjot , kad nuo strijų niekas nepadės, bet vis tiek iš užsienio ateina vis nauji metodai kaip atsikratyti strijų, dabar pati veiksmingiausia priemonė, kaip sako chirurgai yra mezoterapija, tikrai lbai brangus ir nemalonus metodas. Iškentėjau 4 proceduras, sumokėjau apie 650Lt, jos neišnyko, prupučiuka pasipildė. kas ne darė labai labi pagalvokite, gal už tuos pinigėlius galite nusipirkti vertingėsnį daiktą, o kas darė gal pasidalinsi įspųdžiais?  schmoll.gif

sveika,
as taip pat galvojau apie mezoterapija. turiu striju ant slaunu isorines puses ir truputi ant pilvo. taciau kol kas susilaikaiu nuo mezoterapijos. as taip pat girdeja kad padeda vakuumunis masazas. bet kol kas abejoju taip pat ir del jo. siaip as tepliovau tas vietas su visokiais kremais bet kremai tikrai nepadeda. bet turiu toki pastebejima - laikui begant jos nyksta. pas mane jos atsirado pries 7 metus kai sunu pagimdziau. jos buvo ryskios, placios. o dabar vos matomi balti ruozeliai. ir neikas ju nepastebi kai pati neparodau. nors pati kai zinau kad jos yra noreciau ju atsikratyti...o kaip atliekama ta mezoterapija? ir kiek proceduru reikia kad jos isnyktu? o tau po tu 4 seansu ar jos visiskai nesumazejo?
Atsakyti
QUOTE(Katyte1977 @ 2005 12 16, 14:26)
sveika,
as taip pat galvojau apie mezoterapija. turiu striju ant slaunu isorines puses ir truputi ant pilvo. taciau kol kas susilaikaiu nuo mezoterapijos. as taip pat girdeja kad padeda vakuumunis masazas. bet kol kas abejoju taip pat ir del jo. siaip as tepliovau tas vietas su visokiais kremais bet kremai tikrai nepadeda. bet turiu toki pastebejima - laikui begant jos nyksta. pas mane jos atsirado pries 7 metus kai sunu pagimdziau. jos buvo ryskios, placios. o dabar vos matomi balti ruozeliai. ir neikas ju nepastebi kai pati neparodau. nors pati kai zinau kad jos yra noreciau ju atsikratyti...o kaip atliekama ta mezoterapija? ir kiek proceduru reikia kad jos isnyktu? o tau po tu 4 seansu ar jos visiskai nesumazejo?



Mezoterapija daroma su nuskausminimu- adata išardoma oda, kur plyšo, paskui į tas vietas švirkštu suleidomi vaistai ir paliekami gyti kokias dvi savaites, paskui vėl išardoma ir t.t. Gydytoja sakė, kad tokiu būdų skatinamas kolageno gainimasis, kuris atsako už odos atnaujinimą, jos dalinai pasipildo, bet tą skirtumą pastebėsi tik tu pati. iš viso reikia tokių procedų 4-5, Viena su nuskausminimu kainuoj apie150-170 lt, didžiausią skirtumą pamatysi, kai tos strijos yra ryškiai violetines splvos, bet tai reikėtų bėgti iš karto po gimdymo, o jeigu jos baltos, niekas net neimsis daryti tų procedūrų

.1
Atsakyti
QUOTE(rimama @ 2005 12 16, 14:44)
Mezoterapija daroma su nuskausminimu- adata išardoma oda, kur plyšo, paskui į tas vietas švirkštu suleidomi vaistai ir paliekami gyti kokias dvi savaites, paskui vėl išardoma ir t.t. Gydytoja sakė, kad tokiu būdų skatinamas kolageno gainimasis, kuris atsako už odos atnaujinimą, jos dalinai pasipildo, bet tą skirtumą pastebėsi tik tu pati. iš viso reikia tokių procedų 4-5, Viena su nuskausminimu kainuoj apie150-170 lt,  didžiausią skirtumą pamatysi, kai tos strijos yra ryškiai violetines splvos, bet tai reikėtų bėgti iš karto po gimdymo, o jeigu jos baltos, niekas net neimsis daryti tų procedūrų

.1
g.gif
nu pagaliau nors vienas zmogutis parase apie mezoterapija thumbup.gif , tik rezultatai labai nuliudino verysad.gif , as taip dziaugiausi kad yra geras budas tu striju atsikratyti, ir be to pas mane jo dar spalvos nepakeite g.gif , o cia vat tau, nieko nepadejo nejaugi??? rimama , o tavo dar spalvotos buvo ar jau baltos ir mazdaug preis kiek laiko atsiradusios, ir ka anksciau naudojai iki mezoterapijos?O visur kur skaiciau tai raso 5 kartai 500 Lt., o 6 nemokamai g.gif , o per tas proceduras tai kiek striju sugeba apdirbti, nes pas mane tai daug , vienos dideles labai, o dar ant koju vidiniu pusiu tai maziuku milijonai verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Pistacija @ 2006 01 12, 17:18)
g.gif
nu pagaliau nors vienas zmogutis parase apie mezoterapija thumbup.gif , tik rezultatai labai nuliudino verysad.gif , as taip dziaugiausi kad yra geras budas tu striju atsikratyti, ir be to pas mane jo dar spalvos nepakeite g.gif , o cia vat tau, nieko nepadejo nejaugi??? rimama , o tavo dar spalvotos buvo ar jau baltos ir mazdaug preis kiek laiko atsiradusios, ir ka anksciau naudojai iki mezoterapijos?O visur kur skaiciau tai raso 5 kartai 500 Lt., o 6 nemokamai g.gif , o per tas proceduras tai kiek striju sugeba apdirbti, nes pas mane tai daug , vienos dideles labai, o dar ant koju vidiniu pusiu tai maziuku milijonai verysad.gif

as dariau, kai praejo 3 menesiai po gimdymo. Daktare sake, kad ant slaunu ir pilvo nera prasmes jau daryti, o sonose galima pabandyti. Jos buvo gana ryskios, bet ne visos. 4 proceduras dariau 3 menesius, per ta laika vis tiek butu pasikeitusios, del to sunku buvo ka nors pasakyti. As nesigailiu, vien del to, kad dabar jau negaliu sakyti, o gi galejau pasidaryti ta mezoterapija, dabar jau zinau, kad isbandziau pati geriausia metoda, del to ramiau. Tiesa sakant jos, kaip minejau, biski uzsipilde, buvo taip baisiai, kad as negalejau, net vyrui parodyti, dabar jos yra ir gana daug, bet ne taip baisiai atrodo, turbut pripratau. Gerai pagalvok pries darydama. Pasikeis tik tos, kurios labai ryskios veoletines spalvos, bet tik pasikeis, neisniks. Tiesa, dar, as maitinau, kai man dare tas proceduras, del to leido silpnesni tirpala. Del kainos rasiau, o del siasto karto nieko nesake, as irgi maciau internete, bet ten veido proceduroms. 4u.gif
Atsakyti
sveikos likimo drauges:)juokauju,jei tik tokios bedos kaip strijos butu tai ir gyvenimas grazus butu:)nu va pas mane ir ta priblemele yra, kadangi per nestuma priaugau 30kg, tai tiek tu striju, bet va as vaiksciojau i vaakumini masaza kelis kartus ir dar buvau tokios kapsulej, irgi kaip vaakumine, tai zinokit kad rezultatas matomas.ant pilvo buvo siaubingai daug ir tas pilvas toks tikraja ta zodzio prasme slykstus, susiraukslejes, bet va dabar tai vos vos matoma, tik reikia pradeti spotruoti ir bus gerai, aisku striju visiskai isnaikinti neimanoma, bet maziau pastebimas taip. tik va ant koju pas mane jos ryskios ir tas vaakumas nelabai padejo, sako tipo ten oda storesne. nu nzn. vienas kartas su vaakuminiu aparatu kainuoja apie 100lt, o reikai apie 10 kartu, taoi tikrai nepigus malonumas ir laikui begant manau ar taip ar taip jos apnyks, tai kaip viena mamyte ir sake, gal geriau tuos pinigelius investuoti i koki daikta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2006 01 13, 11:35)
sveikos likimo drauges:)juokauju,jei tik tokios bedos kaip strijos butu tai ir gyvenimas grazus butu:)nu va pas mane ir ta priblemele yra, kadangi per nestuma priaugau 30kg, tai tiek tu striju, bet va as vaiksciojau i vaakumini masaza kelis kartus ir dar buvau tokios kapsulej, irgi kaip vaakumine, tai zinokit kad rezultatas matomas.ant pilvo buvo siaubingai daug ir tas pilvas toks tikraja ta zodzio prasme slykstus, susiraukslejes, bet va dabar tai vos vos matoma, tik reikia pradeti spotruoti ir bus gerai, aisku striju visiskai isnaikinti neimanoma, bet maziau pastebimas taip. tik va ant koju pas mane jos ryskios ir tas vaakumas nelabai padejo, sako tipo ten oda storesne. nu nzn. vienas kartas su vaakuminiu aparatu kainuoja apie 100lt, o reikai apie 10 kartu, taoi tikrai nepigus malonumas ir laikui begant manau ar taip ar taip jos apnyks, tai kaip viena mamyte ir sake, gal geriau tuos pinigelius investuoti i koki daikta smile.gif

Labas trupineli, labai faina kad parasei, nes as irgi abejojau tarp mezoterapijos ir vakumo g.gif , o kiek kartu tu vaiksciojai vakumini?Ir ar tas pacia placiausias strijas apnaikina?Ir kaip taip sauniai svorio numetei thumbup.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Pistacija @ 2006 01 13, 13:45)
Labas trupineli, labai faina kad parasei, nes as irgi abejojau tarp mezoterapijos ir vakumo g.gif , o kiek kartu tu vaiksciojai vakumini?Ir ar tas pacia placiausias strijas apnaikina?Ir kaip taip sauniai svorio numetei thumbup.gif  ax.gif



as buvau 4 kartus kur grynai su vaakumu daro ir 2 kartus i vaakumine kapsule. nu tai tos strijos netokios m,atomos lieka, pablunka gal biski. o svoris kazkaip savaime krito greitai, bet uztat dabat sustojo ir kazin ar benukris verysad.gif nors labai noreciau, dar galvoju kai baigsiu maitinti gal apkris, nes sako kad kai baigi maitinti tada labai krenta. tikekimes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(trupinelis @ 2006 01 13, 16:38)
as buvau 4 kartus kur grynai su vaakumu daro ir 2 kartus i vaakumine kapsule. nu tai tos strijos netokios m,atomos lieka, pablunka gal biski. o svoris kazkaip savaime krito greitai, bet uztat dabat sustojo ir kazin ar benukris verysad.gif nors labai noreciau, dar galvoju kai baigsiu maitinti gal apkris, nes sako kad kai baigi maitinti tada labai krenta. tikekimes biggrin.gif


Trupinėli o sakyk kur tas procedūras tu atlikinėjai? g.gif
Jei Vilniuje tai kur?
Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo barskuolyte: 13 sausio 2006 - 22:46
QUOTE(barskuolyte @ 2006 01 13, 23:45)
Trupinėli o sakyk kur tas procedūras tu atlikinėjai? g.gif
Jei Vilniuje tai kur?
Ačiū  4u.gif



AŠ ESU PRAĖJUS VISĄ DERMATONIJOS KURSĄ(KITAIP DAR ALE VAAKUMINIO MASAŽO),BUVAU 10 KARTŲ,SUMOKĖJAU 1200LT IR ,PATIKĖKIT,LIKAU PATENKINTA.ŽINOMA,BŪĖIAU PATENKINTA,JEI JŲIŠVIS NEBŪTŲ LIKĘ,BET VOS PASTEBIMOS IRGI GERAI smile.gif
ĖJAU PO GIMDYMO PRAĖJUS DEŠIMČIAI MĖNESIŲ.AŠ ESU PO CEZARIO,TAIMAN DAR IR RANDELĮ TRUPUTĮ PAMAŽINO TOS PROCEDŪROS,MAŽA TO DAR IR 5CM SUMAŽĖJO PILVO APIMTIS. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Pistacija @ 2006 01 13, 11:45)
Labas trupineli, labai faina kad parasei, nes as irgi abejojau tarp mezoterapijos ir vakumo g.gif , o kiek kartu tu vaiksciojai vakumini?Ir ar tas pacia placiausias strijas apnaikina?Ir kaip taip sauniai svorio numetei thumbup.gif  ax.gif


KURIAM MIESTE TA KAPSULE? GIRDEJAU IR KAUNE, BET NEZINAU AR TA PATI? smile.gif
Atsakyti
Nu merginos prisiskaiciau cia visko ir susidariau ispudi kad visos su stryjom susidure tik po gimdimo.
Man 23 visas pilvas ir uzpakalis nusetas stryjom.uzpakalis tokiom dideliom o pilvas tukstanciais mazu ir baltu,esu negimdziusi ir niekada nebuvau stambi,tai niekaip negaliu suprasti iskur jos atsirado.
Vasara kai idegi isvis jos matosi,artimiausioje ateityje planuoju vaikuti bet kai pagalvoju kas bus po gimdimo tai baisu palieka.
Net nezinau ka daryti verysad.gif
Atsakyti