Įkraunama...
Įkraunama...

Mezoterapija nuo strijų/celiulito

Sveikos merginos,as taip pat pati isbandziusi ir vaakuminius masazus nuo celiulito ir mezoterapija nuo striju! Rezultatas tikrai yra,tik atitinkamai priklauso kokio dydzio strijos ir kiek [roceduru tam skirsite,man kosmetologe patare derinti vaakuminio masazo proceduras su mezoterapija nuo striju,isvis strijos tikrai neisnyks,bet jos lieka labai labai mazai matomos,tas manau irgi labai gerai! todel tikrai rekomenduoju,dbr va bandau mezoterapija veidui dermaroleriais ir adatine mezoterapija plaukams! jei noresit issamesnes info,rasykit! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Armani @ 2013 04 08, 11:17)
Sveikos merginos,as taip pat pati isbandziusi ir vaakuminius masazus nuo celiulito ir mezoterapija nuo striju! Rezultatas tikrai yra,tik atitinkamai priklauso kokio dydzio strijos ir kiek [roceduru tam skirsite,man kosmetologe patare derinti vaakuminio masazo proceduras su mezoterapija nuo striju,isvis strijos tikrai neisnyks,bet jos lieka labai labai mazai matomos,tas manau irgi labai gerai! todel tikrai rekomenduoju,dbr va bandau mezoterapija veidui dermaroleriais ir adatine mezoterapija plaukams! jei noresit issamesnes info,rasykit!  smile.gif

Aš vis nesuprantu kaip kosmetologės daro mezoterapiją? Mačiau kaip gydytoja ruošiasi procedūrom - tai net adrenaliną po ranka pasideda dėl viso pikta. O ką darytų kosmetologė jei atsitiktų nepageidaujama reakcija kosmetologiniame kabinete?
Aš darausi mezoterapiją ant pilvo - rezultatas kažkoks keistas, net pati nesuprantu ar vyksta kažkas ar ne - lygtai vyksta, bet gal aš taip noriu matyti? Turiu nuotraukas prieš, ir apimtį išsimatavau prieš - vakar (po mėnesio trukusių procedūrų) pasimatavau: labai jau didelis skirtumas, tai gal blogai kažką matavau pradžioje? Nors mano svoris yra tas pats. Leidžiuosi du preparatus - vieną nuo celiulito, kitą riebalų sankaupai mažinti. Parašysiu dar po mėnesio.
Atsakyti
Man šiandien darant vakumą apie tokias procedūras užsiminė mergaitė, sakė savo akimis matė, kaip oda po procedūrų sustangrėja ir pasikelia į viršų. Bet, o, tačiau, turi nebūti riebaliukų smile.gif aš išsinaikinau visą tai, liko tik odytę susitvarkyt ir būsiu patenkinta savimi smile.gif Nes buvau ankščiau pasiryžusi žūt būt plastinei operacijai, tačiau pamačiau, jog dirbant su savo kūnu tikrai galima pasiekti gerų rezultatų, tik nereikia tingėti smile.gif aišku raumenų trūkusių atgal nesugrąžinsi (dėl ko visa bėda) , bet atrodyti puikiai tikrai įmanoma smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo The_perfect_woman: 03 balandžio 2014 - 21:25
Sveikos 4u.gif
kas Vilniuje daro vakumini masaza ir kur? kokios kainos?
kiek suprantu tai jie ivairus buna, taurelemis, aparatais, apsvieskite mane prasau lotuliukas.gif kurie geriausi?
biski turiu striju, iki gimdymo maziau nei 2 sav. liko jau galvoju kaip kovoti su strijomis smile.gif kiek laiko po gimdymo turi praeiti kad galeciau keliauti i tuos masazus?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Man pats geriausias budas nuo celiulito-tai mezoterapija. Leidziami maza adatele specialus kokteliai i koljas,pilvo riebaliuka,tai ne tik celiulitas nyksta,bet ir apimtys mazeja. As po keliu proceduru, tai po gimdimo pilvukas tapo plokscias,kaip iki nestumo thumbup.gif Nes super degina riebaliukus visur kur tik reikia. As visokiu proceduru esu tiek issibandziusi,kad vienintelis kas pasiteisinomtai sis budas. Ir ne pas viena meistre vaiksciojau. Vienos tik lupa pinigus ir vos tik suleidzia, kitos padoriau suleidzia,bet ir kaina vos ne dvyguba isauga. Tai atsitiktinai radau meistre, super neskubedama daro, nes kai skubomis daro,tai ir skauda, o cia ziuri i kliento gerove,o ne kuo daugiau klientu padaryti per diena. Ir suleidzia tiek,kad net kita diena jau matai pamazejusias apimtis, o kainos tokios,kai ta pacia suma man paimdavo vos ne uz pora idurimu tik smile.gif Ji dirba Antakalnyje, Vilniuje. Jei ka domina,parasysiu kontamtus i asmenines zinutes. smile.gif Baigusi medicinos mokslus, daug tu specialiu mezoterapijos mokslu po to issimokinusi ne tik Lietuvoje, zinau,kad ir Prancuzijos viename universitete pora savaiciu mokesi. Tai sakau,mano atradimas ji buvo. Tai kai anksciau kompleksuodavau vasara papludimy su bikini buti,db visada jau laukiu tu vasaros sezonu thumbup.gif
Atsakyti