Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliakalnio mamos

Sveikos visos Kauno zaliakalnio mamytes noreciau prisijunkti prie jusu:)
Atsakyti
QUOTE(agniete19 @ 2012 02 09, 09:15)
Sveikos visos Kauno zaliakalnio mamytes noreciau prisijunkti prie jusu:)

labas hi.gif
Atsakyti
QUOTE(agniete19 @ 2012 02 09, 09:15)
Sveikos visos Kauno zaliakalnio mamytes noreciau prisijunkti prie jusu:)


Jungiames jungiames... biggrin.gif
Atsakyti
tylu čia... g.gif
Atsakyti
QUOTE(wowerike @ 2012 01 24, 10:18)
priimsim 4u.gif bet tikrai, si tema nelabai gyva.
o sypsenelei parasyk AZ, pritariu, kad dviese stumdyt vezimukus smagiau nei po viena mirksiukas.gif

Sveikos mamytes, mes irgi gyvename netoli kliniku 4u.gif noretumem susirasti draugu smile.gif
Atsakyti
Nesibendrauja Žaliakalnio mamytėm ax.gif
Kas auginat 2011 rudenį gimusius mažylius kviečiu prisijungti prie Kauno rudens mamyčių drinks_cheers.gif http://www.supermama...howtopic=830278
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ♥SL♥: 29 kovo 2012 - 11:10
Dingusios visos mamytės unsure.gif
Atsakyti
Sveikutės wink.gif

Aš irgi jungiuosi prie jūsų wink.gif Gyvenam mes kitoj puseje Ledo arenos, čia pat Ąžuolynas. Ieškom kompanijos pasivaikščiojimui wink.gif Dar norisi, kad lelius su bendraamžiais pabendrautų, nes kitos lelios labai domina vyriškįwink.gif
Atsakyti
Sveikos Zaliakalnio mamytes smile.gif Mielai prisijungciau prie Jusu. Kasdien stumdau vezimuka Azuolyne, butu smagu rast kompanija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GeraCia @ 2012 06 14, 10:57)
Sveikutės wink.gif

Aš irgi jungiuosi prie jūsų wink.gif Gyvenam mes kitoj puseje Ledo arenos, čia pat Ąžuolynas. Ieškom kompanijos pasivaikščiojimui wink.gif Dar norisi, kad lelius su bendraamžiais pabendrautų, nes kitos lelios labai domina vyriškįwink.gif


Sveika, tai mes kaimynės drinks_cheers.gif Aš gyvenu prie Prisikėlimo bažnyčios, su kita mamyte kasdien stumdom vežimėlius prie viešosios bibliotekos mažajam Ąžuolyne, be to tu prisijungei prie Kauno rudens mamyčių berods g.gif

QUOTE(merada @ 2012 06 21, 20:56)
Sveikos Zaliakalnio mamytes  smile.gif Mielai prisijungciau prie Jusu. Kasdien stumdau vezimuka Azuolyne, butu smagu rast kompanija wink.gif

Kviečiu ir tave į kompaniją drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(♥SL♥ @ 2012 06 23, 15:37)
Sveika, tai mes kaimynės drinks_cheers.gif Aš gyvenu prie Prisikėlimo bažnyčios, su kita mamyte kasdien stumdom vežimėlius prie viešosios bibliotekos mažajam Ąžuolyne, be to tu prisijungei prie Kauno rudens mamyčių berods g.gif
Kviečiu ir tave į kompaniją drinks_cheers.gif
Aha, prisijungiau wink.gif Ačiū už kvietimą wink.gif

QUOTE
Sveikos Zaliakalnio mamytes smile.gif Mielai prisijungciau prie Jusu. Kasdien stumdau vezimuka Azuolyne, butu smagu rast kompanija wink.gif
Malonu, kad mūsų "Žaliakalninių" daugėja wink.gif
Atsakyti
QUOTE(GeraCia @ 2012 06 24, 23:25)
Aha, prisijungiau wink.gif Ačiū už kvietimą wink.gif

Malonu, kad mūsų "Žaliakalninių" daugėja wink.gif

Tai kur pradingus, ko neuzsuki pas Kauno mamytes?
Atsakyti