Įkraunama...
Įkraunama...

Žaliakalnio mamos

QUOTE(♥SL♥ @ 2012 08 04, 18:00)
Tai kur pradingus, ko neuzsuki pas Kauno mamytes?
Sveikos wink.gif

Mes prisiatostogavom ir jau sugrįžom wink.gif

Norim į kompanija pasivaikščioti wink.gif Kad ir šiandien wink.gif Gal yra dar vaikščiotojų? wink.gif
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
labai atsiprašau,kad lendu į jūsų temą blush2.gif
Gal kuri gyvenate Mackevičiaus gatvėje ar kazkur netoli Vienožinskio menų fakulteto ir sutiktumėte pasaugoti berniuką metukų? Žinoma, ne už ačiū ax.gif jei, taip ,prašau rašyti a.ž, nes temelės neseksiu ax.gif aptartume viską detaliau 4u.gif
Geros dienos ax.gif
Atsakyti
Sveikos visos,na gaivinam tema drinks_cheers.gif kuku!!!
Atsakyti
Gaivinam wink.gif Gaila, kad jau orelis pravėsęs, greičiau koks minimalus šaltukas, būtų smagiau wink.gif
Atsakyti
padedu paplatinti skelbima 4u.gif
2012.11.25, apie 18:30 val Kaune, Šilainiuose, Baltų prospekte prie 33 namo dingo mažas jorkšyro terjeras. Tamsus, ilgais plaukais, nugara nuskusta trumpai, su baltu languotu kaspinėliu ir supinta kasyte. Šuniukas sergantis, jam kasdien reikalinga rimta pagalba! Radusiems skambinti +37065145904, +37069084013, +37065831778. DOSNIAI ATSILYGINSIME
user posted image
Atsakyti
labas mamytės 4u.gif

Pasiklydusi katytė J. Basanavičiaus al. 43B. Prašau padėkite surasti šeimininkus. Meili katytė, glaudžiasi prie kojų.
user posted image
Atsakyti
Svekos, mamkos smile.gif Gyvenam siaures pr. Ieskau bendraminciu mamu, pasipliurpt, kavos pagert... o tai tik "penki" namu kampai, darbas ir puodai... Draugu, manau, niekada nebus per daug.. 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes, kaip matau nelabai bendraujasi cia bet gal atsigaivins tema smile.gif As naujoke, nesenai atsikrausciau i zaliakalni, gyvenu netoli zoo , azuolyno parko . Gal atsirastu drauge man ir mano dukrytei, kad atsilus orams smagiau butu laika leisti parke , ar siaip kavos atsigert, kol vaikuciai zaistu smile.gif Mano dukrytei Sausi suejo trys metukai smile.gif
Atsakyti
Sveikutes mamytes Manau kiekvienai mamytei stinga laiko sau, noriu jums pasiulyti depiliacija vasku ir manikiura. Siuo metu mokausi "Feminoj bonoj" Kosmetikes-visazistes profesijai igyti, Tad veliau galesiu pasiulyti ivairiu proceduru. Siuo metu siulau sias dvi, kadangi esu islaikiusi egzaminus ir isklausius sias paskaitas. Pati auginu dukryte,namuose turiu zaislu, tad jei neturite kur palikti savo vaikuciu, galite atsivesti kartu Gyvenu prie Azuolyno parko, zoologijos sodo. Jei susidomejot rasykite asmenine zinute del registracijos, ar info apie kainas .
Atsakyti
Sveikutes mamytes.Ieskau Mamyciu is Kauno,Zalekalnio ar Kalnieciu raj.Labai liudna vienai vaikstineti po lauka.Gal kuri prisijungtu.Gal atsirastu drauge man,smagu butu laika leisti,ar siaip.
Atsakyti
Sveikos merginos, moterys, mamos smile.gif
norėjau paklausti ir tuo pačiu pasiūlyti paslaugą - namų tvarkymą. Jei tik ieškote kažko panašaus, reikia pagalbos, trūksta laiko tvarkant namus - kreipkitės. Ieškau darbelio laisvu laiku ir mielai užsiimčiau namų ruoša. . Esu Rasa ir susisiekti galite telefonu 860732016, el. paštu barbarovičiūtė.rasa@gmail.com. Dėl kainos viską galime susitarti smile.gif

P.S labai atsiprašau, gal ne į tą temą papuoliau, bet tikiuosi, kad niekas nesupyks smile.gif
Atsakyti
[quote=agnmama,2013 04 28, 13:03]
Sveikutes mamytes Manau kiekvienai mamytei stinga laiko sau, noriu jums pasiulyti antakiu korekcija (5lt), ju bei blakstienu dazymas cheminiu budu(5lt.) ,depiliacija vasku, blakstienu priauginimo (60lt.) , makiazo (nuo 50lt.), veido prieziuros proceduras (50lt). Esu baigusi "Feminoj bonoj" Kosmetikes-visazistes profesija. Taip pat "Baltic beauty school "ilgalaikio blakstienu priauginimo kursus.Pati auginu dukryte,namuose turiu zaislu, tad jei neturite kur palikti savo vaikuciu, galite atsivesti kartu Gyvenu prie Azuolyno parko, zoologijos sodo ( zinoma jei ateisite blakstienu priauginimo procedurai, tai uztruks ir jei vaikutis labai mazas butu sunku jam isbuti) Jei susidomejot rasykite asmenine zinute del registracijos, ar info apie kainas .arba www.facebook.com/kosmetike.agne


Atsakyti