Įkraunama...
Įkraunama...

Kas antros dienos dieta :)

Sveikos (: siandien pirmoji mano nevalgymo diena (: pusryciai: kefyro puodelis ir traputis (:
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif smagu, kad pratęsėt šia temute...laikiaus šio valgymo principo apie pora mėn. pavyko atsikratyti 6 kg... viskas labai gerai sekėsi kadangi per NV diena labai mažai valgydavau tai per V diena irgi neprisikimšdavau, nes skrandis greitai susitraukė...poto pradėjau dar ir nuo 6 nevalgyti smile.gif na bet kai svoris pradėjo nebekristi dabar stengiuosi imtis kitų metodų ax.gif sėkmės visoms, kas bandys lieknėti drinks_cheers.gif
Atsakyti
As siandien ant vaisiu sedziu biggrin.gif rytoj jau valgysiu ir pieno produktu ir grudu ir darzoviu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(eglys @ 2010 05 10, 10:01)
Sveikos (: siandien pirmoji mano nevalgymo diena (: pusryciai: kefyro puodelis ir traputis (:



o daugiau nieko ir nebuvo visa diena?smile.gif ar cia tik pusryciai? as tai leidziu sau valgyti vaisiu kiek tik noriu 4u.gif aisku proto ribose biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(raimasantos @ 2010 05 10, 11:24)
Sveikutės  4u.gif  smagu, kad pratęsėt šia temute...laikiaus šio valgymo principo apie pora mėn. pavyko atsikratyti 6 kg... viskas labai gerai sekėsi kadangi per NV diena labai mažai valgydavau tai per V diena irgi neprisikimšdavau, nes skrandis greitai susitraukė...poto pradėjau dar ir nuo 6 nevalgyti  smile.gif  na bet kai svoris pradėjo nebekristi dabar stengiuosi imtis kitų metodų  ax.gif  sėkmės visoms, kas bandys lieknėti  drinks_cheers.gif



smagu, kad krito svoriukas, tik man reikia numesti zymiai daugiau, idomu ar suveiks sis metodas tiek kiek as noreciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(migdoline @ 2010 05 10, 17:15)
As siandien ant vaisiu sedziu biggrin.gif rytoj jau valgysiu ir pieno produktu ir grudu ir darzoviu 4u.gif
Papildyta:
o daugiau nieko ir nebuvo visa diena?smile.gif ar cia tik pusryciai? as tai leidziu sau valgyti vaisiu kiek tik noriu 4u.gif aisku proto ribose biggrin.gif

tik pusryciai (: per visa diena valgiau:
1 puodelis kefyro
1 traputi (25 kalc)
3 obuoliai
riekele duonos
2 mazi blynukai.
Atsakyti
Na kaip, ar jau spejo kas kokius rezultatus uzmatyt ? rolleyes.gif Veikia taktika ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Malamutas @ 2010 05 10, 20:45)
Na kaip, ar jau spejo kas kokius rezultatus uzmatyt ?  rolleyes.gif  Veikia taktika ?  blush2.gif


as po savaites paskelbsiu ar veikia, ar ne biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Malamutas @ 2010 05 10, 19:45)
Na kaip, ar jau spejo kas kokius rezultatus uzmatyt ?  rolleyes.gif  Veikia taktika ?  blush2.gif

man dar tik prima diena lotuliukas.gif kita pirmadieny reiks ziuret mirksiukas.gif
Atsakyti
"Zigzago" dieta

Ši dieta tiems, kam nepatinka ar nesiseka laikytis sveikų mitybos principų ir sunku atsisakyti gardesnio kąsnelio. Dietos esmė tame, kad jūs kaitaliojate "sočias" ir "alkanas" dienas, t.y. valgote viską, ką mėgstate, ir tiek, kiek norite, tačiau reguliariai darote iškrovos dienas, per kurias stengiatės neviršyti 500 kcal per dieną. "Sočiosios" dienos neleidžia sulėtėti medžiagų apykaitai (kas vyksta laikantis bet kokios kitos dietos), kalorijos ir toliau intensyviai dega, tad nereikalingi kilogramai greičiau tirpsta nei laikantis kokios nors kitos dietos.

1 diena - 500 kcal. Išgerkite 1 l lieso kefyro arba pieno - po 200 ml penkis kartus per dieną. Pirmąją dienos pusę suvalgykite vieną apelsiną ir vieną obuolį. Arbatos ir kavos be cukraus - kiek širdis geidžia.

2 diena - 500 kcal. Padalykite į dvi porcijas 300 g ant grilio keptos vištos krūtinėlės be odelės - vieną suvalgykite pietums, kitą - vakarienei. Gerkite daug arbatos su citrina.

3 diena - 500 kcal. Vandenyje virta avižų arba grikių košė (po nedidelį dubenėlį rytą ir vakare), pusė stiklinės mėgstamų uogų arba du mandarinai, arbata, kava.

4 diena - 500 kcal. 400 ml neriebaus jogurto, padalyto į dvi porcijas, apelsinas, kava, arbata.

5 ir 9 dienos - 1000 kcal. Pusryčiai: Omletas iš dviejų kiaušinių, keptas ant šaukštelio augalinio aliejaus, pomidoras (220 kcal). Priešpiečiai: Obuolys (60 kcal). Pietūs: Lėkštė trintos daržovių sriubos, dvi nedidelės įdarytos bulvės (460 kcal). Pavakariai: Greipfrutas (40 kcal).

6, 7 ir 8 dieną - vėl 500 kcal.

10 dieną - 1400 kcal. Pusryčiai: 100 g varškės su šaukštu medaus arba uogienės, riekelė rupios duonos, stiklinė šviežių apelsinų sulčių, arbata arba kava (270 kcal). Priešpiečiai: Didelis puodelis kapučino kavos ir obuolys (210 kcal). Pietūs: Daržovių salotos, makaronai su mėsos padažu arba du lietiniai su mėsa, želė su plakta grrietinėle (710 kcal). Pavakariai: Kava ir šokoladinis saldainis arba zefyras (80 kcal). Vakarienė: Du nedideli sumuštiniai su sūriu arba kumpiu, pomidoras (200 kcal).

Dėmesio! Kiekvieną dieną išgerkite ne mažiau kaip litrą negazuoto mineralinio vandens. Kartą per dieną leiskite sau pasmaguriauti, tačiau neviršykite kalorijų normos. Dietos privalumas - ji atitinka žmogaus psichologiją. Kai žinote, kad po dienos kitos galėsite valgyti tai, ko negalite šiandien, bus daug lengviau ištverti kamuojantį alkį. "Sočiomis" dienomis galite valgyti, ko geidžiate, bet neviršykite kalorijų normos.

Cia radau disciplinuota varianta biggrin.gif dar truputeli ir modifikuota ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo migdoline: 10 gegužės 2010 - 20:57
man siandien nevalgymo diena biggrin.gif tai valgiau 3 bananus ir 2 obuoliukus biggrin.gif kita dienos puse bus su skysciais smile.gif
kaip kitoms besilaikancioms sekasi?
Atsakyti
QUOTE(migdoline @ 2010 05 10, 20:20)
as po savaites paskelbsiu ar veikia, ar ne biggrin.gif

Labai lauksiu Jusu visu rezultatu mirksiukas.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(eglys @ 2010 05 12, 16:59)
man siandien nevalgymo diena  biggrin.gif  tai valgiau 3 bananus ir 2 obuoliukus biggrin.gif  kita dienos puse bus su skysciais  smile.gif
kaip kitoms besilaikancioms sekasi?


o man siandien valgymo wub.gif rytoj obuoliausiu arba nezinau dar, gal koki kita vaisiu rinksiuos 4u.gif
sekasi kolkas gerai, svarstykles irgi dziugina ax.gif
Atsakyti
mergaites patarkim, man rytoj turi buti valgymo diena, o penktadieny nevalgymo... bet penktadieny vaziuoju y Lenkija ir jauciu noresis su kompanija pavalgyt ka nors, tai nueis suniui ant uodegos ta nevalgymo diena.. tai gal ryt daryt dar viena nevalgymo diena, o jau penktadieny valgymo? ar kaip kitaip?
Atsakyti