Įkraunama...
Įkraunama...

Vaistai ir nėštumas

moterys, eikit pas homeopatus, gal nereiks antibiotiku gerti. man nestumo metu pastoviai skaudedavo gerkle, jokie vaistai nepadedavo. tik siek tiek homeopatinis preparatas Beladonna + Phosphorum, cia reikia Zygimantu vaistinej uzsisakyt, per diena padaro.
Atsakyti
QUOTE (vilnele @ 2004 11 10, 00:08)
moterys, eikit pas homeopatus, gal nereiks antibiotiku gerti. man nestumo metu pastoviai skaudedavo gerkle, jokie vaistai nepadedavo. tik siek tiek homeopatinis preparatas Beladonna + Phosphorum, cia reikia Zygimantu vaistinej uzsisakyt, per diena padaro.

Man sake daktare seimos, kad jau homeopatiniai nepades.. sad.gif
Pradejau vakar eritromicina, jergau koks brudas, jau viduriuoju, skrandi atrodo degina, nezinau, kaip cia tas desimt dienu isvesiu. Dziaukites, mamos, kurioms, nereikia jokiu vaistuku, tai tokia laime. O man veliau genetiniais tyrimais gresia, ir dar ka tie tyrimai parodys - nu tiesiog ismandymu metas.
Atsakyti
Man 38savaites. nestuke.gif gydytoja rado SALMONELIOZE ir paskyre gert anpicilina, zinau kad tai antibiotikai ir nezinau ka daryt,gert ar ne,gal kas galit patart? aciu
Atsakyti
Aš manau, kad reikėtų gerti.
Atsakyti
Labas vakaras,

manau, kad būtinai gerk. Juk infekcija žymiai pavojingesnė, nei antibiotikas.
Salmoneliozė tikrai ne juokai.

Atsakyti
Žinoma, gerk. Juk gydytoja žino, ką daro mirksiukas.gif
Atsakyti
Drąsiai gerk, nors jie ir praeina placentos barjerą, patenka ir leliui, tačiau jam nekenkia mirksiukas.gif
Atsakyti
Gerk net neabejodama, nes gydytoja žino, ką skiria. Kai gulėjau ligoninėje su inkstų uždegimu, man leido ampiciliną. Jis vaikui nekenkia.
Atsakyti
Penicilino grupes antibiotikai vieninteliai kuriuos gali vartoti nėščioji, tad būtinai gerk
Atsakyti
manau, kad salmonelioze yra baisiau, negu vaistai. teks gerti verysad.gif
Atsakyti
aisku nedvejok ir gerk visa kursa kaip gyd liepe, nes infekcja gali daugiau pazeisti lialiu negu antibai, beje ji gali vartoti ir nestuke.gif \
taigi gydykis 4u.gif
Atsakyti
Labai svarbu!

Prasau atsiliepti visas ( busimas) mamas, kurios gere vaistus per nestuma arba planuoja pastoti su vaistais( ypac antidepresantais).

Aciu! unsure.gif
Atsakyti