Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 67

QUOTE(zis @ 2010 05 11, 01:02)
Sveikutes 4u.gif
As registruojuos su S. Ebert "Pribuvejos nuodeme", jau i gala eina knyga, tai taupau smile.gif Tuo paciu planuoju vizita i biblioteka smile.gif

Gal planuoji į Jeruzalės biblioteką ir man Pribuvėjas duotum? ax.gif
Atsakyti
Ačiū už gražią naują temą 4u.gif
Registruojuosi su stipriai įpusėtu L. Lokko Karčiuoju šokoladu.
Tinka. smile.gif
Atsakyti
Skaitau H. Fielding "Olivija Džaules ir audringa vaizduotė". Dar nežinau, ar man patinka ir kaip ją vertinti. Žinau, kad pakankamai lengva knyga, bet tas lengvumas irgi įvairus būna. ax.gif
Atsakyti
Pagaliau registruojuosi tokioje gražioje temelėje. smile.gif Pradėjau S. Larssono trilogijos antrąją dalį "Девушка которая играла с огнем".

Papildyta:
Kaip laukiu šitos knygos smile.gif
Andreï Makine. MOTERIS, KURI LAUKĖ
http://www.tytoalba....n...2&Itemid=79
Atsakyti
QUOTE(giluze @ 2010 05 11, 10:57)
Skaitau H. Fielding "Olivija Džaules ir audringa vaizduotė". Dar nežinau, ar man patinka ir kaip ją vertinti. Žinau, kad pakankamai lengva knyga, bet tas lengvumas irgi įvairus būna.  ax.gif

Kazkada seniai ja skaiciau - jei gerai pamenu, toks pusiau komiskas pasakojimas apie zurnaliste, kuri tapo snipe? Daugiau nieko apie sia knyga neprisimenu... matyt, vidutiniska buvo, nes nei teigiamu, nei neigiamu ispudziu nebelike ax.gif

QUOTE(Dolitlė @ 2010 05 11, 18:33)
Pagaliau registruojuosi tokioje gražioje temelėje. smile.gif Pradėjau S. Larssono trilogijos antrąją dalį "Девушка которая играла с огнем".

Andreï Makine. MOTERIS, KURI LAUKĖ

Ilgai buvai dingusi, as jau pasigedau. Aciu uz Makine anotacija, ir mane sudomino 4u.gif

Kalbant apie Larssona - pagaliau ir as pasidaviau masinei psichozei ir vakar nusipirkau pirmaja knyga - "Mergina su drakono tatuiruote". Pagaliau knygynuose pasirode kiseninio formato angliskas leidimas, tai ir nebeatsilaikiau. Pakeliui namo (po to, kai susipykau su Woolf ax.gif ) perskaiciau gal 50 psl. - pradzia man pasirode nuobodoka. Matyt, toliau turetu buti idomiau? g.gif

O su Woolf siandien susitaikiau, ir su malonumu skaitau toliau bigsmile.gif "Bangos" - nepaprastai grazus kurinys, bet skaityti reikia neskubant ir kantriai. Tiksliau, kantrybes reikia tol, kol teksto banga tave uzlieja, o paskui jau belieka tik plaukti su ja ir tiketis, kad niekas nesutrukdys (pvz. bilietu kontrolierius arba stotele, kurioje reikia islipti is traukinio cool.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurzole: 11 gegužės 2010 - 19:09
Marakes, dekui uz nauja miela tema aciuks.gif

registruojuos su K.Dorn "Milonga" - kol kas labai skaniai skaitos thumbup.gif manau siandien ir damusiu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Gemma: 11 gegužės 2010 - 19:48
QUOTE(klopedija @ 2010 05 09, 20:50)
Arto Tapio Paasilinna Grupinės savižudybės magija - sarkazmo ir juodo humoro savižudybės ir kitų masinių problemų klausimais koncentratas. hihihi.gif  Galėtų suveikti ir kaip savotiška antidepresinė psichoterapijos priemonė.
"Svarbiausias dalykas šiame gyvenime yra mirtis, tačiau ir ji ne itin svarbi." Tokia mintimi prasideda knyga. Paprasta minties prasmė paaiškėja tik baigiantis: ... kai atrandi svarbesnių dalykų.  mirksiukas.gif
Knyga visai humaniška ir optimistiška, iš 30-40 savižudžių žūva tik vienas, ir tas iš girtumo. irnesakyk.gif
Geras humoras. good.gif  LL pagal Darių Pocevičių.  biggrin.gif

neseniai perskaičiau kitą šio autoriaus knygą, išverstą į norvegų.. Kažkas panašaus į "Mieloji nuodų gamintoja". Apie 78m. našlę, kurią kas mėnesį aplanko sūnėnas su dviem draugais pensijos gavimo proga, siautėja jos sodyboj, skerdžia kaimynų kiaules ir t.t. Moteriškė neapsikentus pabėga pas draugą gydytoją, prisigamina mirtinų nuodų, jeigu netyčia atsibostų gyvent ir panaudoja.. savigynai. Kadangi tikėjaus gražios šeimyninės istorijos, šiurpau iš pradžių, bet vėliau įkirtau stilių ir netgi juokinga buvo. Humoras tikrai geras drinks_cheers.gif
Atsakyti
Ačiū už gražią temą. 4u.gif Man beveik neskaitadieniai: Marininą buvau savaitę atidėjusi į šalį, o kai skaitau rusiškai - greit neina, Aldžernonas irgi nejudinamas kompe, o Sinuhę egiptietį po truputį paskaičiau. Tik šiandien užsukau į biblioteką, tai parsinešiau Morrison Sulą.
Va tik vakar iš draugės pasiėmiau Verslo klasę, tai patinka man tas žurnalas - straipsniai rimti ir priverčiantys mąstyti - ne popsas. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2010 05 11, 21:13)
neseniai perskaičiau kitą šio autoriaus knygą, išverstą į norvegų.. Kažkas panašaus į "Mieloji nuodų gamintoja".
Kaip tik ieškau šitos knygos. biggrin.gif drinks_cheers.gif
Papildyta:
Aišku, lietuvių, ne norvegų kalba. hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(klopedija @ 2010 05 11, 19:45)
Kaip tik ieškau šitos knygos.  biggrin.gif  drinks_cheers.gif
Papildyta:
Aišku, lietuvių, ne norvegų kalba. hihihi.gif

išversta į lietuvių? o geras, jaučiu, nupievinau pavadinimą aš, kažkaip tekstą skaityt skaitau be didelių problemų, bet ties pavadinimais visad stringu biggrin.gif
ieškok ieškok, verta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(madrugada @ 2010 05 11, 22:01)
išversta į lietuvių? o geras, jaučiu, nupievinau pavadinimą aš, kažkaip tekstą skaityt skaitau be didelių problemų, bet ties pavadinimais visad stringu biggrin.gif
ieškok ieškok, verta  mirksiukas.gif

Taip, taip, lietuviškai išleista 2007 metais.
Artas Tapijus Pasilina. Gudrioji nuodų virėja
http://www.manoknyga...odu-vireja.html
Atsakyti
Tikiuosi nesupyksit, kad prisjungiu ax.gif

Penktadienį pabaigiau Irvingo "Malda už Oveną Minį".
Šeštadienį perskaičiau lenvą skaitąlą iš Madame "Savaitgalis Paryžiuje", nes taip norėjos kažko lengvo.
Šiandien griebiaus Irvingo "Vandens metodas" ir eilėj laukia "Cirko cūnus" ax.gif


O šiaip naujų knygų daugėja su pagreičiu didžiuliu, ir laukia savo eilės. Ligonis esu dėl pirkimo doh.gif
Atsakyti