Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 67

QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 06 21, 10:16)
as asmeniskai turiu 4GB man viskam uztenka


aciu. 4u.gif
Atsakyti
Šiandien pratęsiu savą skaitinių ataskaitą:

R.N. Morris. Švelnusis kirvis: Sankt Peterburgo paslaptis
ir antrąją serijos knygą
R. N. Morris. Kerštingas potroškis. Sankt Peterburgo paslaptis

Abejojau, ar rašytojui -anglui pavyks "prisijaukinti" Dostojevskio laikų Peterburgą, sėkmingai paklaidžioti tamsiausiuose jo skvereliuose ir, aišku, pajusti / kažkiek atskleisti ruso dvasią-"dūšią". Smagu, kad mano nuogąstavimai nepasitvirtino. Šias detektyvines istorijas labai mielai perskaičiau. smile.gif Tik vienas toks dalykėlis įšlįsdavo- pamiršdavau, kad romanas parašytas angliškai, ir vis pagaudavau save galvojančią, jog būtų smagiau skaityti juos ne lietuvių, o "originalo", t.y, rusų kalba biggrin.gif

Gal ir keista, bet man ji kažkuo priminė..."Tryliktąją pasaką". smile.gif Tik ne turiniu, o rašytojų požiūriu į pasirinktą tematiką ir pan. "Tryliktoji pasaka" man pasirodė kaip autorės pagarbos, susižavėjimo "džeineiriška", romantine literatūra išraiška, o R. N. Morris romanai - savotiškas nusilenkimas Dostojevskiui. Aišku, tai visiškai skirtingų "svorių" rašytojai, bet žinau, kad visai mielai skaitysiu ir vieną, ir kitą. biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 21 birželio 2010 - 19:53
Net nežinau, ar rašyti, kad perskaičiau naująją A. Makine knygą "Moteris, kuri laukė." Po tokios detektyvų lavinos norėjosi visiškai kitoniško skaitinio. Pasirinkau A. Makine, ir labai gailiuosi. verysad.gif Nepatiko. Tikrai nenoriu atbaidyti A. Makino gerbėjų ar kitų, kurias domina ši knyga: skaitykit, susidarykit savo nuomonę ir pasidalinkit ja. Gal padėsit susigaudyti, kodėl ji manęs nesužavėjo: ar paprasčiausiai ne laiku į rankas papuolė, ar iš tikro prastoka knyga. biggrin.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 21 birželio 2010 - 20:33
Visiškai priešingą įspūdį paliko G. Orwello "Dienos Paryžiuje ir Londone". thumbup.gif Be jokių mandrybių, "saldybių" - rupi žmogaus, besistengiančio kaip nors išgyventi, kasdienybės užrašai, savotiška skurdo ir išlikimo enciklopedija. O jau kokie Paryžiaus restoranų virtuvių ir darbo jose aprašymai, sutikti žmonių tipažai ir jų istorijos, Londono elgetų gyvenimo vaizdai, . smile.gif Šiurpas krečia . Beje, iš karto prisimenu mūsų, kauniečių knygių pokalbius apie maisto gaminimo šių dienų kavinėse, restoranuose. užkulisius . biggrin.gif
Dabar skaitymo eilės laukia G. Orwello "Katalonijai pagerbti". smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dolitlė: 21 birželio 2010 - 20:35
QUOTE(Dolitlė @ 2010 06 21, 19:13)
Net nežinau, ar rašyti, kad perskaičiau naująją A. Makine knygą "Moteris, kuri laukė." Po tokios detektyvų lavinos norėjosi visiškai kitoniško skaitinio. Pasirinkau A. Makine, ir labai gailiuosi.  verysad.gif Nepatiko. Tikrai nenoriu atbaidyti A. Makino gerbėjų ar kitų, kurias domina ši knyga: skaitykit, susidarykit savo nuomonę ir pasidalinkit ja. Gal padėsit susigaudyti,  kodėl ji manęs nesužavėjo: ar paprasčiausiai ne laiku į rankas papuolė, ar iš tikro prastoka knyga.  biggrin.gif  mirksiukas.gif

na zinok as tik vakar nusipirkau sia jo knyga unsure.gif reiks artimiausiu metu perskaityti ir bus kaip bus. nors pries tai skaitytos jo knygos labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Fatimaallaa @ 2010 06 21, 22:04)
na zinok as tik vakar nusipirkau sia jo knyga  unsure.gif  reiks artimiausiu metu perskaityti ir bus kaip bus. nors pries tai skaitytos jo knygos labai patiko

Labai tikiuosi, kad Tavęs nenuvils. 4u.gif Manau, paprasčiausiai ji labai nelaiku į mano rankas papuolė. smile.gif
Papildyta:
Kaunietės ir knygės, besilankančios Kaune. Renkamės trečiadienį, birželio 23 dieną, 16 val. Donelaičio g. "Berneliuose". 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2010 06 21, 22:20)
L
Kaunietės ir knygės, besilankančios Kaune. Renkamės trečiadienį, birželio 23 dieną, 16 val. Donelaičio g. "Berneliuose". 4u.gif


Pagaliau sudalyvausiu ir aš biggrin.gif

Turiu 3 pradėtas 3 knygas ir niekaip negaliu pabaigt, nes užsiėmus airiškais nėriniais
Atsakyti
Gėlėtų ir šiltų gimtadienių mūsų Pajautai ir "Saulėgrąžai".user posted image Daug smagių, vasariškų poilsio valandėlių su knyga.user posted image
Atsakyti
Pajauta, Saulėgrąža, sveikinimai 4u.gif Linkiu daug geros nuotaikos, puikių knygų ir begalės laisvo laiko biggrin.gif

Atsakyti
Pajauta, Saulegraza Nuosirdziausi sveikinimai!
user posted image
Atsakyti
Pajauta, saulėgrąža, su Gimtadieniu!

user posted image

Atsakyti
Pajauta,Saulegraza, su gimtukais Jus!!!!

Daug smagiu skaitiniu
user posted image

ir sauletu ,puikiu dienu
user posted image
Atsakyti