Įkraunama...
Įkraunama...

Knygų skaitytojų klubas 67

Sveikinu švenčiančias 4u.gif

Sveikos gyvos, senokai nematytos rolleyes.gif Nelindau, nes neturėjau ką pasakyti, bo skaityti nebuvo kada, bet dabar, o dabar biggrin.gif jau turiu ką papaskoti. Ir ateinu su labai gera naujiena, jei kam dar neteko "ragauti" -

Puiki ir verta dėmesio knyga apie Stalino metodus, NKVD persekiojimus, trėmimus, grėsmes, žiaurumus, išdavystes, aliuziją į A. Čikatilos - žmogžudžio maniako nusikaltimus ir kt. Viskas labai tikroviškai, ryškiai, aitriai - anglo Tom Rob Smith jauno autoriaus kngoje "Vaikas 44". Tai ta knyga, kuri priskiriama skaitytinų sąrašui. Žinoma, jei jums priimtinas šis žanras ir tematika.

Dar perskaičiau lengvo turinio Douglas Carlton Abrams ‘Prarastas Don Žuano dienoraštis’, bet čia taip aišku, kad ką ir pasakoti rolleyes.gif Nebent tai, kad leidėjai dar kartą parodė savo ciniškumą ir iš plonos knygelės sukurpė storą "enciklopediją" už atitinkamą kainą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolitlė @ 2010 06 21, 21:50)
 
R.N. Morris. Švelnusis kirvis: Sankt Peterburgo paslaptis




QUOTE(Dolitlė @ 2010 06 21, 22:32)
Visiškai priešingą įspūdį paliko G. Orwello "Dienos Paryžiuje ir Londone".  thumbup.gif Be jokių mandrybių, "saldybių" - rupi žmogaus, besistengiančio kaip nors išgyventi, kasdienybės  užrašai, savotiška skurdo ir išlikimo enciklopedija.

Paskutiniu metu skaitome tas pačias knygas biggrin.gif Aš neseniai perskaičiau Orwellą, o dabar skaitau Morris "Švelnusis kirvis". Orwello paprastumas man patiko, o "Švelniajame kirvyje" kažkodėl nejaučiu rusiškos dvasios, man kol kas norisi veiksmą perkelti į Angliją g.gif
Vakar perskaičiau Mary Higgins Clark „Kur tu dabar esi?“ - sakyčiau saldus čiupa-čiupsas, ta prasme, kad perskaičiau ir bijau, jog po kelių dienų turinio jau neatsiminsiu, o stiliaus kaip ir nebuvo. Paprastas detektyvas, greitai perskaitomas ir taip pat greitai pamirštamas biggrin.gif Kartais norisi ir tokių knygų ax.gif
Atsakyti
Ir norisi, ir reikia, ir labai gerai pravėdinti smegenis 4u.gif
Atsakyti
Pajauta, Saulėgąža, daug jums laimės ir knygų 4u.gif

user posted image
Papildyta:
QUOTE(SOFIJA5 @ 2010 06 22, 10:26)
o "Švelniajame kirvyje" kažkodėl nejaučiu rusiškos dvasios, man kol kas norisi veiksmą perkelti į Angliją  g.gif


drinks_cheers.gif Man irgi toks įspūdis buvo. Ir aplamai ta knyga man nelabai schmoll.gif Per daug niūrumo, žiaurumo ir beviltiškumo. Pirmosios knygos užteko per akis, tęsinių tikrai neieškosiu.

Vakar pabaigiau R. Istomaki 'Sarasvati upės smėlis'. Hmm, ekologinis trileris linksmai nenuteikė.. Bet padėtį gelbėja tai, kad visai neseniai skaičiau Crichtono 'Baimės būseną', kurioje viskas beveik priešinga. Taigi didelio streso neapturėjau smile.gif
Atsakyti
Pajauta 4u.gif
user posted image

Saulėgrąža 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy: 22 birželio 2010 - 11:05
Pajauta, Saulėgrąža, saulėto, nuostabaus ir šilto jums tortadienio

user posted image
Atsakyti
Su gimtadieniu Pajauta ir Saulėgrąža.
user posted image
Gražių akimirkų su knyga 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Subjektyvi @ 2010 06 22, 12:30)
Ir norisi, ir reikia, ir labai gerai pravėdinti smegenis 4u.gif

Aha, galvą tikrai reikia po Makso Frajaus pravėdinti. Iš eilės 4 knygas perskaičiusi, jaučiausi lyg padauginusi Džubatiko kvaitalo lotuliukas.gif

QUOTE(saintlina @ 2010 06 22, 12:41)
Vakar pabaigiau R. Istomaki 'Sarasvati upės smėlis'. Hmm,  ekologinis trileris linksmai nenuteikė.. Bet padėtį gelbėja tai, kad visai neseniai skaičiau Crichtono 'Baimės būseną', kurioje viskas beveik priešinga. Taigi didelio streso neapturėjau  smile.gif

Tas knygas tikrai reikia vieną po kitos skaityti drinks_cheers.gif Tada ne taip baisu biggrin.gif Nors man Sarasvati vis tiek labiau patiko ax.gif
Atsakyti
Sveikos .
trumpam įlindau pas jus, kad dar niekur nedingus ir neemigravus smile.gif Šiuo metu gyvenu be kompo doh.gif , kuris bus sutaisytas tik po Joninių doh.gif , o rašau iš bibliotekos.Va bibliotekos tai tikras gėris thumbup.gif
Saulėgrąža, nuoširdžiausi sveikinimai gimtadienio proga
Atsiprašau, visų sveikintojų , bet dėl laiko stokos necituosiu visų.
Labai, labai jums ačiū visoms už sveikinimus.
Atsakyti
Pajauta, Saulėgrąža, su Gimtadieniu!
user posted image


QUOTE(Subjektyvi @ 2010 06 22, 11:08)
Puiki ir verta dėmesio knyga apie Stalino metodus, NKVD persekiojimus, trėmimus, grėsmes, žiaurumus, išdavystes, aliuziją į A. Čikatilos - žmogžudžio maniako nusikaltimus ir kt. Viskas labai tikroviškai, ryškiai, aitriai - anglo Tom Rob Smith jauno autoriaus kngoje "Vaikas 44". Tai ta knyga, kuri priskiriama skaitytinų sąrašui. Žinoma, jei jums priimtinas šis žanras ir tematika.
Man ji pasirodė šiaip sau, o Tutele visiškai sukritikavo: http://smknyguklubas...=...i&Itemid=54 g.gif
Kas nori patirti stalinistiškos Rusijos "skonį", skaitykit Solženicyną. mirksiukas.gif
Atsakyti
Nuoširdžiausiai dėkavoju visoms už sveikinimus aciuks.gif Ir Pajautai siunčiu karštą virtualų apkabinimą su linkėjimais ! user posted image

Pati gi jau išėjau atostogų, karsta.gif Ir sugrįžau prie normalios literatūros - ne tik apie vystyklystę, prenatalinį gyvenimą ir panašiai biggrin.gif Tai labai tikiuosi greitu laiku įkišti nosį ne tik balionais pamojuoti blush2.gif Į naująją Radvilavičiūtės knygą kaip tik įkritau... Vaje, kaip veža...
Atsakyti
VISAS JUBILIJATES SVEIKINU 4u.gif 4u.gif

siuo metu beveik neskaitau...sad.gif apsoliutus štilis....
Atsakyti