Įkraunama...
Įkraunama...

„Mano didelės storos lietuviškos Kalėdos“!

QUOTE(Ausra25 @ 2006 01 04, 13:38)
tiesiog, vat nepatiko kaip buvo prabalsuota uz viena is siame forume esanciu konskursu.


o tai kuo jis (konkursas tas) isskirtinis buvo, kaip suprantu visada buvo balsuojama vienodai - tie patys forumo dalyviai gi balsuoja kaskart g.gif
Atsakyti
tai vat ir negaliu atsakyti, matyt mano nuomone laaabai nesutapo su vieno konkurso vertinimu g.gif ; na o jai tikrai tai as net nekalbu apie 1-a ar 2-a, ar dar zemesne vieta. tiesiog tame konkurse sakykim nuotrauka uzemusi 5-a vieta, ir nuotrauka surinkusi tik 3 balsus ar pan. buvo labai panasios, paskui vel visokiu kabliuku prisigalvojau, na tiesiog vat kaskaip kitaip pasirode ir tiek... bet gi cia tik mano nuomone, jai idomu del kokio konkurso kalbu, tai kur galima buvo programu pagalva kurti atvirukus. nenoriu tikrai nieko izeisti. bet man paciai pasirode ,kad nuotraukos darytos profesionaliai buvo ivertintos prasciau (aisku kiekvienas dar ir vertina ta profesionaluma, pagal save, todel sunku gincitis). arba daug panasiu nuotrauku, o viena is ju ivertinta labai gerai, o kitos visai be balu, nors jos sakyciau lygevertes buvo...
Atsakyti
Na as taip smulkiai visko neanalizuoju. Dziaugiuosi, kad vyksta toki konkursai ir galiu juose dalyvauti, parodyti savo mazylio nuotraukeles. Man mano nuotraukos grazios jau vien del to, kad jos primena ta akimirka, ta nufotografuota minute, kaip kas vyko...(buna, kad fotografuojant mazus vaikus tiek prisijuoki, kad...) O ziurint svetima nuotrauka, matai tik tai kas nufotografuota ir viskas (zinoma grazu irgi). Todel ir yra sakoma, ,,kad visos nuotraukos grazios bet mano graziausia". smile.gif

Na gal ir supratot ka norejau pasakyti biggrin.gif
Atsakyti
Ačiū Aurėjai už pakoreguotą mūsų foto pavadinimą 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aciu moderatoriam, kad uzdejot ant a nosine:)
Atsakyti
su Naujaisiais!!! drinks_cheers.gif kazkodel musu sheimyneles nepatvirtina jau nuo praeitu metu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Krisliukas @ 2006 01 04, 15:48)
Na as taip smulkiai visko neanalizuoju. Dziaugiuosi, kad vyksta toki konkursai ir galiu juose dalyvauti, parodyti savo mazylio nuotraukeles. Man mano nuotraukos grazios jau vien del to, kad jos primena ta akimirka, ta nufotografuota minute, kaip kas vyko...(buna, kad fotografuojant mazus vaikus tiek prisijuoki, kad...) O ziurint svetima nuotrauka, matai tik tai kas nufotografuota ir viskas (zinoma grazu irgi). Todel ir yra sakoma, ,,kad visos nuotraukos grazios bet mano graziausia". smile.gif

Na gal ir supratot ka norejau pasakyti biggrin.gif





Krisliuk tu taikliai parasiai doh.gif
Bet zinai gal visa pusdieni vargau, buten del to konkurso, tai paskui ir idomu buvo ziuret kaip kas daro ir t.t.
o del kitu konkursu kaskaip taip nebuvo, gal todel labai paskui perziurejom ir nesupratom kame cia kampas g.gif
na bet gerai. baigiu ta tema cool.gif
Atsakyti
O mano nuotrauka kazkodel netinka, gal galetumet pasakyti del ko blush2.gif ax.gif 4u.gif Pakoreguosiu :rolleyes
Atsakyti
????
kritikavau ne mazuosius stebuklelius bigsmile.gif

ir , et , ka cia jau besigincisi, visiem juk neitiksi... tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Anasko @ 2006 01 04, 18:53)
O mano nuotrauka kazkodel netinka, gal galetumet pasakyti del ko blush2.gif  ax.gif  4u.gif  Pakoreguosiu :rolleyes


bendrosiose fotokonkursų taisyklėse (kurias būtina perksaityti dar prieš siunčiant nuotrauką) rasite taisyklę, kuri skelbia:

"9. Fotokonkurse nebus tvirtinamos tos nuotraukos, kurios buvo apdorotos naudojant fotomontažą (foto nuotraukų jungimas į vieną atvaizdą, papildomos grafikos ir kitų dailės elementų naudojimas). Gali būti pakoreguotas ryškumas, ar fotografuojant nudojami filtrai – įspūdžio, spalvų sustiprinimui, bet ne fotomontažas, nebent konkretaus konkurso taisyklėse bus nurodyta kitaip.**"
Atsakyti
Nu jau ta notrauka su vejaraupiais ...tai net siurpas nukrate unsure.gif ,gaila vaikiuko kad sventes taip pasipuosusiam sutikt reikejo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Solle @ 2006 01 05, 16:58)
Nu jau ta notrauka su vejaraupiais ...tai net siurpas nukrate unsure.gif ,gaila vaikiuko kad sventes taip pasipuosusiam sutikt reikejo 4u.gif


O mano voveraitę labai žavi vėjaraupiai doh.gif Tuoj puolė mane tampyti už rankovės, kad ir ji taip nori biggrin.gif
Atsakyti