Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

Mano dukrytei beveik kiekvieną vakarą jau koki gerą mėnesį pakyla temperatūra 37.2-37.4 dalys. Ryte ir dieną jos
Jaučiasi puikiai - dainuoja, šoka žaidžia, gerai valgo.O itarimas dėl temperatūros kyla todėl, kad pradeda blizgėti akytės.
Kai darėm kraujo tyrimą buvo labai geras.
Ar gali pakilti temperatūra dėl prislakstymo - nes būna tikrai aktyvi?
O gal parekomenduotumete padaryti dar koki nors tyrima?
Nes kažkaip nelabai ramu. verysad.gif
Atsakyti
Kūdikiui toks leukocitų kiekis yra normalus.
Atsakyti
Tai gali atsitikti ir prisidūkus. Jei nėra kitų ligos požymių ar nusiskundimų, vadinasi ji sveika.
Atsakyti
laba diena,

mums 5.5 mėn. dažnai pakyla temp. iki 37.2, dazniausiai buna vakare. ar galima maudyti? ar geriau ryte, kai dar nėra temperatūros? mes sakėm savo pediatrui, tai jis sakė, kad vaikams kartais temperatūra buna nepastovi, bet dėl maudymo nepaklausėm.

ir dar buvom uždavę klausimą dėl kakojimo (ačiū už atsakymą), mes valgom dabar MILUMIL2, prieš tai valgėm TUTTeli1, ten irgi buvo maisto skaidulų, bet efekto nebuvo.


dėkui už atsakymą
Jūratė ir Stepukas
Atsakyti
Maudyti galima, jei nėra jokių ligos požymių. O dėl tuštinimosi, pabandykite kūdikį daugiau pagirdyti skysčiais, o jau laikas pradėti ir papildomą maitinimą.
Atsakyti
Laba diena. Sakykit, ar reikia mergaitei (8 dienos) valyti iš makštytės besišalinančias tirštas išskyrėles ar jos turi išsivalyti pačios.
Kokia yra normali kūdikio temperatūra. Ryte pamatavus išangėje ji buvo 36,9(kaip suprantu reikia atmesti 0,4-0,5), reikštų, kad temperatūra 36,4-36,5. Ar ji normali? Dėkinga.
Atsakyti
Išskyrų kaip tai ypatingai valyti ar krapštyti nereikia. Pasituštinus, apiplaukite tekančiu vandeniu ir išsausinkite. O temperatūra yra normali. Naujagimiui irpirmų mėnesių kūdikiui temperatūra priklauso ir nuo aplinkos temperatūros, todėl jei ji bus šilčiau apklota, temperatūra gali pakilti ir keliomis dalelėmis virš37.
Atsakyti
Laba diena,
Gerb, gydytoja, mano mažiui (jam beveik 9 mėn), prieš gerą savaitę pakilo temperatūra, iš pradžių buvo kažkur apie 37- 37,1 paskui 37,6 (bet čia jau vakare), kitą dieną išsikvietėme gydytoją,kad apžiūrėtų,jis pasakė,kad ta ilengvas rinofaringitas (gerklytė paraudusi ir sloga), liepė duoti Umcalor lašiukų po 5 tris kartus per dieną, taip pat duoti paracetamolio žvakutes irgi tris kartus per dieną (savaitę laiko), bet man pasirodė daugoka tų žvakučių esant tokiai temperatūrai, todėl, daviau tik vakare, taip pat sakė, kad jam dygsta dantys (kol kas teturime tik du apačioje), kokias tris dienas temperatūros nebebuvo,bet dabar ir vėl kartais pakyla iki 37,0, bet dedu paracetamolio žvakutės ketvirtadalį ir ji nukrinta, taip buvo vakar ir šįryt,taip pat jam bėga tokia tiršta sloga, nosį valau su specialia pompele apie 5-6 karus per dieną,kažin ar gali ta temperatūra būti nuo to,kad susidėjo dantys ir sloga, kaip tą slogą gydyti?Nes girdėjau,kad lašinti vaistukus į nosį galima tik tris dienas?Šiaip dar labai viską kiša į burną, ir seilėjasi,bet valgo normaliai, miega irgi (gal tik "soskę" porą kartų per naktį paduodu)
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
Dukra rugsejo menesi sirgo tridiene karstine,tik lengva forma.Karsciavo tik 12h,po to temperatura nukrito,o trecia para isbere.Pries kelias dienas ji vel sukarsciavo,temperatura laikosi jau 3 dienas,diena jos nera.Pastebejau,kad vel pasikartojo panasus berimas.Kosulio,slogos nera.Ar tai gali buti karstine? Kaip daznai ji gali kartotis? Ar tai virusinis susirgimas?
Aciu
Atsakyti
Laba diena,

Per Naujus metus atsigulėme į ligoninę dėl plaučių uždegimo. Temperatūra sunkiai pasidavė gydymui, t.y. sunkiai mažėjo. Po poros savaičių ligoninėje dar susirgome salmonelioze ir jersinioze. Darė plaučuų tomogramą, rado plaučių atelektazę, šaknys uždegiminės. Darė bronchoskopiją: vis dar buvo uždegimas, bakterinis tyrimas neparodė jokios bakterijos, dėl ko įvyko atelektazė - nerado, nes nėra jokios patologijos, jokių svetimkūnių. Žodžiu, buvome paleisti, nors subfebrili temperatūra buvo (37,2 - 37,6). Šiuo metu jau trys savaitės kaip namie. Temperatūra išlieka. ji tai yra, tai nėra, kartais aukštesnė pakyla, kartais būna mažesnė. Vaikas prakaituoja, dabar, manau, kad pradėjo smarkiai slinkti plaukai.
Nuo metuku amžiaus mus kamuoja sierootitas, kuris staiga atsiranda, skystis išbėga ir praeina. Polipai operuoti, špūlytės į ausis įstatytos. Čia nežinau ar to reikia, nes labiausiai neramina jos dabartinė būsena. Tokia išliekanti temperatūra, prakaitavimas be priežasties (ji ir anksčiau prakaituodavo, ypač galva), plaukų slinkimas. Tikrinsimės refliuksą dėl plaučių ir ausų. Bet ką dar galime padaryti? Ką tirtis, juk ji tikrai nėra sveika. Kraujas rodo nežymų uždegimą. Anksčiau yra buvę, kad staiga pakyla aukšta temperatūra ir be priežasties dingsta, kraujas ilgą laiką rodo nedidelį uždegimą. Kas mums? TBC? Endokrininės sistemos sutrikimai? Ką tirti?
Būčiau labai dėkinga už pasiūlymus. Bent jau pas kokį specialistą nueiti, kad apžiūrėtų vaiką, jos istoriją...Rankos svyra. Į sanatoriją niekaip negalime išvažiuoti...tyrimai rodė salmoneliozės augimą...Jai nieko neskauda, bet gerai ji nesijaučia. verysad.gif
Ačiū
Atsakyti
Paracetamolio, jei temperatūra yra iki 38 duoti nereikia, nes temperatūros pakilimas yra apsauginė reakcija į infekciją. Ir jeigu tokia temperatūra nenumušama, organizmas greičiau sunaikina patekusią infekciją ir ji neišplinta. Todėl, jeigu vaikučio būklė yra patenkinama, jam nuo aukštos temperatūros nėra buvę traukulių, neaukštos temperatūros mušti nereikia.
O tokia neaukšta temperatūra gali būti dėl slogos ir jokių vaistų nereikia. Gerai valykite nosį, ją siurbkite, kad atsikimštų, praplaukite jūros vandeniu ir jei ji neužsikimšusi,lašų lašinti irgi nereikia.
Atsakyti
Tai galėjo būti kitos virusinės infekcijos išraiška- pvz. Parvo virusinės. Tridienė karštinė būna dažniau vasarą ir bėrimas atsiranda ne anksčiau kaip po 3 dienų karščiavimo ir jau be temperatūros.
Atsakyti