Įkraunama...
Įkraunama...

Temperatūra

Priesh kaledas mano 8 men dukra sirgo plauciu uzdegimu, gydytojos patarimu, jai pasveikus, priesh savaite paskiepijom ja nuo pneumokoku. Praejus savaitei jai pakilo aukshta temperatura, (39-40), bet jokiu kitu pozymiu nera. Tik viena karta ishveme po valgio. Musu pediatre shiuo metu atostogauja, deja, Vokietijoje,ten kur mes gyvename, sekanti pagalba - kreiptis i ligonine... Tokiu atveju dazniausiai palieka porai dienu ligoninej tyrimams.. Turiu dar viena vaika, del to su mazaja negaliu gultis ligoninen, ypac jei ner reikalo.
Temperatura laikosi jau 2 diena, (ja musham 125 mg paracetamolio zvakutem arba shaltais kompresais ant blauzdu...
Ar tai gali buti triju dienu karshtine?
Atsakyti
Aš patarčiau ištirti intoksikaciją sunkiaisiais metalais (paklauskite apylinkės gydytojos, kur tai galima atlikti- tiriamas šlapimas). Reikalinga ftiziatro konsultacija.
Atsakyti
KAS MERGAITEI YRA - ATSAKYTI NEGALIU. O TRIDIENĖ KARŠTLIGĖ DAŽNIAU BŪNA VASARĄ. KAD DIAGNOZUOTI LIGĄ, VAIKĄ REIKIA APŽIŪRĖTI.
Atsakyti
Laba diena, miela gydytoja 4u.gif

Vaikui 1 m. ir 2 mėn.

Norėjau paklausti, ar normalu, kad praėjus savaitei po kažkokio viruso (turbūt roto arba entero, bet patvirtinta tyrimais nebuvo) laikosi temperatūra?

Pirmą kartą 2.gif suviduriavo užpraėjusį sekmadienį, o vakar (t.y. praėjus savaitei) 37, šiandien 37,3 g.gif

Stiprus vandeningas viduriavimas buvo pirmą dieną 2 kartus kas 3 val., tada dar kartą kažkur po 7 val. Po trečio viduriavimo pakilo temperatūra 38,8. Ją mušiau iš pradžių Ibufenu, paskui paracitamoliu. 3-4 dienas ne taip stipriai viduriavo porą kartų per dieną. Temperatūra laikėsi, mažėjo. Iš pradžių vaikas nevalgė, bet paskui po truputį pradėjo ir gert, ir valgyt. Daviau Gefillus, Enterol. Pagal išmatų tyrimą paskyrė Pangrol (riebalų - 2). Aš ir vyras užsikrėtėm, auklė - ne.

Kiek laikysis temperatūra? Kada galima eit į lauką? Kada galim susitikt su kitais vaikais?

Ar mes su vyru negalim iš naujo 2.gif užkrėst?

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Dukrelė metų gimtadienio proga susirgo gripu - naktį buvo traukuliai, dvi savaites guvėjome ligoninėje (buvo komplikacijų), per tą laiką šešis kartus buvo temperatūros šuoliai (vaiko galūnės šaltos, per 10 min temperatūra sukyla iki 39 C), ligoninėje mušė temperatūrą ledukais ir spiritu), vis kalbėjo apie diazepamo žvakutes, bet jų nedavė.
Ar šias žvakutes patartina naudoti kylant T, ar yra homeopatinių analogų?
Atsakyti
Temperatūra po viruso jau neturėtų būti.Gal būt tai nauja infekcija. O, jei Jūs užsikrėtėte nuo kūdikio, vėl jo užkrėsti negalėtumėte. Bet niekas negarantuotas, ar Jūsų liga nebuvo sukelta kito viruso. Taip kad vaikas gali sirgti ir kelis kartus iš eilės. O į lauką eikite tada, kai jau nebus temperatūros.
Atsakyti
Dabar reikėtų paprašyti gydytojos, kad išrašytų šių žvakučių. Jei vaikas suserga, ir neaukštą temperatūrą reikia mažinti- iš kart vaikui duoti antipiretikus, jei ji kyla aukšta- įdėti ir žvakutę diazepamo. Būtina mergaitę trinti degtine, jei karščiuojanti ji būna išblyškusi.
Atsakyti
Laba diena,
Man odukrai vis pasikartoja 38.5 -39 C temperatura kuri laikosi viena, daugiausiai dvi dienas ir praeina be pasekmiu. Kadangi ji prie 2 metus sirgo inkstu uzdegimu gydytoja speja kad tai inkstu uzdegimas, slapimo tyrimu nedarau tuo metu, nes buna panasu i persalima. Ar tai pavojinga? Ar tikrai tai gali buti del inkstuku? Beje pilno gydymo namuose nepravedeme, nes pasirode alergiska vaistams, ji tik buvo gydoma ligonineje antibiotikais.
Atsakyti
Mergaitę būtina tirti.
Atsakyti
Dukrytei 2,5 m. prieš pora dienų sušalo kojas. Vakar viduriavo ir dažnai šlapinasi po truputį, bet šlapinantis neskauda. Temperatūra ryte buvo37,1, o dabar 37,8. Ar tai gali būti šalpimo takų uždegimas ir ar būtina vesti pas gydytojus? Ar šlapimo takų uždegimas gali praeiti nuo naminių priemonių?
Atsakyti
Jei yra šlapimo pūslės uždegimas, tai jis ir nuo naminių priemonių gali praeiti. Bet reikia įsitikinti, ar tai nėra gilesnis uždegimas (pvz. inkstų geldelių uždegimas), o jis jau nuo naminių priemonių nepraeis. Todėl reikia konsultuotis su gydytoja, atlikti tyrimus.
Atsakyti
laba diena 3 men maziukei laikosi temperatura 2 sav nuo 37.1 iki 37.6 ....jauciasi gerai...tik mazai valgo per para suvalgo apie 500 ml hipp ha 1 misinuko geria daug arbatos...nuo ko galetu buti temeratura? aciu
Atsakyti