Įkraunama...
Įkraunama...

Kiaušintakių nepraeinamumas

QUOTE(vredna @ 2009 10 26, 19:24)
pas mane tas pats su kaire puse buvo. Uždegimo nepražiopsojau, bet mūsų daktarai laaaaabai jau ilgai ieškojo maudimo priežąsties  doh.gif  Vis nurašinėdavo žarnynui doh.gif


O tas maudimas toks istisas ar tik per O?
Atsakyti
QUOTE(Eglucia @ 2009 10 26, 18:55)
O tas maudimas toks istisas ar tik per O?

pastovus
Atsakyti
QUOTE(Eglucia @ 2009 10 26, 19:55)
O tas maudimas toks istisas ar tik per O?


Tikrai ne ovuliacinis skausmas, o pastovus maudimas, skausmas.
Atsakyti
Sveikos, mielosios! Noreciau paklaust, gal kas savo nevaisinguma gydet pas gydytoja R.Zobakiene? Noreciau paskaityt Jusu atsiliepimus, tiek teigiamus tiek neigiamus. Aciu!

Atsakyti
...mechaninis ir reflektorinis poveikis į kraujagyslinę bei raumeninę mažojo dubens organų sistemą, iššaukia aktyvią kraujo cirkuliaciją, atstato normalų organų paslankumą, limfos nutekėjimą, normalizuoja medžiagų apykaitą, imunitetą, padeda išvengti lėtinių ligų paūmėjimo, ištempia ir atpalaiduoja dubens dugno raumenis, atskiria sąaugas pilvo ir dubens erdvėje.
www.osteopatas.lt
Atsakyti
QUOTE(Sella @ 2009 10 27, 00:26)
Tikrai ne ovuliacinis skausmas, o pastovus maudimas, skausmas.



Mergaites norejau pasiklaust, o kiek laiko Jūs ta maudima jautet? Pavyko paskui kazkaip pagydyt? Man jau ketvirta menesi taip maudzia, bet ginekologe zvakuciu priraso ir viskas doh.gif kaip Jus gydytes?
kokiu tyrimu prasyt, kad ta uzdegima nustatytu?
Atsakyti
QUOTE(enibeni2 @ 2009 11 15, 18:28)
Mergaites norejau pasiklaust, o kiek laiko Jūs ta maudima jautet? Pavyko paskui kazkaip pagydyt? Man jau ketvirta menesi taip maudzia, bet ginekologe zvakuciu priraso ir viskas  doh.gif kaip Jus gydytes?
kokiu tyrimu prasyt, kad ta uzdegima nustatytu?

Visų pirma tai kraujo tyrimas turėtų parodyt uždegimą manau. Man bent tai darė.
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 15, 20:37)
Visų pirma tai kraujo tyrimas turėtų parodyt uždegimą manau. Man bent tai darė.



Aciu uz toki greita atsakyma smile.gif tai kad kraujo tyrimas ma nerodo nieko, leukocitu nepadaugeje. O tepinelyje ju buna smarkiai padaugeje, uz tai skiria vis kitas zvakutes, bet kad nieko negereja nuo ju.
Man bendra kraujo tyrima dare, o tau gal koki rimtesni?
Nors kazkur internete skaiciau, kad kraujas gali ir nerodyti kiausintakiu uzdegimo g.gif
o tau uzdegima rado? jei taip, kokiu vaistu skyre?
Atsakyti
Klausyk o pas tave negali būti kokia zaraza... chlamidijos, ureoplazmos... Jei nesidarei šitų tepinėlių būtinai pasidaryk. Nuo jų ir gali būti tie leukocitai tepinėlyje unsure.gif Plius šitos ligos ir sukelia uždegimus.
O kraują tai man darė berods bendrą, dabar jau nelabai pamenu. Ir per vaginalinį echo daktrė kažką ten įžiūrędavo...
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 15, 20:49)
Klausyk o pas tave negali būti kokia zaraza... chlamidijos, ureoplazmos... Jei nesidarei šitų tepinėlių būtinai pasidaryk. Nuo jų ir gali būti tie leukocitai tepinėlyje  unsure.gif  Plius šitos ligos ir sukelia uždegimus.
O kraują tai man darė berods bendrą, dabar jau nelabai pamenu. Ir per vaginalinį echo daktrė kažką ten įžiūrędavo...



Nu va, dabar pries pora savaiciu padare tyrima, chlamidiju rado.
Nors vel galvoju, ar neivyko kokia klaida g.gif nes pas mano drauga visi tyrimai geri. O as tik ji vieninteli turejus esu. Tai nieko ir nebesuprantu.
Sugeriau antibiotikus nuo chlamidiju, bet, ziuriu, kad man negereja.
O kai tau uzdegimas buvo, ar stipriai skaudejo?
Atsakyti
Nebuvo didelio skausmo, toks prativnas pastovus maudimas.
Atsakyti
QUOTE(vredna @ 2009 11 15, 21:15)
Nebuvo didelio skausmo, toks prativnas pastovus maudimas.


aha, ir man panasiai g.gif o kai nustate uzdegima, kokius vaistus skyre? ar sugerus juos viskas praejo? o kokia tau uzdegimo priezastis buvo?
Atsakyti