Įkraunama...
Įkraunama...

"Žolė"

QUOTE(DjeVu @ 2005 12 23, 13:42)
Jo, bėk ir kuo greičiau, gal ant kokios meškos užšoksi.... lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

ziurek kad taip bezvendama neprisimy...m i kelnes cool.gif
jau geriau ant meskos nei narkomano, is vis, jei matai kad zmogus slabakas - pijokas, narkusa ar dar koks losejas...
tai kam su tokiu prasidet, paskui tik lisna nervatriopka blink.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2005 12 23, 14:56)

ir nemanau kad temos autore ant tike nieko verta - kad prasidetu su narkomanu.


Nu jau būk gera, neterorizuok žmogaus su tokiais pareiškimais:oh ar tu pažįsti tą jos žmogų, kad turėtum teisę vadinti jį narkomanu, nevertu jos? stupid.gif

keista man, kai nepažįstami žmonės dalija patarimus "išsiskirk", "palik jį greičiau", "jis tavęs nevertas" ir pan. ar tu bent suvoki, ką kalbi???
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2005 12 23, 14:58)
jau geriau ant meskos nei narkomano, is vis, jei matai kad zmogus slabakas - pijokas, narkusa ar dar koks losejas...
tai kam su tokiu prasidet, paskui tik lisna nervatriopka blink.gif


na tu tik žiūrėk kad taviškis po metelių kitų toks "slabakas" netaptų g.gif
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2005 12 23, 14:06)
Nu jau būk gera, neterorizuok žmogaus su tokiais pareiškimais:oh ar tu pažįsti tą jos žmogų, kad turėtum teisę vadinti jį narkomanu, nevertu jos?  stupid.gif

keista man, kai nepažįstami žmonės dalija patarimus "išsiskirk", "palik jį greičiau", "jis tavęs nevertas" ir pan. ar tu bent suvoki, ką kalbi???

jei tu manai kad zoles rukymas - tai ne narkomanija - tai mirksiukas.gif
lotuliukas.gif ir kaip tu tokius zmones gini - tai gal pati megeja pauostyt -nagi isduok ko cia putojiesi taip mirksiukas.gif

QUOTE(DjeVu @ 2005 12 23, 14:10)
na tu tik žiūrėk kad taviškis po metelių kitų toks "slabakas" netaptų g.gif

maniskis nera idealas, turi ir savo slabakizmu -bet viska isprendziam kalbedami, kaip normalus zmones, isgert- as nieko pries bet tai ne pastoviai, lost - losk -bet ne daznai, bet zole, kokainas ir kitas sudas - tai jau atsiprasau..persiprasau...
bet toks zmogus - man ne zmogus- o narkomanus suvesciau i viena kruva ir susaudyciau kaip sunu nieks nesaudo.........
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2005 12 23, 15:24)
tai gal pati megeja pauostyt -nagi isduok ko cia putojiesi taip mirksiukas.gif


jei ką tai manau ir visiškai tundrai būtų aišku, jog rūkymas ir uostymas ne tas pats tongue.gif


"bet toks zmogus - man ne zmogus- o narkomanus suvesciau i viena kruva ir susaudyciau kaip sunu nieks nesaudo........."


iš tavo tokių žodžių tai kaip tik manau, kad čia tau ne viskas galvoje tvarkoj. Kaži kai tavo vaikas paaugęs žolės parūkys jį irgi bandysi sušaudyt kaip šunį m? g.gif
Atsakyti
Jeigu kartais paruko zoles, tai jau narkomanas... o jei kartais isgeria alkoholio tai kas tada... alkoholikas???
Atsakyti
ojj atsiprasau... matai as nepraktikuoju.. tai is kur man zinot bigsmile.gif
o tu matos pasikauscius biggrin.gif
Atsakyti
as susaudyciau taip jau issireiskiau- cia buvo ale juoka mirksiukas.gif
ta prasme man jie tikrai ne zmones..bet as kalbu apie tuos nuvalkiotus narkusas...
nieko nesakau, pabandyt tai gal ir visi bande.. is smalsumo ar dar del kokiu priezasciu, bet vis tiek manau yra skirtumas kur kartais... (ar isgeria ar paruko..) o kur jau inikes i tai...
viChy - tu paskaityk o paskui reiskis - juk rasiau kad kartais tasip - bet nepiknaudziau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2005 12 23, 15:49)
as susaudyciau taip jau issireiskiau- cia buvo ale juoka mirksiukas.gif


Tai gal pagalvoti prieš savo niekam nesuprantamą jumora reiškiant reikėtų doh.gif ale kaip suprantu jau mama esi, turėtum subrendusi moteris bent kiek būti.... g.gif
Atsakyti
Ar alkoholikai ar narkomanai man yra vienodai degradave zmones.
Atsakyti
QUOTE(DjeVu @ 2005 12 23, 14:53)
Tai gal pagalvoti prieš savo niekam nesuprantamą jumora reiškiant reikėtų  doh.gif ale kaip suprantu jau mama esi, turėtum subrendusi moteris bent kiek būti.... g.gif


zinai, mano juokai juokais - bet jei tik galeciau patikek.. juos isnaikint noreciau kaip tarakonus- ka jie tau zmones atrodo ?sedi sirkas ir kita S leidziasi, uosto, ruko... bjauru net ziuret ir dar kitus itraukineja... nekalbu kad zole ant tiek blogai..bet juk nuo jos prasideda
QUOTE(ViChy @ 2005 12 23, 14:54)
Ar alkoholikai ar narkomanai man yra vienodai degradave zmones.

visiskai sutinku
drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(ingakalnis @ 2005 12 23, 15:59)
zinai, mano juokai juokais - bet jei tik galeciau patikek.. juos isnaikint noreciau kaip tarakonus- ka jie tau zmones atrodo ?sedi sirkas ir kita S leidziasi, uosto, ruko... bjauru net ziuret ir dar kitus itraukineja... nekalbu kad zole ant tiek blogai..bet juk nuo jos prasideda



na, žinai, tikrai niekas čia nesako, kad žolė yra super. Tačiau niekad nesupratau ir nesuprasiu tokių žmonių, kurie smerkia kitus jų nepažinodami (na, smerkti žudikus, nusikaltėlius ir pan. - suprantu) bet blyn, negi jūs pasauly didesnių problemų nematot? Badaujantys vaikai, prasilošę ir visą šeimą kazino pralošę seniai, vyrai, paliekantys nėščias moteris dėl sekretorių etc?

Na žolė su visa tuo palyginus yra tik kruopelė jūroje. Nemanau, kod dėl to verta prarasti mylimą žmogų. fool.gif
Atsakyti