Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjų paplepėjimai, kasdienybė

Labas rytas,
smagu laukti švenčių 4u.gif
O mano tik Evelinai reikia koncertui aprangos,tai turime tokią labai pūstą,ilgą ,atlasinę suknelę,mat ji snieguolė thumbup.gif ,ir labai smulki mergaitė.Nu atrodo labai gražiai,tikra princesė.
O visi kiti rytoj važiuoja žiūrėtu ''Coliukės" thumbup.gif

Mes Kalėdom sugalvojom ir patys namie spektakliuką,nes ir Kalėdų seneliui parodysim ir šiaip svečiam.Tegul pratinasi "prie rampos šviesų".
O vaidinsm 'Ropę",betpersonažai bus tikrieji vaikai...Gyveno mamytė ir tėvelis .Jie turėjo 6 vaikus.Pavasarį nuėjo visi į daržus ir sodino morkas,kopūstu,svogūnu...ir pasodino ropę.Na ji augo,augo....Visi eis rauti,o kai išraus dar prikursim ką iš jos pagaminom...Gaunasi visai neblogai ir ekspromtu galima bet ką prikurti...
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2005 12 21, 10:35)

  O visi kiti rytoj važiuoja žiūrėtu ''Coliukės" thumbup.gif

  Mes Kalėdom sugalvojom ir patys namie spektakliuką,nes ir Kalėdų seneliui parodysim ir šiaip svečiam.Tegul pratinasi "prie  rampos šviesų".
  O vaidinsm 'Ropę",betpersonažai bus tikrieji vaikai...Gyveno mamytė ir tėvelis .Jie turėjo 6 vaikus.Pavasarį nuėjo visi į daržus ir sodino morkas,kopūstu,svogūnu...ir pasodino ropę.Na ji augo,augo....Visi eis rauti,o kai išraus dar prikursim ką iš jos pagaminom...

"Coliukė"- čia kokiam nors teatre?

O "Ropė" labai geras spektakliukas, Lorenas praitais metais irgi vaidino, kai lankė dramą. Nu, bet jus ir pavarot thumbup.gif linksma šeiminėlė. Ah, gal kai trčias paaugs ir mes ką nors suvaidinsime g.gif
Atsakyti
Lyg tai Kauno Dramos teatre blush2.gif ...visi pradinukai kolektyviai važiuoja.

Noriu pasidžiaugti, biggrin.gif tik ką skambino mano giminaitė,labai puiki moteris.Tai pasgyrė,kad Kalėdom žada parsivesti mergaitę iš kurčnebylių internato thumbup.gif
Aš taip džiaugiuosi,nes tikiu,kad ta draugystė taps ilga thumbup.gif Atvažiuos pas mus per Kalėdines šventes į svečius,pamatysiu laimingo vaiko akis. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute53 @ 2005 12 21, 11:42)
pamatysiu laimingo vaiko akis. thumbup.gif

Va, butent tai ir įkvepia ir kasdien duoda stiprybės, ir norisi gyventi
O čia piktas boružiukas bigsmile.gif user posted imageuser posted image
Na, žinoma, po halačiuku reikėtu uždėti kt drabužėlius. mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Julyyte: 21 gruodžio 2005 - 11:02
Julyyyte,įtariu,kad čia tavo Vytautas thumbup.gif ,tikras natūralus boružiukas thumbup.gif ,o ,kad trupučiuką supykęs,tai ir gerai,vaikas labai natūralus blush2.gif
Pas mane dabar įjungtas TV rodo išsipildymo akcijos koncerto kartojimą,tai Karolis taip nuotaikingai žiūri,kai jam kuri daina patinka atbėga ir šoka krykštauja...ai kaip smagu...

Darau ilgąją pertrauką virtuvė šaukia biggrin.gif
Atsakyti
Ačiu ax.gif
Aš irgi tuoj bandysiu prisėst prie sesijos pasiruošymo, jei Vytas netrukdys doh.gif
Šian Lorenui šventė daržely, dar reikės ir Dianytę parsivesti, gal duos iki Naujų metų, kaip būtų gerai smile.gif pas mus labai prisnigo, tai parsivešiu su rogutėm....
Atsakyti
VAJEZAU koks nuostabus boriužiukas!!!!!
4u.gif 4u.gif 4u.gif

GRAŽUOLIUKAS thumbup.gif
Atsakyti
O aš šiandien kepu kūčiukus biggrin.gif .Prikepiau tokį nemažą krepšelį iš dviejų kg.miltų,nes rytoj vaikai mokykloje valgys kūčių patiekalus,bet kadangi pasnikas,tai žuvies ar silkės gi nesineš ax.gif ,tai dar kepsiu pyragėlius su aguonom biggrin.gif .Penkiem vaikam po kraitelę dar gal vaikų auklėtojas palepinsiu naminiu patiekalu irgi įdėsiu po lauknešėlį ax.gif ,bus kaip Kalėdinis siurprizas...Vaikam didelis džiaugsmas nes tuos kūčiukus kočioja patys .Jeigu kuri pati kepat galiu patarti palengvinimą kaip gaminti kūčiukus,kad jie gražūs,mažučiai ir vienodi būtų,turiu neblogą patirtį...Nors aišku nusipirkti visai neblogai,bet mes tą tradiciją labai nuosenų laikų turim,tai aš vis bandau dar išlaikyti...

Vakar mano snieguolės koncertas peaėjo puikiai,šiandien visi laimingi grįžo iš Coliukės,dabar siačia snieguose,oi bus džiaustymo rūbų....
Atsakyti
QUOTE(maiiia @ 2005 12 22, 11:34)
VAJEZAU koks nuostabus boriužiukas!!!!!
4u.gif  4u.gif  4u.gif

GRAŽUOLIUKAS thumbup.gif

Ačiu 4u.gif


QUOTE(ramute53 @ 2005 12 22, 16:39)
.Jeigu kuri pati kepat galiu patarti palengvinimą kaip gaminti kūčiukus,kad jie gražūs,mažučiai ir vienodi būtų,turiu neblogą patirtį...Nors aišku nusipirkti visai neblogai,bet mes tą tradiciją labai nuosenų laikų turim,tai aš vis bandau dar išlaikyti...

Sveikutės, mamytės, ką tik gryžau iš doh.gif Rygos, su uošviu važiavom anitos pasitikti, parą laiko mašinoj, nes vėlavo lėktuvas doh.gif
Dianytę parsivedėm tik dabar- šiandien ryte turėjo dalyvauti koncerte ax.gif
Ramutė, gal arsiusk man receptuką su visom smulkmenom- kučiukų dar niekad nesu kepusi, galėsim rytoj su vaikais ir prikepti. O gal kas ir aguonų pienuką išmokytu gaminti? Vaikai auga, laikas pradėti kurti šeimos tradicijas, kuriu man ir pačiai labai truko vaikystėje.
Jau savaitgalį šventės biggrin.gif
Atsakyti
Na pabaigiau darbus,išskirsčiau krepšelius ir skubu rašyti...
Smagu Julyyte,kad laimingai suvažinėjote,nes keliai tai ne kokie.

O kūčiukus tai kepu,taip:1kg miltų,0,5litro pieno,40gramų mielių,5šaukštai cukraus,pora šaukštų aguonų.,pora kiaušinių.Į trupučiuką pašildytą pieną dedu mieles,cukrų,išplaktus kiaušinius ir gerai išmaišius pilu į dubenį su miltais ir aguonom.Viską gerai išmaišau,lengvai paminkau ir 1 valandai pastatau kur nors šiltai.Kai tešla pradeda kilti,ją lengvai paminkau ,kad atslūgtų[išeitų mielių kvapas],antrą kartą pakilus imu tešlą ir darau kūčiukus.Mes turim tokią ranka sukamą mėsmalę,tai ant jos dedasi sietukas sausainiam daryti,su keletu formelių.Išsirenku kuri mažesnė ir vaikai tik suka rankenėlę,o aš kišu tešlą ir ruošiu tokias gyvatėles,kurias greitai pjaustau ,barstau miltais ir beriu į kepimo skardą,iškepa 180 temp,labai greitai.

Na šiai dienai užteks,kas neaišku klausk biggrin.gif ,bėgu vaikus migdyti...
Rytoj labai daug reikalų turiu,sako reikia viską atlikti iki švenčių,kad be rūpesčių viskas praeitų,ir smagios šventės būtų biggrin.gif
Atsakyti
Ačiu, Ramutė, už receptuką, šiandien gaminsim kučiukus biggrin.gif
Globos tarnyba pagaliau po mėn laukimo išduos šian pažymą kad galiu pasiimti vaiką kai kuriom dienom namo. Tai gerai, kad vaikų namai man ir be pažymos duoda, o kitur neduoda blink.gif Tai sakykim visą mėn vaiką galima tik lankyti blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Julyyte @ 2005 12 23, 11:44)
Ačiu, Ramutė, už receptuką, šiandien gaminsim kučiukus biggrin.gif
Globos tarnyba pagaliau po mėn laukimo išduos šian pažymą kad galiu pasiimti vaiką kai kuriom dienom namo. Tai gerai, kad vaikų namai man ir be pažymos duoda, o kitur neduoda blink.gif Tai sakykim visą mėn vaiką galima tik lankyti  blink.gif

irnesakyk.gif Labas Julyte.Kaip siulei taip ir padariau.Paplepesim,nors nedaznai ,mat tik darbo dienom galiu prieit prie interneto.Kaip supratau tu jau ne pirma diena globoji vaikuti is globos namu.As tai siandien tik parsivesiu mergaites namo ir nezinau kaip man seksis,nors manau,kad viskas bus okei thumbup.gif Taciau patyrusio zmogaus patarimai tikrai bus reikalingi.Jei turi geru patarimu tai buk gerute nepagailek.Busiu labai dekinga. 4u.gif Tiesa maniskiai jau ruosiasi ju sutiktuvems:kiekvienas po dovanele paruose turi o mergaite sake skanu pyraga iskeps.O kaip pas tave reaguoja i nauja zmogu taviskiai ,butu labai idomu.Tiesa brangioji:su kaledom Tave ir tavo seimynele newyear.gif
Atsakyti