Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjų paplepėjimai, kasdienybė

Sveika, mamocka, malonu kad užsukai pas mus drinks_cheers.gif Daugiausia patirties turi Ramutė mirksiukas.gif
Kai Dianytė pirmą dieną atėjo pas mus, mes irgi buvom sugalvoje dovaną- nuvažiavom į parduotuvę ir ji išsirinko lėlę, aišku ne pačią brangiausią ax.gif . Dar taip sutapo, kad buvo tečio gimtadienis, tai vaikas iškarto į šeimos šventę, jai labai patiko. Bet kitą dieną pasiprašė į grupe verysad.gif Matyt pasiilgo savo draugų. Taip ir pratinames visą mėnesį- po dvi trys dieneles. Šiandien galit mus pasveikinti, gavau pažymą, kad galiu globoti visą laiką kol busim jau teisėti globėjai- nebereikės vedžioti į vaiknamį bigsmile.gif
O dabar pruošiu tešlą kučiukams ax.gif
Kas nebegalės per šventes užeiti- Nuoširdžiausi sveikinimai su Šv. Kalėdom, Ramybės visiems ir meilės, bukit sveiki drinks_cheers.gif (nepersivalgykit lotuliukas.gif )IKI.
Atsakyti
QUOTE(Julyyte @ 2005 12 20, 16:39)
O kokiu pavidalu tie darbai dedami į kojinę?
Gal gali įmesti pora trumpu eileraštukų, reikės ir mums išmokti ax.gif

Per diena vaikuciai stengiasi padaryti nors viena gera darbeli,issluoti kambari,susitvarkyti zaisliukus...paskui tie geri darbai surasomi ant popieriaus ir dedami i kojine,uz maziuka paraso didesnieji biggrin.gif ,o eilerastukai musu paprastuciai,mano batai,juoda katyte...... lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveika, carvel drinks_cheers.gif viskas aišku- geras sumanymas thumbup.gif Mes dar nemokam rašyti, bet kitais metais jau gal ir rašysim ax.gif
O mes šiandien kepėm kučiukus biggrin.gif gavosi tikrai labai skanūs, tik vaikams kantrybės neilgam užteko, užtai kokia atrakcija bigsmile.gif Jooo, dabar žinosiu kiek vargo jos kepti, arba aš per daug terliojausi (apvertinėjau kiekvieną kučiuką) arba mano orkaitė niekam tikusi g.gif Ramutė, o kaip tau ar nereikėjo jų sukinėti?
Atsakyti
Ta vakara
Zvaigzdes lyg zvakes
sviesu likima zadejo,
Todel ir sviesu sia nakti,
Nes laimes metas atejo...
Visoms ramiu Kuciu ir sv.Kaledu newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(carvel @ 2005 12 25, 00:10)
Ta vakara
Zvaigzdes lyg zvakes
sviesu likima zadejo,
Todel ir sviesu sia nakti,
Nes laimes metas atejo...
Visoms ramiu Kuciu ir sv.Kaledu newyear.gif


sunglasses2.gif santa2.gif
Kokie gražūs žodžiai....Ir aplamai Kalėdos labai graži šventė, tik gaila, kad pas mus sniegas nutirpo, kaip būtu smagu su vaikais kokį senį besmegenį nulipdyti ir su rogutėm pasivažinėti ax.gif
Atsakyti


Su Šventom Kalėdom mielosios 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Jūsų šeimas,vaikučius,tėvelius ir senelius 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tegul būna daug džiaugsmo,sveikatos ,ramybės jūsų namuose 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Tegul niekada jisų neapleidžia viltis,tikėjimas ir meilė 4u.gif 4u.gif 4u.gif



Pas mus viskas puiku,dovanų gavo visi kas ko norėjo....niekas nepersivalgėm ir nesusirgom,šiandien tėtis su didžkiais važiuoja į bažnyčią,o po pietų lauksim svečių ax.gif
Krikšto tėvai žada sugužėti biggrin.gif ,ai kaip bus smagu biggrin.gif ,visi laukiam pasipuošę biggrin.gif
Atsakyti
Kur visos pradingote?pramogaujate tikriausiai thumbup.gif ?
O mano vaikai baigia kieme sniegą išspardyti biggrin.gif ,rūbai prie pečiaus nespėja džiūti biggrin.gif ,o aš pasidengiau stalą ir laukiu labai mielų svečių thumbup.gif ,na nemažas būrelis dėdžių ir tetų žadėjo aplankyti thumbup.gif drinks_cheers.gif .Vaikai vėl dums į lauką,ai kaip smagu,kad žiema,kad šventės,kad visi sveiki,kad visi laimingi thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
O mes su tėčiu užsileidom tokią labai mielą jaunystę menančią muziką ir svajingai klausomės ...romantiškai niūniuodami biggrin.gif [kalėdų senelis atnešė dovanų mirksiukas.gif ]
Atsakyti
Sveikučiai, sveikučiai drinks_cheers.gif
O mes šiemet vis į svečius....Dieną buvom pas tečio tevelius (senelius) pabuvom, gavom dovanų ir išdumėm į kaimą, šalia Plungės. Ogi ten tiek sniego doh.gif koks smagumėlis thumbup.gif Kaip tu Ramutė sakai rūbai prie pečiaus nespėja džiūti, užsikūrėm pečių, pasidengėm stalą, kas ko parsivežės, ir kugelis iš Jurbarko atvažiavo, vištiena iš Klaipėdos, Šašlykai iš Anglijos kalakuto doh.gif Suvažiavo giminaičiai su vaikais. Šventės thumbup.gif
Parvažiavom šlapi, purvini ir pavargę. Aš tik burokėlių sriubos su dešrelėm pataisiau ir į lovą..... filmų žiūrėti. Rytoj iš tečiau darbo gavom vaikams pakvietimą į šventę, tik gaila tetis dirbs verysad.gif Bet vistiek važiuosim, juk Kalėdos tik vieną kartą. Kol kas tiek, bukite sveiki ir laimingi drinks_cheers.gif
Atsakyti
sveikutes biggrin.gif ,Julyyte,tai tu netoli Plunges ir giminiu turi?as pati ten gyvenu,pas mus is tikro tikros kaledos ,labai daug sniego thumbup.gif newyear.gif ,mes siandien buvom globotinuku kaledu egluteje,gavom saldainiu,parode programele.O per kaledas namus aplanke tikras kaledu senelis,o dovanu clap.gif ,ir visos tokios mielos ir taip visu lauktos,rytoj mums nelabai linksma diena sad.gif ,einam i teisma,musu maziukui vasara perkando kaimynu suo zanduka,liko didelis randas,o kaimynas piktai nusiteikes,net vaistukams pinigeliu nepridejo,ka jau kalbeti apie plastine operacija,o ji bus reikalinga....tai va nebelinksma.....
Atsakyti
Kad jus panos zinotumet kaip slyksciai jauciuosi po teismo....kad ir kaip bebutu keista,bet vis dar diskriminacija jauciasi ir siais laikais,jei vaikas is vaiku namu,reiskia ner ko is jo tiketis...................sakes,truksta zodziu sad.gif(((((((((((((
Atsakyti
Sveika,o tai kaip pasistūmėjo reikalai teisme?
Atsakyti
QUOTE(Julyyte @ 2005 12 22, 19:57)
O gal kas ir aguonų pienuką išmokytu gaminti? Vaikai auga, laikas pradėti kurti šeimos tradicijas, kuriu man ir pačiai labai truko vaikystėje.
Jau savaitgalį šventės biggrin.gif

Na sveikos mielosios, su praejusiom Kalėdom, su artėjančiais Naujais...

Julyt, papasakosiu - žinosi kitamet..
Aguonų pienelį šiemet dariau elementariausiame blenderyje - tame, kuris sandariiai tvirtinamas prie indelio. Sudėjau aguonhas, šaukštą cikraus ir paleidau trinti - labai greitai ir paprastai ))

O jei nėra blenderio - galima trinti per rankinę mėsmalę, arba sudėti į kokį metalinį indelį ir kočėlu trinti - taip mano močoūtė darydavo)) Svarbiauisa - maždaug 200-300 gr. aguonų - šaukštas cukrauis, tada ir pienelis saldesnis, ir trinasi lengviau)

Mniam pyragėliai su tokiu įdaru ))

O štai mūsų laimutis - kostiumuotas Šaltukas )))

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo maiiia: 29 gruodžio 2005 - 14:18