Įkraunama...
Įkraunama...

Globėjų paplepėjimai, kasdienybė

Ačiū wub.gif Pasenau ax.gif
Atsakyti
Selmai 4u.gif
user posted image
Atsakyti


su švente 4u.gif . Šiandien man vieno labai brangaus žmogučo pirmas brandus gimtadienis.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo alfija: 20 gegužės 2009 - 21:22
Šelma ir nuo mūsų nuoširdžiausi sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Šelma, ir nuo manęs priimk NUOŠIRDŽIAUSIĄ SVEIKINIMĄ 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laureta: 20 gegužės 2009 - 22:52
QUOTE(Šelma @ 2009 05 19, 13:45)
Ir aš tik dabar  smile.gif

Kasdienybė.. Visą dieną laukiu mūzos, penktadienį globėju konferencijoj sakysiu pranešimą, o galvoje tuščia-nuo ko pradėt  doh.gif  Jau pradedu manyt, kad eisiu ekspromtu-iš strioko prieš auditorija nori nenori minčių atsiras  biggrin.gif


Neidavau ekspromtu. Pernelyg baisu man būdavo. Aš dirbdavau su informacija tol, kol ji man tapdavo savu kūnu. Iki konferencijos atrodydavo, kad viską žinau iki skausmo, bet kai pradėdavau gilintis - atrodydavo, jog klumpu lygioj vietoj... Ir prieš auditoriją kalbėt yra savita specifika. Bet ir kiekvieno mūsų - savita jausena. Tenorėjau pasidalint mintimis. Dažnai, ir ko gera, pernelyg daug, kalbu ekspromtu, bet, kai auditorija didelė ir yra tam tikri specifiniai dalykai - stengiuosi prie jų prisitaikyti... Įkomponuoti į ten save, savo stiprybes ir silpnybes...
Atsakyti
Ačiū mergaitės wub.gif
Paragintoji, jau turiu kalbą thumbup.gif Kažkaip kalbėti akis į akį su žmogumi apie tai yra viena-galiu apie globą parom pliurpt, gilintis ir nagrinėti, bet kai sėdau rašyt žodžiai nelipo doh.gif Tu teisi-viskas kitaip kai auditorijai smile.gif Bet kažką turiu, dabar reikia balso paprašyt, kad nedrebėtu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Šelma @ 2009 05 21, 07:26)
Ačiū mergaitės  wub.gif
Paragintoji, jau turiu kalbą  thumbup.gif  Kažkaip kalbėti akis į akį su žmogumi apie tai yra viena-galiu apie globą parom pliurpt, gilintis ir nagrinėti, bet kai sėdau rašyt žodžiai nelipo  doh.gif Tu teisi-viskas kitaip kai auditorijai  smile.gif  Bet kažką turiu, dabar reikia balso paprašyt, kad nedrebėtu  lotuliukas.gif


Šelma o tai tu iš tiesu gyveni Rojui? Kuris prie Dūkšto? Ir apie konferencija Zarasuose nieko nezinojau, buciau nuvažiavus. O gal yra čia mūsų kraštuose kokia globejų organizacija, bendrija ar kazkas panašaus? Labai jau norisi su tokiais žmonėm gyvai pabendrauti.
Atsakyti
QUOTE(fasstum @ 2009 06 09, 13:50)
Šelma o tai tu iš tiesu gyveni Rojui? Kuris prie Dūkšto? Ir apie konferencija Zarasuose nieko nezinojau, buciau nuvažiavus. O gal yra čia mūsų kraštuose kokia globejų organizacija, bendrija ar kazkas panašaus? Labai jau norisi su tokiais žmonėm gyvai pabendrauti.

Ne, mano Rojus kitur biggrin.gif
Dėl konferencijos, tai gaila, kad nežinojau, kad sutiktum atlėkt, būč pasakius doh.gif Juolab ir iš jūsų miesto buvo svečių. Pačiuose Zarasuose jokios bendrijos nėra, nėra entuziastų visą tai užvesti, vaikų teisės prašė, bet aš kažkaip nespėju gyvent blush2.gif Gal jei nori galime šiaip susitikt, pabendraut bigsmile.gif Pati negaliu atvažiuot į svečius, nes B dirba kitam mieste, o mašina dirba su juo, bet savaitgaliais būnam sodyboj-visad laukiam 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šelma: 09 birželio 2009 - 13:48
QUOTE(Šelma @ 2009 06 09, 13:47)
Ne, mano Rojus kitur  biggrin.gif
Dėl konferencijos, tai gaila, kad nežinojau, kad sutiktum atlėkt, būč pasakius  doh.gif Juolab ir iš jūsų miesto buvo svečių. Pačiuose Zarasuose jokios bendrijos nėra, nėra entuziastų visą tai užvesti, vaikų teisės prašė, bet aš kažkaip nespėju gyvent  blush2.gif Gal jei nori galime šiaip susitikt, pabendraut  bigsmile.gif Pati negaliu atvažiuot į svečius, nes B dirba kitam mieste, o mašina dirba su juo, bet savaitgaliais būnam sodyboj-visad laukiam  4u.gif



Labai ačiū, Šelma už kvietimą wub.gif Kad taip nuoširdžiai kvieti, tai reiks ir atvažiuoti smile.gif Tai kur tas tavo Rojus? Gali į až. Tik artimiausius du savaitgalius tikrai negalėsiu, nebent veliau, o geriausia tai liepos men., kai atostogausiu. Juk buni ir darbo dienom, ar ne?
Atsakyti
Liepą ir aš atostogausiu thumbup.gif Gyvenam šiaip pačiuose Zarasuose-kišenėj tokioj, o svečius priimam netoli Stelmužės, ten ir yra mūsų Rojus biggrin.gif
Atsakyti
sveikutes.siandien susiruosiau zygiui i valstybines institucijas.kai lankeme globeju kursus buvom informuoti,kad galima gauti globojamam vaikui vienkartine pasalpa,kokiam butinam daiktui pirkti ar gydymui,daktarams.na kadangi musu mazoji tuos akinukus dauzo kaip paprastus stikliukus,tai jau tikrai gana skaudziai iseina mums.o stikliuku taip nekeicia ,liepia eit pirma pas daktares.remwliai jau isklise visai.tai sakau pasinaudosiu ta galimybe paimsiu akinukus naujus mokyklai ir apsilankysime pas daktare.o i senuosius remelius idesim stikliukus per vasara drozt.nors kazi ar per vasara jie atlaikys musu merginai.o kadangi ji dar zvaira tai jau labai saugom tas akytes ir bandom kazkiek taisyt.nu ir nueinu i savivaldybe,sako taip mes skiriam,bet pirma kreipkites i soc.rupyba.nuejom ten, o ten kazkokia pikta moteriske,direktores pavaduotoja pradejo skaiciuot kiek as gaunu uz vaika.net skaiciavimo masinele pasitelke pagalbon.vaje daug skaiciuot prie 520+57 atrodo.vos neapreke manes,kad ko as cia slankioju ir pasake kad tokiu niekas neduoda.kazkaip gal buvau per daug geros nuotaikos,kad jos neuzsipuoliau,kai pradejo skaiciuot.ir dar su tokiu pasivaipymu.na vienu zodziu uzejau pas savo vaiku teisiu moteriskes,sako nueik i ten toki kabineta ir pasitark.nuejau moteriske graziausiai prieme pasake kad dabar pinigeliu nera,kad uzeiciau rugpjuti ir gal mokyklai kaip nors iseis viska sutvarkyt.blin sakiau uzeisiu dar karta pasiziuresiu kokia ten nesveika pavaduotoja konsultavo mane su tokia pasaipia veido israiska.gal reiks uzeit paklaust gal nori paskaiciuot visas musu gaunamas pajamas smile.gif nu ir sedi tokios nemalonios moteriskes tokioj jautrioj sielai istaigoj.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo velute: 10 birželio 2009 - 19:49