Įkraunama...
Įkraunama...

Aisbergo (gūžinė) salota

gl kas gali patart ką daryt su nesukančiom galvų ledinėm salotom verysad.gif Susodintos toli viena nuo kitos, lyg ir pradeda suktis lapai į guželę, bet paskui tiesinasi ir lieka salotų krūmas verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 07 19, 16:21)
gl kas gali patart ką daryt su nesukančiom galvų ledinėm salotom  verysad.gif Susodintos toli viena nuo kitos, lyg ir pradeda suktis lapai į guželę, bet paskui tiesinasi ir lieka salotų krūmas  verysad.gif

Pas mane tas pats mirksiukas.gif tai dar laukiu gal susuks pilnai ax.gif
Atsakyti
O aš tik prieš savaitę darže pasėjau. Žiūrėsim, ar bus koks derlius g.gif Pabandysiu dabar, kitąmet jau žinosiu.
Atsakyti
O ne per vėlu dabar sėti salotas? Ar beužaugs iki rudens? g.gif
Atsakyti
QUOTE(irisas @ 2010 07 19, 15:21)
gl kas gali patart ką daryt su nesukančiom galvų ledinėm salotom  verysad.gif Susodintos toli viena nuo kitos, lyg ir pradeda suktis lapai į guželę, bet paskui tiesinasi ir lieka salotų krūmas  verysad.gif




Manau ,kad joms per karsta dabar LT , todel ir galvu nesuka , geriausiai sios salotos auga kada temperatura buna +/-15laipsniu. O sodinamos jos kaip kopustai , pirmiausia is seklu sudaiginama ,paskui jau paaugusius daigelius sodinama i zeme , apytiksliai viena nuo kitos apie 20cm. Gyvenu ispanijos pietuose ,ziema cia buna visi laukai aplink apsodinti siomis salotomis , o vasara jas sodina tik kur labai aukstai kalnuose ,kur daug zemesne temperatura. Laukuose prie salotu dirbti neteko , bet vat jau daug metu dirbu sandelyje ,kuriame tas salotas dedame i maiselius juos uzklijuojame ir pagal svori bei dydi skirstome i tam tikras dezes, o paskui jau jos i europa iskeliauja. Beje man ziemines salotos skanesnes nei vasarines , vasara jos turi kazkokio tai kartumo
Atsakyti
Bandysiu šiemet ir vėl auginti šias salotas, gal šiemet pavyks, nes kai anksčiau auginau - nesuko gūželių , gal todėl, kad per tankiai augo g.gif
Atsakyti
Aš pernai rugpjūtį sėjau, bet taip nei vienos ir neparagavau - sraigės suvalgė verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lelija R: 06 kovo 2011 - 09:40
QUOTE(lelija R @ 2011 03 06, 11:39)
Aš pernai rugpjūtį sėjau, bet taip nei vienos ir neparagavau - sraigės suvalgė  verysad.gif

ohmy.gif bash.gif
Atsakyti
QUOTE(jediara @ 2011 03 06, 01:07)
Bandysiu šiemet ir vėl auginti šias salotas, gal šiemet pavyks, nes kai anksčiau auginau - nesuko gūželių , gal todėl, kad per tankiai augo g.gif

o gal pasodint i pusiau sauleta vieta? g.gif praeita vasar buvo labai karsta...
as jau nusipirkau sekluciu ir mastau kada jas sudaigint ar visas iskart, as po truputi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Evelinute:) @ 2011 03 06, 18:05)
o gal pasodint i pusiau sauleta vieta? g.gif praeita vasar buvo labai karsta...
as jau nusipirkau sekluciu ir mastau kada jas sudaigint ar visas iskart, as po truputi... g.gif

Ar šiltnamyje auginsi? rolleyes.gif
Atsakyti
sveikos daržininkės 4u.gif artėja sezonas - kas augins šiemet? aš labai norėčiau jų pasiaugint, planuoju lauke pasėti, vat tik kiek žiūrėjau maximoj, neužmačiau ledinės salotos sėklų, reikės aktyviau paieškoti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vilienė @ 2013 03 11, 12:52)
vat tik kiek žiūrėjau maximoj, neužmačiau ledinės salotos sėklų, reikės aktyviau paieškoti  g.gif


na jau tikrai turi būti smile.gif Gal tik nebus pavadinimas 'ledinės salotos'. Skaitykit aprašymus, matysit, kur Icebergo ar ledinių salotų tipo.

Auginsim, be abejo smile.gif Pas mane jau auga.
Atsakyti