Įkraunama...
Įkraunama...

Aisbergo (gūžinė) salota

As jau pasejau. Guzines ledines ir guzines svietines, o prie to pacio dar ir romenisku i dezute pasejau. Tas guzines tai pirkau drazuotas seklas, tai tiesiai i mazus vazoniukus ( nuo sanpauliju vaikuciu liko) po viena sekla, labai patogu, jei isdygs, tai po to tik iskart i siltnami sukisiu balandi ir vsio.
Atsakyti
Pasejusi ir as lediniu salotu. Letokai auga . Pas mane rytine palange ,kambarys labai siltas. Ziureisim kaip cia bus.
Skaiciau kad balandzio vidury iskeliat i siltanami , tai jos nebijo naktiniu salnu ?
Atsakyti
pasižiūrėjau pernykščius užrašus - ankstyvų agurkų, gūžinių salotų daigus į šiltnamį pasodinau balandžio 26 d., pirmai savaitei pridengiau balta agroplėvele, gegužės pradžioj viską nudengiau, daugiau ir neprireikė saugot.
Atsakyti
Mano megstamiausias Frillice iceberg:

user posted image

Letai auga, bet nepernoksta, traskus kaip iceberg'as. Beda, kad retai matomas prekyboje.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2013 03 20, 13:35)
Mano megstamiausias Frillice iceberg:

Letai auga,  bet nepernoksta, traskus kaip iceberg'as. Beda, kad retai matomas prekyboje.



ir aš jas pernai atradau smile.gif Visiems labai patiko ir šiemet jau pasėjau, keliaus į šiltnamį pirmam derliui. Tik maniškės vasaros nesulaukė, buvo suvalgytos anksti, o kaip vasarą auga?
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 03 20, 15:17)
ir aš jas pernai atradau smile.gif Visiems labai patiko ir  šiemet jau pasėjau, keliaus į šiltnamį pirmam derliui. Tik maniškės vasaros nesulaukė, buvo suvalgytos anksti, o kaip vasarą auga?

pas mane augo pavasari-vasara gana palengva, bet man tai patiko, nes paprastas iceberg perauga greitai, o sita - ne. As seju jas vel ir vel kas dvi - trys savaites.
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2013 03 20, 16:26)
pas mane augo pavasari-vasara gana palengva, bet man tai patiko, nes paprastas iceberg perauga greitai, o sita - ne. As seju jas vel ir vel kas dvi - trys savaites.


ar tiesiai į dirvą sėklas bėrėt kai atšilo, ar visgi daigus kažkur šiltnamy auginot? Man dar patiko, kad iš pradžių galėjom lapus apskainiot, o gūžės ir toliau augo, tik jau gerokai paaugusias rovėm
Atsakyti
Išgyrėt, tai dabar išduokit, kur sėklas perkat blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Paladė @ 2013 03 20, 16:31)
ar tiesiai į dirvą sėklas  bėrėt kai atšilo, ar visgi daigus kažkur šiltnamy auginot? Man dar patiko, kad iš pradžių galėjom lapus apskainiot, o gūžės ir toliau augo, tik jau gerokai paaugusias rovėm

ne, as seju namuose i dezutes, kazko lauke net vasara blogai dygo. Pabandziau sudaiginti 10seklu ant vatos, galvojau, gal nebedaigios, bet sudygo net 9vnt. O dirvoje tupi ir supuna turbut...
Kai daigeliai paauga, keliauja i lysve balandi po agroplevele (as sulaukiu pavasario anksciau nei jus tongue.gif )
Papildyta:
QUOTE(Eliza68 @ 2013 03 20, 16:36)
Išgyrėt, tai dabar išduokit, kur sėklas perkat blush2.gif

Internetu, parduotuvese nemaciau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andorinha: 20 kovo 2013 - 16:39
QUOTE(andorinha @ 2013 03 20, 16:39)
as sulaukiu pavasario anksciau nei jus  tongue.gif



pažiūrėjus į CH pagalvojau, kad jau turbūt kažką lauke sėjat smile.gif Nu baltai pavydžiu smile.gif
Atsakyti


Internetu, parduotuvese nemaciau.
[/quote]

Klausimų neliko 4u.gif Ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(andorinha @ 2013 03 20, 14:35)
Mano megstamiausias Frillice iceberg:

user posted image

Letai auga,  bet nepernoksta, traskus kaip iceberg'as. Beda, kad retai matomas prekyboje.

Vat tokias salotas dabar Iki vezasi is italijos ir prekiauja. Man jos ir labai grazios ir skanios. Net etikete atidziai skaiciau ,pavadinima persirasiau, bet kas is to ,niekur nerandu siu seklu pirkti.

Gal galite kas nuoroda imesti ,kur ju isigyti.
Atsakyti