Įkraunama...
Įkraunama...

Priauginamos blakstienos

Sveikos.

Stai apatiniu blakstienu priauginimas.Galima paziureti kaip tai daroma.
Nors yra dar vienas budas priauginimo tada akys buna pramerktos siek tiek, bet sunkiau klijuoti.

Pirmiausia ne kiekviena kliente gali isguleti atsimerkus ir matyti kaip pries akis juda astrus pincetai.
Antras dalykas klijai turi buti jautriom akim, o tai reiskia , kad silpnesni, nei iprasta.
Toks priauginism laiko apie 10 dienu. Nera labai praktiska, nes kaip bebutu apatines blakstienos lieciasi su voku, priaugintos turetu durti i voka savo galiuku.
Zodziu jeigu yra noro tai galima, bet klausymas ar verta.

Ir kas atsimena musu diskusijos apie alergijas, nudegimus nuo garuojanciu kliju. Zodziu sita procedura tikrai nr visoms klientems tinka ir klausymas ar to reikia jeigu yra diskomfortas ir toks neilgas laikomumas rolleyes.gif

http://vkontakte.ru/...54064_158656335

Juk yra ir antakiu priauginimas biggrin.gif
Atsakyti
Dar sakiau draugei ant dienų, kodėl antakių nėra priauginamų, abidvi palinksėjom, pagalvojo, gal todėl, kad dažomi antakiai, gal dar nesugalvojo.. o pasirodo yra smile.gif
Atsakyti
Lisa, gal galetumet ka nors pasakyti apie priaugintas blakstienas akiu kapuciuose? Ar graziai atrodo?
Atsakyti
Kas cia klause ar nekenkia naturaliom blakstienom priauginimas? Atsakau kad kenkia. del laiko stokos nebeturiu priaugintu tai baisu. Vaikstau blanki,tuso neperku,nes dazytis nebemoku,o ismokti gaila laiko smile.gif bandziau nusipirkt tusa tai tik issiterlinau parduotuveje isbandant.
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2011 01 28, 01:33)
Sveikos.

Stai  apatiniu blakstienu priauginimas.Galima paziureti kaip tai daroma.
Nors yra dar vienas budas priauginimo tada akys buna pramerktos siek tiek,  bet sunkiau klijuoti.


Ir kas atsimena musu diskusijos apie alergijas, nudegimus nuo garuojanciu kliju. Zodziu sita procedura tikrai nr visoms klientems tinka ir klausymas ar to reikia jeigu yra diskomfortas ir toks neilgas laikomumas  rolleyes.gif 




Na as tai nei uz ka neapsiimciau priauginti apatiniu blakstienu ,kad ir kaip prasytu kliente schmoll.gif
Nes rizika, bet kokiu atveju be galo didele unsure.gif kas atsakys po to uz regos nervu pazeidima ir galbut visam gyvenimui sugadinta rega unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pentarda: 28 sausio 2011 - 15:21
sveikos merginos, kuo skiriasi silkines nuo nesilkiniu blakstienu, kurios geresnes?
Atsakyti
QUOTE(KofmannPupi @ 2011 01 28, 21:32)
sveikos merginos, kuo skiriasi silkines nuo nesilkiniu blakstienu, kurios geresnes?

Jeigu geros kokybes blakstienos, tai gal but tik pavadinimu.

Jeigu blakstienos kokybiskos, tai graziai atrodo ir vienos ir kitos. Sakyciau skirtumo nera. Kiekvienas gamintojas savaip gamina ir gal but mano silkines bus tokios, kaip kitos firmos norkines.
Jeigu meistre sako, kad pvz. plonesnes norkines, tai reiskias tiesiog diametras mazesnis pvz 0,10mm. Del minkstumo, tai ir norkines ir silkines minkstos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 sausio 2011 - 22:50
na skaiciau skaiciau ir iš priekio ir iš galo doh.gif sužinojau kad kaune labiausiai giria rykute ir pentarda, bet kur jų ieškot taip ir neaišku. gal galit įdet kokius kontaktus verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(/CiTrInA/ @ 2011 01 27, 19:38)
As galvoju vis apie blakstienu priauginima akiu akpuciuose. Gal kas turit prisiauginusios? Gal galetumet kas imesti nuotraukyciu kaip atrodo priauginti kampuciai? Nelabai randu... smile.gif

user posted imageuser posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 28 sausio 2011 - 23:36
As buvau prisiauginusi 3 menesius , tai poto manosios blakstienos liko per puse trumpesnes , kaip nukirptos ir nei kiek neaugo , galima sakyt tik dabar praejus 4menesiam siek tiek paaugo , jau primena pries tai buvusias .
Man idomu ar cia man tik taip buvo , ar mano blakstienos per silpnos priauginimui? g.gif Gal kazkam panasiai buvo.
Atsakyti
QUOTE(egle2003 @ 2011 01 30, 21:48)
As buvau prisiauginusi 3 menesius , tai poto manosios blakstienos liko per puse trumpesnes , kaip nukirptos ir nei kiek neaugo , galima sakyt tik dabar praejus 4menesiam siek tiek paaugo , jau primena pries tai buvusias .
  Man idomu ar cia man tik taip buvo , ar mano blakstienos per silpnos priauginimui? g.gif    Gal kazkam panasiai buvo.

Manau priklauso ir nuo darbo kokybes ir nuo Jusu blakstienu stiprumo.
4 menesiai, tai tikrai labai ilgai atsigauna. Naturali blakstiena gyvena apie 90dienu- 3 men. Kadangi neliekate visai be blakstienu, tai turetu jau po 1-1, 5 atsigauti ir ataugti kaip buvo.
Kaip jau sakiau visada pasiulau klientei atsisakyti blakstienu palaipsniui. Darome kelis kart "mini" korekcijas. Vienoms to reikia, nes nenori staiga po ilgu tankiu tureti trumpas blakstienas. Kitos atsisako ir tiesiog nusiima, arba laukia kol iskris priaugintos. Nemato problemos ir pradeda savas dazyti tusu .


Daznai klientes nenori girdeti apie plonas ir nelabai ilgas blakstienas. Nori ispudingo vaizdo, juodu, ilgu ir kuo storesniu nepriklausomai nuo nieko. Nori kaip pas drage, ar kolege. Kada viska isaiskinu, kartais apsigalvoja smile.gif

Merginos, blakstienos klijuojamos klijais ( akrilo pagrindu). Klijai turi atlikti savo funksija - sukabinti naturalia blakstiena su dirbtine. Nuo kliju kazkiek nukencia naturali blakstiena, bet atgyvenus savo laikotarpi ji iskrenta ir jos vietoje uzauga nauja.

Kliju kiekis turi buti ir ne per mazas ( kad neatsiklijuotu blakstiena po savaites), ir ne per didelis - tada apsunkina naturalia blakstiena. Taip pat ir dirbtines blakstienos neturi buti perilgos ir perstotos ( priklausomai nuo klientes naturaliu).

Jeigu blakstienos nebuvo israunamos, sukibusios kuokstais, tai viskas atauga ir jau po 1-1,5 turite matyti ataugusias kaip anksciau pries priauginima buvuses naturalias blakstienas. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 30 sausio 2011 - 23:46
o blastienos savos nukerpamos? tada as nenoriu...
Atsakyti